Podrobný sprievodca pre otvorenie súborov .Numbers v počítači so systémom Windows

Chceš otvoriť .čísla súborov ? Tabuľky vytvorené v Apple Numbers môžu byť úžasné veci. Po ich otvorení v programe Excel v počítači so systémom Windows je len bolesť hlavy. Dá sa to urobiť s malou pomocou iCloudu.V tejto príručke sa dozviete, ako ich otvoriť a upraviť .čísla súbory vo Windows.Čo vieš o súbore .numbers?

Numbers je Apple, ktorý sa rovná programu Excel. Dodáva sa však s novým počítačom Mac a je k dispozícii na stiahnutie zadarmo všetkým používateľom počítačov Mac prostredníctvom App Store.Keď vytvoríte tabuľku v aplikácii Numbers, aplikácie ju uložia vo formáte súboru .numbers. Je to dobré, ak ho chcete zdieľať s ostatnými používateľmi systému Mac. Ale stáva sa problémom, pokiaľ ide o Excel, pretože aplikácia MS sa nedá otvoriť .čísla súbory priamo.Na to chce pomoc prostredníctvom webových aplikácií iCloud od spoločnosti Apple.Prajete si otvoriť súbor .Numbers?

Otvorte súbory .Numbers v počítači so systémom Windows

Keď dostanete súbor .numbers do rozpoznateľného stavu pre Windows, budete ho chcieť otvoriť v modeli iCloud modelu Numbers. Je to však bezplatná edícia aplikácie Apple, ku ktorej máte prístup online, podobne ako Office online alebo Dokumenty Google.Tiež by ste chceli mať účet iCloud, ale po použití iTunes, iPhonu alebo iPadu by ste ho už mohli mať.iCloud tiež používa Apple ID, takže ak ho nepoužívate, budete si rýchlo chcieť vytvoriť bezplatný účet. Ak to chcete urobiť, jednoducho navštívte stránku Vytvorenie Apple ID a postupujte podľa pokynov na obrazovke.

Používanie iCloudu

Po spustení a spustení vášho Apple ID je čas prejsť k otvoreniu súboru .numbers. Potom prejdite na www.icloud.com potom sa prihláste cez viaApple ID.

Potom by ste si mali prezrieť rôzne aplikácie, ktoré máte k dispozícii na použitie. Zahŕňa poštu, kalendár, fotografie, poznámky, stránky a ďalšie dôležité čísla.

Dvakrát na ňu klepnite a potom klepnite na nastavenia v hornej časti obrazovky, čím sa otvorí rozbaľovacia ponuka.

V zozname sa však v hornej časti nachádza tabuľka nahrávania. Vyberte túto možnosť, potom prejdite do súboru .numbers a klepnite na Otvoriť.

Zdieľanie a úprava súboru .numbers

Otvorte súbory .Numbers

Používa sa váš súbor .numbers. Jednoducho otvorte a vyberte, či ho chcete upraviť v online modeli aplikácie Numbers, čo bude celkom dobré pre základné úlohy a prezeranie tabuľky. Môžete ich tiež exportovať vo formáte, ktorý bude Excel akceptovať.

Ak chcete vytvoriť a .xlsx súbor, potom si môžete uvedomiť, že je otvorený súbor .numbers. Jednoducho prejdite na ikonu kľúča umiestnenú v pravom hornom rohu obrazovky. Klepnite na toto a zobrazí sa rozbaľovacia ponuka.

Vyberte možnosť Stiahnuť kópiu a potom v zozname formátov súborov vyberte program Excel. Aplikácia Numbers teraz zmení súbor na súbor, ktorý môžete otvoriť, a potom ho použiť v programe Excel.

To je všetko. Teraz môžete sledovať celý život tabuľkového procesora a nemusíte rozlišovať medzi formátmi súborov.

Záver:

Tu je všetko o otvorení súborov .Numbers v počítači so systémom Windows. Ak čelíte problémom, dajte nám vedieť. Ak si myslíte, že je to užitočné, dajte nám vedieť svoje návrhy v sekcii komentárov nižšie. Poznáte inú alternatívnu metódu, o ktorej si myslíte, že sa v tejto príručke nemôžeme zaoberať?

Prečítajte si tiež: