Ako odinštalovať portál so zmiešanou realitou - návod

Už vieme, že Windows podporujú zmiešanú realitu. Spoločnosť Microsoft vytvorila portál zmiešanej reality, aby mohla spravovať všetky nastavenia VR alebo AR. Táto aplikácia dokáže všetko nakonfigurovať a funguje ako riadiace centrum pre MR. Ak to však nepotrebujete, môžete aplikáciu odstrániť. V tomto príspevku sa dozvieme, ako odinštalovať aplikáciu Mixed Reality Portal. Môžeme to urobiť prostredníctvom ponuky Štart, nastavení, použitia príkazu PowerShell alebo bezplatného odinštalačného programu na odstránenie aplikácií. V tomto článku si povieme, ako odinštalovať portál pre zmiešanú realitu - návod. Poďme začať!Ako už možno viete, Windows 10 je dodávaný s holografickou platformou Windows. Zabudovaný portál pre zmiešanú realitu je v skutočnosti súčasťou platformy VR. Pozrime sa, ako ju odinštalovať, ak ste nenašli pre túto aplikáciu žiadne využitie.Windows Holographic je platforma, ktorá pridáva zážitky zo zmiešanej reality dostupné aj v Microsoft HoloLens. Ponúka tiež holografický shell a model interakcie, vnímanie API a služby Xbox Live. Aplikácie a funkcie zmiešanej reality je možné používať iba s kompatibilným hardvérom.Aj keď máte kompatibilný hardvér, portál Mixed Reality Portal nemusí byť pre vás nijaký prínos. V takom prípade ho možno budete chcieť odinštalovať.tréning t25 na kodi

Posledné verzie systému Windows 10 umožňujú ľahkú odinštaláciu portálu Mixed Reality Portal bez toho, aby ste museli používať komplikované hacky alebo vylepšenia. Príslušná možnosť je k dispozícii priamo v aplikácii Nastavenia. Ak ale vaše zariadenie nemá podporu VR, stane sa neviditeľným, čo znemožňuje odstránenie aplikácie Mixed Reality Portal! Našťastie je ľahké ich zobraziť v aplikácii Nastavenia.Tu sú kroky, ktoré musíte vykonať.

Pridajte zmiešanú realitu do nastavení

  • Stiahnutie súborov registra: Stiahnutie súborov registra.
  • Potom ich rozbaľte do ľubovoľného priečinka, ktorý sa vám páči, napr. na pracovnej ploche.
  • Dvakrát kliknite na súbor Pridať zmiešanú realitu do stránky Settings.reg a potom potvrďte operáciu importu.

Toto vylepšenie pridáva hodnotu 32-DWORD FirstRunSucceeded do registra spolu s údajom o hodnote 1 pod kľúčom HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionHolographic.Kategória Zmiešaná realita sa v skutočnosti objaví v Nastaveniach, keď ju znovu otvoríte.najlepší správca spustenia systému Android 2017

Odinštalujte portál zmiešanej reality v systéme Windows 10

odinštalovať portál zmiešanej reality

  • Najskôr pridajte do nastavení Zmiešanú realitu.
  • Otvorte Nastavenia a potom prejdite na Zmiešaná realita .
  • Vľavo vyberte Odinštalovať .
  • Vpravo klepnite na Odinštalovať tlačidlo.

Windows 10 vás môže požiadať, aby ste reštartovali počítač, aby ste mohli dokončiť odstránenie aplikácie Mixed Reality Portal. Uložte otvorené dokumenty a ďalšie dôležité údaje a potom ich odinštalujte.

Odinštalujte portál Mixed Reality z ponuky Štart

Najjednoduchší spôsob odinštalovania aplikácií je kliknutie pravým tlačidlom myši. Existujú dva spôsoby, jeden je nový v najnovších aktualizáciách funkcií systému Windows.

odinštalovať portál zmiešanej reality

  • Klepnite na tlačidlo Štart a zadajte Mixed Reality Portal
  • Keď sa v zozname zobrazí portál zmiešanej reality, kliknite naň pravým tlačidlom myši
  • Klepnite na možnosť Odinštalovať.

Na pravej strane záznamu je ďalšia možnosť odinštalovania, ktorá tiež odhaľuje okamžité kroky aplikácie.

okná zvyšujú presnosť ukazovateľa

Pomocou príkazu PowerShell odstráňte portál so zmiešanou realitou

Ak ste pokročilý používateľ, potom táto metóda funguje ako kúzlo.

Otvorte PowerShell s oprávneniami správcu a potom vykonajte príkaz Odstrániť balík aplikácie pre portál Mixed Reality:

Get-AppxPackage Microsoft.MixedReality.Portal | Remove-AppxPackage

Po dokončení spustenia sa portál so zmiešanou realitou odinštaluje.

Použite freeware tretej strany

Môžete tiež použiť CCleaner , 10AppsManager alebo AppBuster na odinštalovanie nechcených aplikácií, ako je napríklad portál Mixed Reality Portal v systéme Windows 10.

Ako vidíte, portál Mixed Reality Portal je ľahké odinštalovať pomocou ktorejkoľvek z týchto metód. Používajte tiež PowerShell opatrne a použite konkrétny príkaz. Ponuka nastavení je užitočná, keď potrebujete odinštalovať viac aplikácií. Inak funguje pravé tlačidlo myši na metóde ponuky Štart skvele.

Fotoaparát Galaxy S7 Edge zlyhal

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám páči, chlapci, odinštalovať článok z portálu zmiešanej reality a tiež vám pomôžu. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

Prajem vám skvelý deň!

Pozri tiež: Ako vytvárať snímky obrazovky v systéme Windows 8 - Výukový program