Systém Windows nemohol automaticky viazať protokol IP

okná nemohlivyužitie disku avast 100

No všetci to vedia Windows 10 v zásade prichádza so vstavanými nástrojmi na riešenie problémov, ktoré vám pomôžu vyriešiť veľa problémov vo vašom systéme. Nedávno som skutočne narazil na problém so sieťou Windows 10 Pro stroj. V tomto scenári vlastne nebolo Internet konektivita v mojom systéme cez router fungovala perfektne a dokázalo ho pripojiť mnoho ďalších zariadení. Spolu so zabudovaným Windows nástroj na riešenie problémov so sieťou, nakoniec som našiel aj hlavnú príčinu problému. V tomto článku sa budeme baviť o tom, ako Windows nedokázali automaticky viazať zásobník protokolu IP na sieťový adaptér. Poďme začať!The Diagnostika siete Windows zaradil nasledujúci problém, nedokázal ho však vyriešiť:Môže sa vyskytnúť problém s ovládačom adaptéra Ethernet / Wi-Fi Systém Windows nemohol automaticky naviazať zásobník protokolu IP na sieťový adaptér.

okná nemohliAk vstavaný nástroj na riešenie problémov nedokázal problém vyriešiť, musíme ho vyriešiť manuálne. Dôvod tohto problému je ten Windows nie je schopný získať IP adresa cez Dynamic Host Configuration Protocol ( DHCP ) skutočne nájsť pakety. V niektorých systémoch, ktoré majú tento problém, je tiež možné, že táto tretia strana Virtuálna súkromná sieť ( VPN ) Tento problém skutočne spôsobujú klienti alebo tiež nainštalované sieťové nástroje. Prvým krokom k vyriešeniu problému je skutočne odstránenie týchto klientov tretích strán a následné resetovanie Windows Sockets . Ak problém stále pretrváva, vyskúšali ste tieto opravy:Dôvod, prečo systém Windows nemohol automaticky viazať chybu zásobníka protokolu IP?

Ak dávate pozor na podrobnosti, chybové hlásenie vás mierne nasmeruje na zdroj problému. Preskúmali sme tiež tento konkrétny problém preskúmaním mnohých správ používateľov. A opravy, ktoré použili na vyriešenie problému. Z toho, čo sme sa v skutočnosti zhromaždili, je veľa vinníkov, o ktorých sa väčšinou hovorí, že sú zodpovední za zjavenie tohto čísla:

 • Systém Windows nedokáže načítať adresu IP pomocou protokolu DHCP - Keď je splnených veľa scenárov, Windows môžu mať problémy s načítaním adresy IP prostredníctvom protokolu Dynamic Host Configuration Protocol (kvôli zlému ovládaču alebo niektorým sieťovým nástrojom, ktoré sú v skutočnosti konfliktné).
 • Klient virtuálnej súkromnej siete (VPN) zasahuje do pripojenia - Toto je vlastne jeden z najbežnejších dôvodov, prečo sa táto konkrétna chyba vyskytuje. Tento scenár sa vyskytuje väčšinou vždy, keď sa používateľ pokúsi odstrániť klienta VPN bez toho, aby sledoval oficiálne kanály.
 • Počas aktualizácie je nainštalovaný nepodporovaný softvér VPN - Ak ste nedávno vykonali inováciu na systém Windows 10, softvér virtuálnej súkromnej siete, ako je napríklad Cisco VPN, mohol po sebe zanechať nejaké zvyšné súbory, ktoré skutočne rušia vaše bezdrôtové pripojenie.
 • Služba WLAN AutoConfig je vypnutá - Mnoho aplikácií alebo zlá aktualizácia systému Windows môže zabrániť spusteniu tejto služby pri každom štarte systému.

Ďalej

Ak sa chlapci snažíte vyriešiť tento konkrétny problém. Tento článok vám potom pomôže problém vyriešiť. Ďalej uvádzame zbierku opráv, ktoré na vyriešenie problému použili ostatní používatelia v rovnakej situácii.Ak chcete dosiahnuť najlepšie výsledky, musíte postupovať podľa doleuvedených metód, kým nenájdete opravu. To je efektívne pri riešení problému vo vašom konkrétnom scenári.Systém Windows nemohol automaticky viazať zásobník protokolu IP na sieťový adaptér

Prostredníctvom vlastností sieťového adaptéra

 • Najskôr kliknite pravým tlačidlom myši na ikonu siete na paneli úloh a vyberte ikonu Otvorte Centrum sietí a zdieľania .
 • V Centrum sietí a zdielania okno, musíte kliknúť na Zmeniť nastavenie adaptéra odkaz.
 • Potom v Sieťové pripojenia V okne kliknite pravým tlačidlom myši na sieťový adaptér, s ktorým sa stretávate s problémom, a potom vyberte Vlastnosti .
 • No, ďalej, v zozname vlastností sieťového adaptéra, potom pod Toto pripojenie používa nasledujúce položky oddiel, ponechajte začiarknuté iba tieto položky a zrušte začiarknutie ostatných :
  • Klient pre siete Microsoft
  • Zdieľanie súborov a tlačiarní pre siete Microsoft
  • Plánovač paketov QoS
  • Odpovedač na objav topológie linkovej vrstvy
  • Internetový protokol verzie 4 (TCP alebo IPv4)
  • Ovládač I / O topológie linkovej vrstvy Discovery Mapper
  • Ovládač protokolu Microsoft LLDP tiež
  • Internetový protokol verzie 6 (TCP / IPv6)

okná nemohli

 • Klepnite na Ok a zavrieť Centrum sietí a zdieľania vlastne . Vy teraz môžete skontrolovať stav problému a musí to vyriešiť hneď. Ak nie je, pokračujte podľa krokov uvedených v Oprava 2 .

Používanie editora databázy Registry okná sa nemohli automaticky spojiť

 • Stlačte Windows + R. a dať regedit v Bež dialógové okno Editor databázy Registry a potom kliknite Ok.
 • V Editor databázy Registry okno, teraz prejdite na nasledujúci kľúč registra:
 HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREMicrosoftWindows NTCurrentVersionNetworkCards 
 • Musíte rozšíriť Sieťové karty kľúč registra a uvidíte niektoré číslované kľúče dva , 3, a tak ďalej. Pre každý tento podkľúč kľúča na príslušnej pravej table. Potom uvidíte Popis reťazec registra ( REG_SZ ). Cez Hodnotové údaje popisu , chlapci, môžete určiť, ktorému adaptéru podkľúč registra vlastne zodpovedá. Týmto spôsobom teda vždy, keď nájdete podkľúč registra sieťového adaptéra, dvakrát klepnite na k na ServiceName reťazec registra ( REG_SZ ) a skopírujte jeho Hodnotové údaje . Tieto údaje budú potrebné v ďalšom kroku.
 • Teraz musíte prejsť na tento kľúč registra:
 HKEY_LOCAL_MACHINESYSTEMCurrentControlSetServicesTcpipParametersInterfaces  

Môžete nahradiť spolu s hodnotou, ktorú sme skopírovali v predchádzajúcom kroku.

 • Na pravom paneli teda klepnite pravým tlačidlom myši a vyberte Nový > Hodnota DWORD . Môžete pomenovať novovytvorený register DWORD ( REG_DWORD ) ako DhcpConnEnableBcastFlagToggle . Dvojitým klepnutím ho upravíte Hodnotové údaje :

okná nemohli

 • Dajte Hodnotové údaje rovná sa 1 a klepnite na Ok . Môžete zavrieť Editor databázy Registry a reštartujte, problém by sa mal teraz opraviť po reštarte.

Odstráňte rušivé kľúče registra CISCO VPN | okná sa nemohli automaticky spojiť

Podľa rôznych správ používateľov sa zdá, že staršie verzie protokolu Cisco VPN sú väčšinou zodpovedné za spôsobenie tejto konkrétnej chyby. Existuje veľa špekulácií používateľov, že sa to stane, pretože staršie verzie serverov Cisco VPN nie sú navrhnuté tak, aby fungovali pekne. Spolu s najnovšími aktualizáciami systému Windows 10 (Anniversary Update a Creators Update).

Aplikácia Cisco VPN podľa všetkého môže zanechať aj niektoré kľúče registra (tento skutočne spôsobuje chybu). Aj keď sa program skutočne odinštaluje. Našťastie to chlapci vyriešite veľmi jednoducho spustením administratívneho príkazu CMD. Tu je stručný sprievodca, ako to urobiť:

manuálna aktualizácia moto x pure xt1575 nugát
 • Klepnite na Kláves Windows + R aby sa otvorilo dialógové okno Spustiť. Potom napíšte cmd a klepnite na Ctrl + Shift + Enter skutočne otvoriť zvýšené okno príkazového riadku. Po zobrazení výzvy prostredníctvom UAC (Kontrola používateľských účtov) , klepnite na Áno za účelom udelenia administrátorských práv.
 • Vo vnútri vyvýšeného okna CMD jednoducho zadajte alebo prilepte nasledujúci príkaz a kliknite na Zadajte aby ste odstránili problémový kľúč.
  reg delete HKCRCLSID{988248f3-a1ad-49bf-9170-676cbbc36ba3} /f

Poznámka:

Musíte mať na pamäti, že ak je kľúč už z vášho systému odstránený. Potom dostanete Systém nedokázal nájsť zadaný kľúč alebo hodnotu registra chyba vlastne.

 • Musíte vložiť nasledujúci príkaz a potom kliknúť na Zadajte na dokončenie vymazania kľúča:
  netcfg -v -u dni_dne
 • Teraz reštartujte počítač a zistite, či bola chyba vyriešená pri ďalšom spustení.

Ak chlapci stále vidíte Systém Windows nemohol automaticky naviazať zásobník protokolu IP na sieťový adaptér chyba. Potom už len prejdite nižšie na ďalšiu metódu.

Zmeňte tiež Typ spustenia AutoConfig na Automatický

Mnoho používateľov uviedlo, že Systém Windows nemohol automaticky naviazať zásobník protokolu IP na sieťový adaptér chyba bola vyriesena. Po zmene typu spustenia služby AutoConfig na skutočne automatický.

Táto služba by mala štandardne umožňovať pri každom spustení, aplikácii tretej strany alebo nesprávnom procese inovácie upraviť štandardné správanie. Teraz pripravme stručného sprievodcu zabezpečením, že: Typ spustenia z AutoConfig je zapnutá vlastne:

 • Stlačte Kláves Windows + R aby sa otvorilo dialógové okno Spustiť. Potom napíšte services.msc a potom kliknite na Zadajte otvoríte tiež obrazovku Služby.
 • Na obrazovke Služby musíte prechádzať zoznamom miestnych služieb nadol a vyhľadať ich Automatická konfigurácia WLAN . Keď ju uvidíte, stačí na ňu dvakrát kliknúť.

okná nemohli

 • Vnútri Vlastnosti obrazovke, potom choďte na všeobecne kartu a nastavte Typ spustenia do Automaticky prostredníctvom rozbaľovacej ponuky. Potom stačí klepnúť na Podať žiadosť aby sa zmeny uložili.
 • Potom reštartujte počítač. Pri ďalšom spustení by mal systém Windows automaticky spustiť Automatická konfigurácia WLAN službu a teraz už len vyriešiť problém.

Ak stále nemáte prístup k internetu prostredníctvom Wi-Fi. Tiež prejdite nižšie na ďalšiu metódu.

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám nepáči, že tento systém Windows nemôže automaticky viazať článok, a tiež vám pomôže. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky a problémy týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

Ako zamknem a odomknem kláves fn

Prajem vám skvelý deň!

Pozri tiež: Nepodarilo sa otvoriť objekt skupinovej politiky v systéme Windows 10