Orezanie videa v systéme Windows 10: Ako orezať video v systéme Windows 10?

Orezanie videa v systéme Windows 10:

Windows 10 má skrytý video editor, ktorý funguje trochu alebo rovnako ako Windows Movie Maker alebo Apple iMovie. Môže orezávať video v systéme Windows 10. Môžete ho použiť na orezávanie videí alebo tiež na vlastné domáce filmy a prezentácie. Môžete ho dokonca nechať automaticky vytvárať videá. Táto funkcia je tiež súčasťou aplikácie Fotky.

Každopádne, po zaznamenaní videa pomocou smartfónu musím často orezať časti videosúborov. Našťastie má Microsoft Windows 10 nástroje, ktoré poskytujú jednoduchý spôsob orezania videa. A verte mi, že som do tejto funkcie zamilovaný, pretože mi uľahčuje život. Rovnako ako teraz nemusím sťahovať tie zbytočné rôzne typy aplikácií, aby som orezal jediné video. Čo mi v skutočnosti zaberá veľa miesta z telefónu. Takže som skrátka nenávidel všetky tieto sťahovacie veci atď. A príčinu tejto funkcie v systéme Windows 10. Som (rád), naozaj veľmi šťastný. Postupujte podľa týchto krokov:Kroky na orezanie videa:

  • kliknite pravým tlačidlom myši na videosúbor a vyberte možnosť Otvorený s > Fotografie .
  • Vyberte ikonu Orezať tlačidlo umiestnené v pravej hornej časti okna.

Orezávanie videí v systéme Windows  • Potom posuňte dva biele posúvače tam, kde je časť videa, ktorú chcete zachovať, medzi nimi. Modrý posúvač zobrazuje iba aktuálny rám a nemá žiadny vplyv na orezávanie.

Orezávanie videí v systéme Windows  • Keď budete mať oblasť videa, ktorú chcete ponechať vybranú na orezanie, kliknite na ikonu Uložiť kópiu možnosť umiestnená v pravej hornej časti okna.
  • Nakoniec videosúbor pomenujte novým názvom. Po uložení to bude nová orezaná verzia videa.

Dúfam, že teraz viete, čo treba urobiť, aby ste video upravili. Je to však skutočne dobrá vlastnosť, ktorá vám môže zabrániť v získaní vírusu do počítača a telefónu, pretože teraz nemusíte sťahovať aplikáciu na úpravu videa. V každom prípade, ak máte ďalšie otázky týkajúce sa tohto článku. Môžete sa ma slobodne opýtať v sekcii komentárov nižšie. Pekný deň!Pozri tiež: Ako chrániť USB disk heslom v systéme Windows