Kompletná recenzia aplikácií pre živé počasie na tapety pre Android

Zaujíma vás aplikácia pre živé tapety na počasie pre Android? Dobrá tapeta pre Android v aplikácii pre počasie šetrí vaše problémy s pohybom vonku. Máte však widgety aplikácie na počasie, aby ste poznali podrobnosti. Aplikácia tapety naživo s počasím má však svoj vlastný priemer. Na domácej obrazovke kombinuje animácie alebo malebné krajiny s údajmi o skutočnom počasí. Posledné čítanie počasia nie je rušivé pre obrazovku vášho mobilného telefónu.Chcete tapetu telefónu, ktorá sa automaticky mení podľa vonkajšieho počasia? Tu sú najlepšie aplikácie tapety naživo pre Android.Kritériá pre výber:

Všetky tieto aplikácie majú veľa stiahnutí v Obchode Play a vyššie hodnotenie. Nemôžu vám spôsobiť nijaké namáhanie očí, keď hladko splynú s grafikou domácej obrazovky pre mobil.Existuje len málo inváznych reklám, ak vôbec existujú, ktoré nezasahujú do domovskej obrazovky. Dajú sa tiež vymazať pomocou profesionálnej verzie. Aplikácie pre počasie sú vyskúšané a preskúmané kvôli nárokovaným funkciám.Živé tapety na počasie pre Android:

Tu sú najlepšie aplikácie pre počasie pre Android:Papierové živé tapety

Paperland

Bezplatné a profesionálne verzie aplikácie Paperland Live Wallpaper poskytujú najlepšie výsledky vďaka aplikácii AccuWeather. Má veľa témy na výber, ktoré sú kreslené, ale potešia oči. Či už máte radi výrezy z automobilov, stromov, budov alebo oblakov. Na preskúmanie mnohých tém môžete tiež použiť funkciu Náhodný výber. Či už je noc alebo deň, slnečno alebo dážď, získate najlepšiu predstavu o svojom okolí.Jedinou nevýhodou je, že niektoré živé stavy počasia sú uzamknuté v možnosti pro. Ak však zlúčite tapetu s miniaplikáciou najlepšej aplikácie pre počasie, čísla vám nemôžu uniknúť. Môžete si tiež vybrať príležitosti ako Deň vďakyvzdania, Veľká noc, Valentín a Silvester, aby ste poskytli skutočný zážitok zo živej tapety. Mnoho používateľov v Obchode Play je elegantných vďaka inštinktívnemu spôsobu, akým aplikácia upravuje pozadie tapety.Úžasné počasie YoWindow + živé tapety

Úžasné

Ak chcete nahradiť karikatúru na pozadí niečím peknejším, skúste to Úžasné počasie YoWindow . Viac ako 5 miliónov inštalácií a vyššie hodnotenie 4,7 je táto aplikácia celkom úžasná v miešaní údajov o počasí s úžasnými tapetami. Keď sú grafiky animované alebo nehybné, máte radi pozornosť aplikácie venovanú detailom.

Displej má veľa fantázie a relaxačný pocit. Informatívnosť a dokonalosť sú tiež hlavným bodom.

Pomocou radarových máp, čo je úžasná funkcia, môžete tiež zobraziť, kam sa pohybujú mraky alebo dažde, a to všetko z pohodlia telefónu bez toho, aby ste na dané ikony dvakrát klikli. Ako neusporiadaný dizajn však aplikácia pre počasie poskytuje v aplikácii pre počasie všetko, čo chcete.

Lesné živé tapety

Aplikácia tapety na plochu z lesa naživo

Lesné živé tapety poskytuje scénické alebo zeleňové vizuálne prvky, ktoré sa prispôsobujú dennej dobe a počasiu. Načíta však údaje z databázy Open Weather. Denné svetlo alebo počasie sa tiež upravujú podľa vonkajšej klímy.

Aplikácia je kompatibilná s prispôsobiteľnými farbami pre scénické prvky, ako sú stromy, kopce a hory. Závisí to teda od vašej nálady, môžete si ich tiež upraviť pre dobré pohodlie. Taktiež obsahuje zoznam 3D zoznamov a 3D paralaxných posunov alebo efektových vrstiev.

Počasie Live Wallpaper od SkySky

Počasie Živé Tapety - Živé Počasie Tapety Aplikácie

Vytvoríme zoznam s vysoko pokročilá aplikácia , ktorý vám poskytne východ slnka, spev vtákov, dúhu a každé slnečné žiarenie! Je to však také dobré ako byť vonku. Počasie Live Wallpaper od SkySky má veľa scén s rôznymi témami. Každá z nich bola vypracovaná s realistickým dizajnom a ohromia vás tiež úžasnými detailmi.

Po použití bezplatnej verzie existuje iba jedna jasná alternatíva počasia pre živé tapety, s dňom a nocou bez prechodov. Ale vo verzii PRO môžu údaje o každom počasí pozerať priamo na tapetu. Umožňuje vám tiež prispôsobiť zobrazenie poveternostných podmienok na tapete.

Aplikácia má úžasný kompatibilný režim na šírku, čo je dosť pre tablety. Poskytuje predpovede počasia na dni alebo týždne. Dokonalosť je celkom dobrá, pretože okrem starších aplikácií na získanie informácií využíva rôzne meteorologické stanice.

Záver:

Tu je všetko o aplikáciách Live Weather Wallpaper. Tu sme spomenuli štyri úžasné živé tapety na počasie, ktoré vám poskytnú dobrú približnú predstavu o vonkajšom počasí. Chcete použiť tapetu o počasí, aplikáciu pre widgety alebo čokoľvek iné? Zdieľajte to v komentároch nižšie!

Prečítajte si tiež:

Ako vynútiť ukončenie aplikácie Frozen Menu Bar Mac