Ako používať SMART na zistenie, či je PC HD blízko chybného

Naučte sa, ako diagnostikovať svoje zdravotné informácie o HD, aby ste predvídali poruchu. Disky HDD a SSD podliehajú kolapsom, vďaka ktorým môžu byť uložené údaje neprístupné. Jedným zo spôsobov, ako zabrániť strate súborov a vedieť, kedy je problém, je monitorovať takzvaný SMART. Táto technológia, univerzálna v pamäťových jednotkách používaných v počítačoch, overuje sériu

Sprievodca odstránením Reshade z PUBG v systéme Windows

Ak chcete odstrániť Reshade z PUBG PlayersUnknown’s Battleground v systéme Windows, sledujte tento akademický obsah. PUBG znamená Player Unknown’s BattleGrounds

Ako opraviť čiernu obrazovku systému Geforce v systéme Windows 10

Po aktualizácii GeForce Experience nastáva problém, pretože okno GeForce Experience zobrazuje úplne čiernu obrazovku. Problém je dosť znepokojujúci

Ako opraviť chýbajúci problém s Bluetooth v systéme Windows 10

Ak používate Windows 10 a Bluetooth vo vašom počítači zmizol, ste na správnom mieste. Tento článok vám určite pomôže problém vyriešiť.

0xc1900101 Chyby pri inštalácii v systéme Windows 10- Ako ich opraviť?

Ak vidíte chyby inštalácie 0xc1900101. Potom ste na správnom mieste, pomôžeme vám s týmto problémom. Stačí sa pozrieť na náš návod.

Digitálny výstup Realtek: Ako vyriešiť problém so zvukom

Digitálny výstup Realtek: Mnoho počítačov je dodávaných so zvukovými kartami Realtek a na vytvorenie zvuku môžete použiť digitálny výstup. Digitálny výstup znamená .....

Ako premenovať zariadenie Bluetooth v systéme Windows 10

Ak sa vám z nejakého dôvodu nepáči predvolený názov vášho zariadenia Bluetooth. Ukážeme vám tu, ako môžete premenovať zariadenie Bluetooth v systéme Windows 10.

Ako povoliť alebo zakázať Superfetch vo Windows 10, 8 a 7

Hľadáte spôsob, ako zakázať Superfetch? sledujte náš návod, aby ste vedeli jednoduché kroky, ako ho povoliť alebo zakázať vo Windows 10, 8 a 7.

Telnet v systéme Windows 10 - Ako sťahovať a inštalovať

Chcete používať aplikáciu Telnet, ktorá je súčasťou systému Microsoft Windows 10? jednoducho sledujte náš návod, aby ste vedeli jednoduché kroky.

Unmountable Boot Volume Windows 10 - Ako opraviť

Unmountable Boot Volume Windows, toto je chyba, ktorá prináša veľa bolesti do nášho srdca. Máte vo svojich oknách rovnakú chybu? sleduj náš návod.

Okno mimo obrazovku - prinesie okno mimo obrazovku späť na obrazovku

Stretávate sa s problémom okna mimo obrazovku? Sme tu, aby sme vám pomohli vrátiť okno mimo obrazovku späť na obrazovku. Sledujte náš návod.

Účet správcu v systéme Windows - Ako povoliť alebo zakázať?

Účet správcu v systéme Windows nie je predvolene k dispozícii. chcete povoliť účet správcu v systéme Windows? prečítajte si náš článok.

Ako resetovať a vyprázdniť medzipamäť DNS v systéme Windows 10

Poškodená medzipamäť DNS? Máte problémy alebo problémy s DNS? Potom možno budete musieť vyprázdniť medzipamäť DNS z Windows. pozrime sa na tento návod.

Orezanie videa v systéme Windows 10: Ako orezať video v systéme Windows 10?

Chcete svoje videá zostrihať? Viete, že vaše okná majú túto funkciu? Pozrite si náš návod, aby ste vedeli, ako orezávať video v systéme Windows 10?

Prieskumník súborov Windows nereaguje - ako vyriešiť

Ako vyriešiť, ak prehľadávač súborov Windows už nereaguje. V tomto článku môžete vyriešiť tento problém. sleduj náš návod.

Čo je to mDNSResponder .exe a prečo je spustený?

Čo je Mdnsresponder .exe a prečo je spustený? MDNSResponder.exe sa tiež nazýva Bonjour. Ak sa chcete dozvedieť, ako ho odstrániť, prečítajte si náš článok.

wininit.exe - Čo je to wininit.exe a prečo je spustený?

Súbor wininit.exe je softvérová súčasť systému Microsoft Windows od spoločnosti Microsoft. Chcete vedieť, čo je wininit.exe a prečo je spustený? sleduj náš návod.

Ako odstrániť Cortanu z hlavného panela v systéme Windows 10

Jednou z významných nových funkcií na paneli úloh v systéme Windows 10 je Cortana. Ak chcete odstrániť Cortanu z hlavného panela, pozrite si náš návod.

dllhost.exe - Čo je dllhost.exe a prečo je spustený?

Originálny súbor dllhost.exe je softvérová súčasť systému Microsoft Windows od spoločnosti Microsoft. Ak chcete vedieť, čo to vlastne dllhost.exe je, pozrite si tento návod.

itype.exe - Čo je to itype.exe a čo robí?

Súbor itype.exe je softvér spoločnosti Microsoft Intellitype pro od spoločnosti Microsoft. Chcete vedieť, čo je itype.exe a čo robí? sleduj náš návod.