Používateľská príručka Ak chcete zobraziť svoj profil na Facebooku ako niekto iný

Chceli by ste si prezerať svoj profil na Facebooku ako niekto iný? Stránka na Facebooku o vás môže odhaliť toho, kto navštívi, oveľa viac. Ak sú vaše príspevky verejné, každý si môže pozrieť, čo zdieľate. Existujú rôzne spôsoby uzamknutia súboru Facebook účtu, napríklad sťažiť ľuďom vyhľadanie alebo upraviť súkromie všetkých vašich predchádzajúcich príspevkov. Ak však radi dvakrát skontrolujete, čo si môže zobraziť každý, môžete si potom pozrieť profil na Facebooku ako niekto iný.To je nemožné!

Je smutné, že pomocou vhodného tlačidla v profile nemôžete zobraziť svoj vlastný profil, akoby ste boli niekým iným. Funkcia, ktorá sa používala na zapnutie tejto funkcie, bola známa ako Zobraziť ako. Používatelia Facebooku k tomu majú ľahký prístup na svojom vlastnom profile počas procesu nastavenia aj po ňom.Dôvod na vypnutie tejto funkcie bol spôsobený zraniteľnosťou, ktorá ľudí nútila zobraziť prístupové tokeny používateľa. Poznanie prístupových tokenov profilu môže niekomu umožniť prevziať účet. Tento problém ovplyvnil viac ako 50 miliónov účtov na Facebooku.facebook celý odkaz na stránku

Aktualizácia : Facebook vám nemôže umožniť zobraziť stránku ako konkrétnu osobu, ale môžete tiež použiť možnosť Zobraziť ako verejnú na zobrazenie toho, ako sa vaša stránka javí širokej verejnosti.Krok 1:

Zamierte na svoju stránku na Facebooku a klepnite na tri bodky umiestnené vedľa vašej titulnej fotografie.Krok 2:

Váš profil sa môže načítať znova a zobrazí sa, ako sa to javí verejnosti - teda ktokoľvek, kto nie je váš priateľ. Pre mňa sú to pravdepodobne moje predchádzajúce profilové obrázky a titulné fotografie.

Krok 3:

Svoju stránku môžete tiež zobraziť ako konkrétnu osobu. V hornej časti displeja klepnite na Zobraziť ako konkrétnu osobu a zadajte meno osoby, ktorej chcete zobraziť svoj profil.To je skutočne nevyhnutné, ak skrývate príspevky na Facebooku od jednej konkrétnej osoby.ako zapnúť lg v10 bez vypínača

Ak však po zobrazení stránky ako niekoho iného nemôžete upravovať alebo odstraňovať žiadne príspevky. Potom vám poskytne dobrý nápad, či chcete niečo vyriešiť. Najlepšou kontrolou ochrany súkromia je kontrola, či nie ste občas in situ, či sa váš profil javí ostatným.

Ako tajne zobraziť profil inej osoby na Facebooku

Zobraziť svoj profil na Facebooku ako niekto iný

Použite aplikáciu Facebook Spy

Namiesto toho, aby ste si pozreli svoj vlastný profil, možno budete chcieť pozrieť aj časové osy svojich priateľov. Nie je žiadnym tajomstvom, že používatelia Facebooku hľadajú v profiloch svojich priateľov, aby zistili, na čom sú. Používatelia však s najväčšou pravdepodobnosťou neradi používajú svoj skutočný účet na Facebooku. Ak sa to dozviete, môžete odísť tajne. Jediným efektívnym spôsobom, ako to dosiahnuť, je použitie špionážnej aplikácie Facebook. Po nainštalovaní môžete bez problémov vedieť, čo váš priateľ robí na platforme sociálnych médií.

Zverejnite svoje nastavenie

Spočiatku zamierte do nastavenieOchrana osobných údajov . Upravte všetky svoje nastavenia v dolnej časti karty na Každý alebo Verejné . Potom sa odhláste zo svojho účtu Fb. Vyhľadajte (vaše meno + Facebook) na Googli, klepnite na horný výsledok a vyhľadajte svoj profil na Facebooku. Potom by ste mali mať možnosť vidieť, ako sa váš profil javí vašim priateľom.

ako zistiť keylogger na telefóne Android

Vytvorte si ďalší FB účet

Môžete si tiež vytvoriť ďalší účet na Facebooku. Jednoducho pošlite žiadosť o priateľstvo na svoj pôvodný účet na Facebooku a prijmite ju. Po vytvorení falošného účtu sa tiež zapne, aby sa vám zobrazil účet Facebook inej osoby, ktorý chcete vyhľadávať.

Záver:

Tu je všetko o zobrazení vášho profilu na Facebooku ako niekoho iného. Ak sa chcete podeliť o akýkoľvek iný spôsob alebo tipy týkajúce sa článku, dajte nám vedieť nižšie. V prípade ďalších otázok a otázok nás kontaktujte v sekcii komentárov nižšie!

Prečítajte si tiež: