Ako môžem zrkadliť Mac na Firestick - najlepšie aplikácie

zrkadlo mac na streľbuAj keď Firestick teraz tiež ponúka možnosť zrkadlenia obrazovky natívne, opäť tu nie sú podporované ani zariadenia so systémom iOS a Mac. Existujú zjavné riešenia, ktoré môžete tiež použiť na zrkadlenie vášho Macu na Firestick. V tomto článku si povieme, ako zrkadliť Mac na Firestick - najlepšie aplikácie. Poďme začať!Tiež som vytvoril zoznam spôsobov, ako môžete vy, chlapci, zrkadliť váš iPhone na Firestick a tiež ľahko zdieľať váš obsah na veľkej obrazovke. Nasledujúce aplikácie v zásade simulujú server AirPlay na serveri Firestick a tiež prijímajú obsah z počítača a potom ho prenášajú do televízora.Ako môžem zrkadliť Mac na Firestick - najlepšie aplikácie

AirScreen

Proskodi korean live tv
 • Naozaj jednoduché na použitie používateľského rozhrania
 • Okamžité pripojenie
 • Rovnako aj rýchly prenos krmiva

Zápory • Nespoľahlivé pripojenie k zariadeniu Firestick 4K (možno je to skutočne problém so softvérom)

zrkadlo mac na streľbu

AirScreen je jednou z najslávnejších aplikácií na zrkadlenie obrazoviek Android aj iOS aj na Firestick. Jednorazové nastavenie je naozaj jednoduché a aplikáciu môžete získať z obchodu Amazon Store (pozrite si odkaz nižšie). Otvorte aplikáciu a potom spustite server na FireStick. Potom by sa vám mala táto možnosť zobraziť aj na počítači Mac. Na rozdiel od streamovania z iPhone, vy, chlapci, môžete tiež použiť váš Firestick ako druhý monitor. Aby bolo možné prehrať niektoré videá, kedykoľvek pracujete na počítači. AirScreen v zásade podporuje aj všetky hlavné protokoly bezdrôtového vysielania. To zahŕňa aj Airplay, Cast, Miracast a DLNA.AirScreen je tiež kompatibilný s bežnými operačnými systémami. To v zásade zahŕňa iOS 8 cez 13, macOS 10.5 cez 10.15, Android 5 cez 10 a Windows 7 cez 10. AirScreen je potrebné nainštalovať iba na tie zariadenia, na ktorých chcete skutočne prijímať médiá. Nemusíte ho inštalovať na žiadne zo zariadení, z ktorých tiež chcete odosielať médiá.Nainštalujte si AirScreen ( firestick )

Zrkadlo pre Fire TV zrkadlo mac na streľbu

Pros

 • Vysokorýchlostné miestne pripojenie tiež
 • Špeciálny kanál na prehrávanie videí

Zápory

 • Aplikácia vyžaduje inštaláciu na oboch zariadeniach

Nainštalujte si Mirror pre Fire TV ( Firestick , macOS )

AirPlay nie je jediný spôsob, ako zrkadliť obrazovku Mac na Firestick. Mirror for Fire TV je ďalšia zrkadliaca aplikácia, ktorá vám v podstate umožní prenášať obrazovku na televízor bez námahy. Musíte si nainštalovať aplikáciu prijímača na Firestick pomocou nasledujúceho odkazu nižšie a potom nainštalovať ďalšiu aplikáciu na počítači Mac. Automaticky v podstate deteguje váš Firestick v rovnakej sieti a plynulo streamuje aj zábery. Teraz, na rozdiel od AirScreen a AirPin Pro, môžete tiež pustiť video súbory z vášho Macu. A potom to zahrajte na Firesticku aj bez väčšieho oneskorenia. Ale v skutočnosti má cenu 9,99 dolárov a vy si to môžete vyskúšať tri minúty pred zakúpením platenej verzie.

čo je indigo pre kodi

Túto možnosť môžete použiť, ak máte na počítači Mac video súbor a chcete ho prehrať iba v televízii. Položte ho do krabice a potom bude hrať aj v televízii. Nastavenia (ikona v pravom dolnom rohu aplikácie). Stačí klepnúť sem a požiadať o podporu našich pracovníkov podpory nepretržite. Väčšinou odpovedajú do 2 hodín na akýkoľvek dotaz, ktorý by ste tiež mohli mať. Ak je vaša otázka technická, uveďte tiež tiež diagnostické informácie.

Obmedzenia: spoločnosť Apple má na prehrávanie filmov iTunes ochranu HDCP DRM. To znamená, že zrkadlenie obrazovky nie je možné, kedykoľvek sledujete filmy z iTunes.

AirPin Pro | zrkadlo mac na streľbu

Pros

 • Prenos informačného kanála miestneho pripojenia
 • Rôzne režimy AirPlay pre video aj zvuk

Zápory

 • UI je pre nováčikov v skutočnosti mätúce

Nainštalujte si AirPin Pro ( Firestick )

zrkadlo mac na streľbu

Rovnako ako AirScreen, aj AirPin Pro vám umožňuje, aby ste zdieľali obrazovku cez AirPlay. V podstate vytvorí a potom spustí prijímač AirPlay na pozadí. Takže nemusíte zapínať server zakaždým, keď bootujete FireStick. Je naozaj skvelé zrkadliť obrazovku počítača alebo používať Firestick ako predĺžený displej. Môžete si však pustiť iba hudbu bez toho, aby ste displej čo i len zrkadlili. Aplikácia je spoplatnená a stála by vás 4,99 dolárov. Môžete však vyskúšať bezplatnú verziu, aby ste zistili, či vám aplikácia vyhovuje.

ako nájsť keylogger na android

Splashtop | zrkadlo mac na streľbu

Pros

 • Bezpečné pripojenie tiež
 • Umožňuje diaľkové ovládanie Macu z TV
 • Jednoduché používateľské rozhranie

Zápory

 • Potrebuje ďalší hardvér, aby fungoval ako vzdialené riešenie
 • Bez internetu to naozaj nefunguje

zrkadlo mac na streľbu

Ak to myslíte so zrkadlením svojho počítača na televíziu vážne, skúste program Splashtop. Je to slávna aplikácia na diaľkové zrkadlenie, ktorú môžete použiť na prenos obrazovky na televízor. Je to viac ako iba zrkadlová aplikácia a vy môžete dokonca ovládať mac z vášho televízora. Potrebovali by ste však pripojiť klávesnicu a myš cez rozdeľovač. Napriek tomu je program Splashtop skutočne legitímnou voľbou na zrkadlenie obrazovky Mac na Fire TV Stick. Jedinou výhradou k tejto aplikácii je, že ju nemôžete natívne nainštalovať. Môžete ho však získať z televízora Aptoide. Zahrajte si všetky 3D hry a všetky flashové hry

Streamovanie videa a zvuku vo vysokom rozlíšení aj v reálnom čase z webovej kamery počítača. Aplikácie pre Windows a Mac a tiež hry môžete ľahko ovládať pomocou skratiek na obrazovke namapovaných na vaše najbežnejšie používané funkcie. Použite vstavané profily pre slávne aplikácie alebo si tiež vytvorte svoj vlastný.

TeamViewer- Rovnako môžete použiť klienta TeamViewer na vzdialené prihlásenie do svojho počítača Mac z aplikácie Firestick. Funguje rovnako ako program Splashtop a umožňuje vám tiež vidieť obrazovku Mac a tiež vám umožňuje ovládať všetko, čo je na nej. Môžete ho získať aj v aplikácii Aptoide TV.

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám páči tento článok o zrkadlovom mac to firestick, ktorý sa vám páči, a tiež vám pomôže. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky a problémy týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

ako makro klávesnica

Prajem vám skvelý deň!

Pozri tiež: Stiahnite a nainštalujte si Chrome pre Android TV