Ako nainštalovať ADB a Fastboot v systéme Windows

ADB je skratka pre Android Debug Bridge, príkazový systém, ktorý umožňuje spravovať zariadenie z počítača. Fastboot je výkonnejší nástroj ako ADB a ..

Flash SuperSU pomocou obnovenia TWRP a koreňového systému Android

ak máte odomknuteľný bootloader a vlastnú obnovu zariadenia. Všetko, čo musíte urobiť, je postupovať podľa nižšie uvedenej príručky k Flash SuperSU pomocou obnovy TWRP

Ako používať Android Pay na zariadení s rootom

Zakorenené zariadenia so systémom Android sú vždy predmetom otázok, pokiaľ ide o chúlostivý predmet platby. Tu vám ukážeme, ako používať Android Pay s rootom.

Ako používať Android Pay na CM14 a CM13

Ak vaše zariadenie používa neoficiálne zostavenie ALEBO nočné vydania CM14 alebo CM13, nemôžete na nich používať Android Pay, aj keď ste deaktivovali root ....

Sprievodca inštaláciou ovládača Nexus 5 (ADB a Fastboot)

Tu budeme pracovať s Nexus 5 a prišli sme s kompletným sprievodcom Ako sťahovať a inštalovať ovládač Nexus 5 pre ADB a Fastboot ....

Ako odomknúť bootloader LG V10

Spoločnosť LG dáva klientom príležitosť stretnúť sa s príležitosťami v ich gadgetoch. Organizácia dnes zahrnula pomoc s programom Unlock LG V10 Bootloader.

Ako zobraziť heslo WiFi v systéme Android

Ako zobraziť heslo WiFi v systéme Android? Telefóny s Androidom predvolene ukladajú všetky heslá WiFi, ku ktorým sa pripájate, aby ich bolo možné priamo prepojiť ...

Ako opraviť problém s volaním Sprint LG G5 WiFi na Androide 7.0 Noguat

Konfrontujete problém s volaním WiFi na vašom Sprint LG G5 po obnovení na Android 7.0 Nougat? Ak vezmeme do úvahy všetko, nie ste sami.

Ako zakázať vynútené šifrovanie na zariadení Nexus 6P

bude mať ťažkosti s dešifrovaním Nexus 6P z obnovenia. Preto potrebujete vedieť, ako zakázať Force Encryption na zariadení Nexus 6P.

Ako nainštalovať CM13 - CyanogenMod 13

Kvôli ROM ako CyanogenMod 13 inak známy ako CM13. Pripravte sa na inštaláciu CM13 na ľubovoľné zariadenie Android, ktoré máte.

Ako povoliť ladenie USB na zariadeniach Android

Kedy musíte povoliť ladenie USB na zariadení Android? Aktiváciou režimu ladenia USB v našom Androide môžeme mať zariadenie identifikované ....

Ako obísť overenie účtu Google v systéme Android

Google zabezpečil, aby bezpečnosť a ochrana používateľov boli na vrchole ich zoznamu. Dnes vám ukážeme, ako obísť overenie účtu Google.

Nainštalujte si Viper4Android na Nougat 7.0

Súbory Viper4Android on Nougat a pokyny na inštaláciu zdieľané na tejto stránke môžu fungovať aj pre verzie Androidu Lollipop a Marshmallow.

Ako opraviť odtok batérie Wifi na Marshmallow

Opravte vybíjanie batérie Wifi na Marshmallow: Mnoho používateľov Nexus 5, ktorí aktualizovali Marshmallow, nám povedali o problémoch s batériou, s ktorými sa stretli ...

Nainštalujte si Android 7.0 Nougat na OnePlus X pomocou CM14

Ako nainštalovať Android 7.0 Nougat do OnePlus X. Ako nainštalovať Android 7.0 Nougat pomocou Onyx CyanogenMod 14.0 ROM v OnePlus X. Ak chcete pokračovať v tejto príručke, je potrebné, aby bol telefón rootovaný, odomknutý bootloader a vlastné obnovenie ako je nainštalovaný TWRP. Ako nainštalovať Android 7.0 Nougat v systéme Windows Vista

Google Project Fi - Ako ručne prepínať sieť

Google Project Fi je horlivý podnik, ktorý sľubuje najlepšiu systémovú sieť pre váš smartphone pre najvyššiu rýchlosť webu. Správa, samozrejme.

Ako odomknúť bootloader OnePlus 2

všade okolo dobre pripravené na inštaláciu cudzích vlastných ROM, jadier, MOD a tak ďalej. Všetka vďačnosť za odomknutie bootloaderu OnePlus 2.

Ako používať kartu SD ako interné úložisko v systéme Android

Medzi najkrajšie prvky v systéme Android 6.0 Marshmallow patrí to, že vo svojom gadgetu môžete SD kartu používať ako interné úložisko.

Ako opraviť problém s aktivitou aktualizácie systému Oculus

Nemôžete nainštalovať aktualizáciu systému Oculus? Nie je na tom nič viac. Vo svojom zariadení ste opravili problém s aktivitou aktualizácie systému Oculus.

Galaxy S2 CM13 Marshmallow ROM pre variant I9100

To však neprestáva dychtivým ľuďom na zhromaždeniach Galaxy S2 xda od budovania ROM Galaxy S2 CM13 Marshmallow.