Ako opraviť čiernu obrazovku systému Geforce v systéme Windows 10

Po aktualizácii GeForce Experience nastáva problém, pretože okno GeForce Experience zobrazuje úplne čiernu obrazovku. Problém je dosť znepokojujúci a mnoho používateľov už približne o tomto probléme informovalo a hľadá riešenie tohto problému.V tomto vzdelávacom programe vás prevedieme jednoduchými technikami, ako opraviť tento problém. Stačí sledovať tento článok a môžete vyraziť.Metódy na opravu čiernej obrazovky GeForce Experience

Postupujte opatrne podľa nasledujúcich krokov:

Sprievodca opravou čiernej obrazovky Nvidia GeForce Experience v systéme Windows 10

Krok 1: Spustenie zážitku GeForce s grafikou integrovanou spoločnosťou Intel

1. Prejdite k notebooku a potom správne kliknite na GeForce Experience a potom kliknite na pri spustení s procesorom portrétov a vyberte zabudovaný procesor.2. Potom, zatiaľ čo Nvidia Spustenie služby GeForce Experience bez problémov, ako je napríklad čierna obrazovka, kliknite na kartu Ovládače.

apex aktualizácia uviazla na obnovení

3. Na karte Ovládače uvidíte neskúsené tlačidlo Prevziať. Jednoducho kliknite na ňu a vymeňte ovládače pomocou GeForce Experience.4. Potom musíte reštartovať počítač, po spustení počítača otvorte GeForce Experience a potom skontrolujte, či je problém vyriešený alebo nie. Ak nie, pokračujte v ďalších krokoch.5. Pravým tlačidlom myši kliknite na GeForce Experience, potom vyberte možnosť Spustiť s obrazovým procesorom a vyberte alternatívny predvolený procesor obrázkov.

6. Potom kliknite na kartu nastavenia programu a uistite sa, že je vo voľbe Prvá vybraná položka GeForce Experience a v rámci druhej možnosti musíte z rozbaľovacej ponuky zvoliť zahrnutý pix. Zmeny vykonáte stlačením tlačidla Použiť.

7. Dúfajme, že táto metóda obnoví problémy s čiernym displejom, ktoré sa vyskytujú v GeForce Experience, najefektívnejšie. Ak sa problém s čiernym displejom vyskytuje v iných aplikáciách, musíte postupovať podľa metódy 2 uvedenej nižšie.

čierna obrazovka zážitku geforce

Krok 2: Ako vrátiť späť integrovaný grafický ovládač

1. Súčasným stlačením klávesov Windows + R otvorte kontajner dialógového okna spustenia, potom zadajte príkaz devmgmt.Msc a stlačením klávesu Input otvorte správcu zariadení.

2. Kliknite na grafický adaptér, aby ste zväčšili, a potom správne kliknite na priloženú fotografickú kartu, ako je karta portrétov Intel, a potom vyberte domy z rozbaľovacej ponuky.

3. Kliknite na kartu Ovládač, potom vyhľadajte tlačidlo Vrátiť zmeny ovládača. Stačí na ňu kliknúť.

4. Potom môžete byť správne vrátení späť. Ale v prípade, že máte problémy s vrátením späť alebo tlačidlo nereaguje (sivé). Postupujte opatrne podľa nasledujúcich krokov:

5. Kliknutím na tlačidlo Odinštalovať zariadenie odložíte ovládače integrovanej grafickej karty.

6. Prejdite na legitímnu webovú stránku a stiahnite si súčasnú verziu pre svoju zabudovanú grafickú kartu alebo vyhľadajte online.

7. Po stiahnutí a nainštalovaní ovládačov na priloženej grafickej karte potom ľahko reštartujte počítač.

8. Po zavedení počítača otvorte GeForce Experience a bude fungovať bezchybne.

Pozri tiež: Najnovšie top 8 bezplatných hier v oblasti budovania mesta pre Windows PC