itype.exe - Čo je to itype.exe a čo robí?

Originálny súbor itype.exe je softvérovou súčasťou programu Microsoft Intellitype pro od spoločnosti Microsoft. Microsoft je operačný systém. Intellitype je ovládač spoločnosti Microsoft pre firemnú zostavu počítačových klávesníc. Itype.exe je súbor, ktorý sa inštaluje Intellitype a je tiež úplne bezpečný na spustenie na vašom PC. Intellitype pro je balík ovládačov a spoločnosť Microsoft ho navrhla pre svoju škálu počítačových klávesníc. Je kompatibilný s platformami Windows a iOS. Tento ovládač je kompatibilný so všetkými známymi originálnymi klávesnicami spoločnosti Microsoft. Napríklad zábavné klávesnice a tie, ktoré sa už dodávali so sadami pre stolné počítače.ios 10 herné centrum

itype.exeJe dôležité pravidelne prechádzať Správcu úloh, aby ste zistili, čo práve beží. A uistite sa, že tam nie je nič, čo by zhromažďovalo veľa zdrojov, a že nie sú spustené žiadne podvodné procesy.Možno ste sa s tým stretli a tiež by vás zaujímalo, čo to je a či je to bezpečné (a nie, nejde o proces spoločnosti Apple).itype.exeČo je itype.exe:

iType.exe je proces, ktorý beží pre tých z vás, ktorí vlastnia a Klávesnica Microsoft Intelli Type pro alebo myš. Všetko sa začína inštaláciou softvéru. To vám pomôže pri správe klávesnice.

Microsoft vysvetľuje postup nasledovne:Proces Itype.exe v Správcovi úloh systému Windows. Proces je IType.exe. Patrí k softvéru Microsoft IntelliType Pro. Alebo Microsoft Mouse and Keyboard Center alebo Microsoft IntelliPoint / IntelliType Pro alebo Advansys Formativ Framework od spoločnosti Microsoft.Je to úplne bezpečné. A umožňuje to fungovanie ďalších tlačidiel klávesnice. Ak to chcete zakázať, je to na vás a nezabráni to klávesnici v práci. Klávesová skratka však bude deaktivovaná.

Rovnako ako itype.exe, môžete si tiež všimnúť súbor iPoint.exe a ešte viac. Nebojte sa; Apple do vášho systému nenapcháva, ba čo viac, bloatware. Ste absolútne v bezpečí!

Toto sú procesy spoločnosti Microsoft a zvyčajne používajú minimálne množstvo pamäte RAM alebo procesora.

Ďalej:

Dúfam, že sa vám tento článok bude páčiť a získate od neho veľkú pomoc. Ak máte ďalšie otázky týkajúce sa tohto článku, dajte nám vedieť v sekcii komentárov nižšie. čoskoro sa k vám dostaneme. Prajem vám skvelý deň!

môžete blokovať subreddity

Pozri tiež: Telnet v systéme Windows 10 - Ako sťahovať a inštalovať