LG V10 sa nezapne - čo s tým môžete urobiť?

LG V10 sa nezapne:

Niektorí ľudia, ktorí používajú LG V10 nahláste, že sa nezapne. Tlačidlo sa síce rozsvieti ako obvykle, ale obrazovka zostane čierna a nič sa nezobrazí. Tiež zistili, že ich LG V10 sa po nabití batérie telefónu nezapne. Tento problém je dosť vážny a dosť dráždivý, pretože po zistení, že sa váš telefón nezapne, môžete byť šokovaní. toto je bežný problém, ktorý sa nepodarí prebudiť.Aby ste sa uistili, že máte problém, odporúčame vám pripojiť telefón k elektrickej zásuvke. To, že sa obrazovka nezapne, nie je spôsobené vybitou batériou. Môžete nájsť niekoľko možností, ako tento problém vyriešiť, aby ste mohli svoj telefón pohodlne používať. Nasledujúce vysvetlenia poskytujú niekoľko možností, ako prekonať problém s obrazovkou telefónu, ktorý sa nezapne.

Vypínač:

Prvá vec, ktorú by ste mali vyskúšať pred každou ďalšou radou. Bolo by stlačiť Moc niekoľkokrát stlačte tlačidlo, aby ste sa uistili, že sa vyskytol problém s napájaním telefónu LG V10. Jedným z možných riešení, ktoré môžete vyskúšať, je vyriešiť tento problém. To je stlačením klávesu Vypínač ťažko niekoľkokrát, aby ste sa uistili, že váš Vypínač pracuje normálne. Ak túto možnosť stále skúšate a nemôžete problém vyriešiť, prečítajte si zvyšok sprievodcu:Spustite režim obnovenia a Vymažte oddiel medzipamäte:

Tu sú nasledujúce kroky, ktoré vám môžu pomôcť získať LG V10 do režimu obnovenia po zavedení smartphonu: • Najprv stlačte a podržte Tlačidlo zvýšenia hlasitosti , Domov a Tlačidlá napájania zároveň.
 • Keď telefón zavibruje, pustite ho vypínač , zatiaľ čo stále držíte ďalšie dve tlačidlá, kým Zobrazí sa obrazovka obnovenia .
 • Pomocou Znížiť hlasitosť tlačidlo, zvýraznite vymazať oddiel medzipamäte a stlačte Vypínač vyberte ju.
 • Po vyčistení oblasti vyrovnávacej pamäte sa LG V10 automaticky reštartuje.

Zaviesť do núdzového režimu:

Pri bootovaní do Bezpečnostný mód bude sa spúšťať iba v predvolených aplikáciách. Umožní vám to zistiť, či problémy nespôsobovala aplikácia tretej strany. Ak to chcete urobiť, postupujte takto: • Stlačte a podržte Vypínač , a počkajte do logo LG Vo vašom telefóne sa zobrazí ikona.
 • Po zobrazení obrazovky LG uvoľnite ikonu Vypínač potom stlačte a podržte Znížiť hlasitosť kľúč.

V ľavom dolnom rohu obrazovky telefónu sa začne zobrazovať text v bezpečnom režime. Začne sa vám zobrazovať text v bezpečnom režimeObnovenie výrobných nastavení:

Jedna z metód, ktorá vám pomôže opraviť obrazovku LG V10, sa nezapne, je. Na obnovenie továrenských nastavení smartfónu. Ak zistíte, že dotyková obrazovka nereaguje, nastal problém s prístupommenu, alebo ste možno zabudli svojevzorzamknúť, potom môžete svoj LG V10 stále resetovať pomocou hardvérových kľúčov. sú to tieto kroky:

 • Vypnite LG V10.
 • Stlačte a podržte tlačidlo zvýšenia hlasitosti , Domovské tlačidlo a vypínač zaroven, kym neuvidisAndroidikona.
 • Pomocou zníženia hlasitosti vyberte možnosť vymazania údajov / obnovenia továrenských nastavení a stlačte kláves vypínač vyberte ju.
 • Pomocou zníženia hlasitosti zvýraznite áno, vymažte všetky údaje používateľa a stlačením tlačidla ich vyberte.
 • Po reštarte telefónu LG V10 ho potom vyberte pomocou vypínača.
 • Po reštartovaní LG V10 sa všetko vymaže a bude pripravené na ďalšie nastavenie.

Poznámka:

Je dôležité poznamenať, že predtým, ako prejdete na továrenské nastavenie telefónu LG V10, mali by ste zálohovať všetky súbory a informácie, aby ste zabránili strate akýchkoľvek údajov.Získajte technickú podporu:

Ak nefunguje žiadna z metód, aby sa telefón LG V10 po nabití zapol, odporúčame vám vziať smartphone späť do obchodu alebo do obchodu, kde ho možno fyzicky skontrolovať, či nie je poškodený. Ak preukáže, že ide o poruchu technikom. Náhradná jednotka už môže byť poskytnutá a mohla by byť opravená. Možnými možnosťami môže byť upgrade na nový telefón alebo výmena poistenia.Ak si však plánujete vziať LG V10, nedovoľte, aby vám tieto problémy zmenili názor. Väčšina z týchto problémov je spôsobená softvérom a budúce aktualizácie sa nimi pravdepodobne budú zaoberať. LG V10 je stále jedným z najlepších smartphonov so systémom Android a ak hľadáte funkcie ako odolnosť a skvelý fotoaparát, tento smartphone je určite skvelou voľbou.

Dúfajme, že s týmito možnosťami získate pomoc.

Ak sa vám tento článok páči, môžete tiež vidieť; Vyberte SIM kartu z iPhone 8: Ako na to?