Položku nie je možné skopírovať, pretože je príliš veľká pre formát zväzku

Položku nie je možné skopírovať, pretože je príliš veľká pre formát zväzku

Ste tým, kto hľadá riešenie, ako opraviť „položku nie je možné skopírovať, pretože je príliš veľká na formát zväzku“? Ak áno, potom ste na správnom mieste. Mnoho používateľov používa na prenos svojich údajov medzi počítačmi Flash, USB alebo iné úložné zariadenia. Flash Storages sa používajú, pretože v dnešnej dobe poskytujú rýchlejšie prenosové rýchlosti ako niektoré internetové pripojenia. Mnoho používateľov však tvrdí, že chyba Položku nie je možné skopírovať, pretože je príliš veľká na formát zväzku, ktorý sa vyskytuje počas prenosu údajov dňa USB skladovanie.V tejto príručke sa budeme zaoberať niektorými dôvodmi alebo príčinami, kvôli ktorým nemožno túto chybovú položku skopírovať .., a poskytneme vám základné riešenie, ako ju ľahko vyriešiť. Nezabudnite, že kroky treba implementovať v rovnakom poradí, v akom sú poskytnuté, aby ste sa vyhli konfliktom.

Pozri tiež: Ako opraviť chybu pri inštalácii systému Windows - Windows nemohli pripraviť počítač na spustenie do ďalšej fázy inštaláciePríčiny chyby:

Dôvod výskytu chyby nie je možné skopírovať ... je:  • Neplatný formát: Niektorí používatelia, ktorí sa po tejto chybe stretli, si myslia, že na USB nie je dostatok miesta alebo že je poškodené. Nie je to však tak. Táto chyba sa vyskytuje z dôvodu obmedzení formátu používaného jednotkou USB. Majte na pamäti, že všetky jednotky USB sú predvolene naformátované v stave FAT32. V tomto stave možno na disk uložiť iba 4 GB dát. Ak je teda súbor väčší ako 4 GB, nemožno ho uložiť.

Dúfam, že pochopíte podstatu problému, teraz prejdeme k metódam.

Pozri tiež: Ako opraviť systém Windows sa nemôže pripojiť k problému so službou ProfSvcAko opraviť Položku nie je možné skopírovať, pretože je príliš veľká pre formát zväzku.

opraviť chybuPostupujte podľa metód na opravu položky, ktorú nemožno skopírovať ... problém:

Oprava 1: Formátovanie USB

Keď bolo zariadenie USB naformátované na formát FAT32, používatelia čelia chybe pri prenose údajov väčších ako 4 GB. Preto v tejto časti preformátujeme zariadenie na iný formát, ktorý podporuje viac úložného priestoru ako 4 GB. Pre to:

  • Pripojte sa the USB zariadenie do počítača so systémom Windows.
  • Zamierte do Súbor Prieskumník a potom klepnite na Tento počítač možnosť z ľavého panela.
    Poznámka: Zamierte na Môj počítač pre Windows 7 a staršie OS
  • Klepnite pravým tlačidlom myši na meno spoločnosti USB Šoférovať a potom vyberte Formát .
  • Klepnite na ikonu Súbor Systém rozbaľovacia ponuka a vybrať NTFS alebo exFAT z rozbaľovacej ponuky.

Poznámka: Ak sa rozhodnete NTFS budete si musieť nainštalovať ďalší ovládač pre podporu MAC OS.

  • Klepnite na na Štart tlačidlo bez úpravy ďalších možností.
  • Počkaj až do dokončenia formátu kópia súbor na USB a skontrolovať Ak chcete zistiť, či sa problém odstránil.

Poznámka: Ak nie je možné skopírovať žiadne z riešení, ktoré umožnili opravu problému, skúste položku ..., skúste použiť nástroj Restoro Repair Tool, ktorý dokáže prehľadať úložiská a nahradiť chýbajúce alebo poškodené súbory. Pretože to funguje v niektorých prípadoch, keď problém vznikol z dôvodu poškodenia systému. Pretože optimalizuje váš počítač na maximálny výkon. Kliknutím na ikonu si môžete stiahnuť alebo nainštalovať Restoro tu.

Záver:

Takže to boli niektoré z najlepších riešení na opravu vydanie „Položku nie je možné skopírovať…“ Dúfam, že problém úspešne vyriešite pomocou nášho obsahu. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa tejto príručky alebo iného riešenia, ako sa zbaviť hrozby, neváhajte a dajte nám vedieť nižšie. Ak viete o nejakej inej alternatívnej metóde, ako to napraviť, dajte nám vedieť nižšie.

najlepšie zostaviť ponurý úsvit

Prečítajte si tiež: