Ako pripnúť položku k rýchlemu prístupu v systéme Windows 10

V tomto článku si povieme, ako pripnúť položku k rýchlemu prístupu v systéme Windows 10. Začnime! Prečítajte si tento článok.

Blokujte aplikáciám prístup k kontaktom v systéme Windows 10

V tomto článku si povieme niečo o blokovaní prístupu aplikácií k kontaktom v systéme Windows 10. Začnime! Prečítajte si tento článok.

Ako zablokovať telefonovanie aplikácií systému Windows 10

Chcete zablokovať telefonovanie aplikácií systému Windows 10? Je dobré počuť, že môžete telefonovať aj pomocou systému Windows 10 ...........

Ako zmeniť ikonu koša v systéme Windows 10

V tomto článku si povieme, ako zmeniť ikonu koša v systéme Windows 10. Začnime! Ak sa chcete dozvedieť viac, prečítajte si tento článok.

Ako prejsť na vedeckú kalkulačku v systéme Windows 10

Kalkulačka, ktorá sa dodáva so zariadením so systémom Windows 10, je užitočná. Chystáme sa ukázať, ako prejsť na vedeckú kalkulačku v systéme Windows 10. Začnime!

Ako opraviť čiernu obrazovku OBS počas nahrávania v systéme Windows 10

Open Broadcaster Software je populárna aplikácia. V tomto článku si povieme, ako opraviť čiernu obrazovku OBS počas nahrávania v systéme Windows 10.

Ako opraviť chýbajúcu msvcr120.dll z vášho počítača

V tomto článku budeme hovoriť o tom, ako opraviť chybu msvcr120.dll, ktorá vo vašom počítači chýba. Poďme začať! Prečítajte si tento článok.

Ako opraviť slúchadlá, ktoré nefungujú v systéme Windows 10

V tomto článku si povieme, ako opraviť slúchadlá, ktoré nefungujú v systéme Windows 10. Začnime! Prečítajte si tento článok.

Ako opraviť c: windowssystem32configsystemprofiledesktop nie je k dispozícii

V tomto článku si povieme, ako opraviť c: windowssystem32configsystemprofiledesktop je nedostupný. Poďme začať!

Zakážte prepojené duplikáty v aplikácii Fotografie v systéme Windows 10

V tomto článku si povieme niečo o deaktivácii prepojených duplikátov v aplikácii Fotografie v systéme Windows 10. Začnime! Čítaj viac.

Ako Downoad Mi Flash Tool pre Windows

chcete stiahnuť a nainštalovať ROM MIUI Fastboot do zariadenia Xiaomi alebo Redmi. budeme hovoriť o Ako stiahnuť nástroj Mi Flash pre Windows.

Ako vyčistiť zaraďovač tlače v systéme Windows - príručka

V tomto článku sa budeme rozprávať o téme Ako vyčistiť zaraďovač tlače v systéme Windows - návod. Poďme začať! Prečítajte si tento článok.

Kontrola stavu disku SSD v systéme Windows 10 - návod

V tomto článku si povieme niečo o kontrole stavu SSD v systéme Windows 10 - návod. Poďme začať! Ak sa chcete dozvedieť viac, prečítajte si tento článok.

Oprava chyby DISM v systéme Windows 10 - „nesprávne hlásenie poškodenia“

Chcete opraviť chybu DISM? Spoločnosť Microsoft začína zavádzať aktualizáciu Windows 10. mája 2020. Spoločnosť Microsoft tiež nazvala Windows 10 ve ..........

Ako zakázať optimalizáciu celej obrazovky v systéme Windows

V tomto článku si povieme, ako vypnúť optimalizáciu celej obrazovky v systéme Windows. Poďme začať! Prečítajte si tento článok.

Riešenie chyby NEOČAKÁVANEJ OBCHODY v systéme Windows 10

V systéme Windows 10 NEOČAKÁVANOU VÝNIMKOU V OBCHODE je chyba Stop, ktorá zdôrazňuje neočakávanú komponentu obchodu ..........

Ako opraviť, ak Cortana nefunguje - návod

Ak hľadáte spôsob, ako vyriešiť problémy s vyhľadávaním v systéme Windows 10., budeme hovoriť o téme Ako opraviť, ak Cortana nefunguje - návod.

Ako opraviť Windows Media Player nefunguje

možno zistíte, že sa váš Windows Media Player neotvára. budeme hovoriť o tom, ako opraviť Windows Media Player nefunguje. Poďme začať!

Oprava služby Ubisoft je momentálne nedostupná chyba

Zaujíma vás, ako opraviť chybu služby Ubisoft je momentálne nedostupná? Uplay sa používa na správu alebo organizáciu DRM, digitálnu distribúciu, multipla ......

Ako vymazať protokoly udalostí v systéme Windows 10

Chcete vymazať protokoly udalostí v systéme Windows 10? Ak áno, potom ste na správnom mieste. Windows 10 zobrazuje veľa druhov chýb. Teraz ty.............