Alternatívy vreckových aplikácií - všetko, čo potrebujete vedieť

Hľadáte najlepšie alternatívy vreckových aplikácií? Ak áno, potom ste na správnom mieste. Pocket je nástroj na vytváranie záložiek online, ktorý používateľom umožňuje organizovať alebo spravovať články, videá, webové stránky a odkazy. Je to najlepšia aplikácia na vytváranie záložiek, má však svoje obmedzenia, ako je podpora bezplatného vyhľadávania podľa značiek alebo vysoký poplatok za predplatné v bezplatnej variante. Úplne sme sa pozreli na niektoré alternatívy k Pocket, ktoré trh ponúka. Začnime.Vrecková aplikácia Alternatívy

Čítačka článkov offline

Čítačka článkov offlineNajjednoduchšou aplikáciou na vytváranie záložiek je Pocket Reader Offline.Aplikácia funguje tak, že ticho monitoruje činnosť schránky. Kedykoľvek chcete uložiť sprievodcu na čítanie v režime offline, jednoducho skopírujte odkaz na schránku a automaticky sa zobrazí plávajúce tlačidlo, kde si ho môžete nainštalovať a prečítať neskôr alebo si ho prezrieť v aplikácii.Podobne ako funkcia Pocket TTS, aj Article Reader offline má zabudovaný diktovací nástroj, ktorý číta vaše články rôznymi rýchlosťami. Podstatné v tých časoch, keď by ste si radšej vypočuli dlhý článok, ako ho prečítali. Text je možné obmedziť alebo vylepšiť a podporuje tiež tmavý režim, ktorý vám umožní upraviť pozadie na čierne, aby ste si uľahčili oči, keď budete na mobile čítať príliš veľa.expressvpn nefunguje s netflixom
 • Offline : Áno, svojich sprievodcov môžete uložiť aj offline, je to však obmedzené iba na obrázky alebo text. V režime offline nie je kompatibilné s videami a počas ukladania sa odfiltruje.
 • Synchronizácia naprieč platformami: Táto aplikácia je k dispozícii pre Android, takže je praktickou voľbou, ak čítate niečo na mobile.
 • Hľadať (značky) : Môžete tiež použiť priečinky na zoradenie odkazu, ale to je skoro všetko. Veľmi rafinované značky založené na vyhľadávaní ešte nie sú k dispozícii.

Čítačka článkov offline (Zadarmo, žiadne reklamy)

Alternatívy vreckových aplikácií - Figgle

Figgle NIE je iná aplikácia Prečítajte si neskôr, ktorá zobrazuje vaše články označené záložkami. Je to pokročilá aplikácia, ktorá vám umožní rýchlo ukladať príspevky a objavovať vhodný obsah na základe vašich preferencií. Práve ste pri vytváraní účtu a zakaždým, keď chcete niečo uložiť, jednoducho kliknite na svojom iPhone na tlačidlo Zdieľať a vyberte Figgle. Môže automaticky načítať podrobnosti prostredníctvom adresy URL a uložiť váš obsah do vášho profilu.Môžete ručne nahrať obrázky, poznámky a adresy URL a uložiť ich pomocou svojho profilu Figgle. Najlepšie na Figgle je, že vám umožňuje objavovať články ostatných na karte Trendy. Ak si však chcete ponechať veci v súkromí, môžete potom skryť príspevky z celého sveta a veci si nechať pre seba. Môžete tiež sledovať priateľov alebo skontrolovať niektoré náhodné články používateľov a potom ich uložiť do svojho profilu a prečítať si ich neskôr.Figgle tiež ponúka originálne nové produkty tohto žánru, ktoré vám umožňujú uložiť všetko, čo vás zaujíma.

 • Offline: Je smutné, že Figgle prestáva pracovať offline a bez Wifi nebude načítať vaše uložené články.
 • Synchronizácia viacerých platforiem : Figgle poskytuje aplikáciu pre iOS a pomocou nainštalovanej aplikácie dokáže synchronizovať všetky vaše uložené články na všetkých zariadeniach.
 • pokročilé vyhľadávanie : Články môžete tiež uložiť a uľahčiť tak vyhľadávanie príspevkov pomocou značiek alebo vyhľadávania.

Figgle (úplne zadarmo, žiadne reklamy)

EmailThis.me

Alternatívy k aplikácii EmailThis.me-Pocket

Niektoré z našich oficiálnych komunikácií sa uskutočňujú prostredníctvom e-mailu. Môže to iba dávať zmysel, že existovala služba, ktorá poskytuje našich sprievodcov prostredníctvom e-mailu.

Input EmailThis, chrome extension where you can directly Ctrl + V the links and share it to you a ad-free, formatted guide in your Email inbox. Podľa môjho názoru je to veľmi slušné, pretože sa nemusíte trápiť tým, že budete venovať časť svojho života triedeniu alebo usporiadaniu všetkého v rôznych aplikáciách.

Zdieľa vaše záložky priamo vo vašej doručenej pošte, kde sa nemusíte trápiť kvôli správe alebo organizácii. Niektorí e-mailoví klienti majú priečinky na usporiadanie vecí. Tieto e-maily môžete tiež preposlať priamo komukoľvek, kto vám ušetrí čas v kancelárii.

 • Offline : Áno. keď sa váš odkaz uloží, môžete dostať e-mail, ktorý zostane v doručenej pošte. Môžete si ich tiež pozrieť neskôr. Ukazuje článok preformátovaný a neobsahuje žiadne reklamy.
 • Synchronizácia viacerých platforiem : Všetky uložené záložky a sprievodcovia sa nachádzajú vo vašej doručenej pošte. Ak budete mať k svojmu e-mailu ľahký prístup pomocou inteligentného zariadenia, vaše záložky sa budú nachádzať.
 • Hľadať (značky) : Spolieha sa na to, ktorého e-mailového klienta používate, a potom ho usporiada do priečinka.

EmailThis.me ($ 19 / rok)

Alternatívy vreckových aplikácií - WorldBrain

Svetový mozog je nástroj typu open-source, ktorý uchováva záznamy o všetkých webových stránkach, ktoré momentálne navštevujete, a indexuje ich vo vašom počítači. Funguje ako chrómové rozšírenie a pre ľahký prístup zreteľne sedí na strane prehliadača. Značky a komentáre môžete pridať aj výberom časti textu na webovej stránke a klepnutím na tlačidlo komentára.

 • Pridané vlastnosti : Môžete tiež zdieľať text priamo, a nie vkladať kópie, a to generovaním odkazov na zdieľanie jediným kliknutím. môžete to urobiť výberom časti textu a zdieľaním textu po kliknutí na tlačidlo zdieľania.
 • Offline : Môže ukladať značky alebo anotácie offline, ale funguje to iba pri načítaní vášho webu. Ak nie, chcete, aby internet najskôr načítal webovú stránku, aby k nej mala prístup.
 • Synchronizácia viacerých platforiem: Zatiaľ nie je k dispozícii, ale môžete tiež projekt podporiť a túto úžasnú funkciu získate, keď bude oficiálne uvedená do života.
 • Hľadať (značky) : áno, je kompatibilný s podporou značiek alebo pokročilými filtrami.
 • cena : Úplne zadarmo, 5 dolárov mesačne s ďalšími funkciami (, automatické zálohovanie, synchronizácia medzi platformami, súkromné ​​úložisko)

WorldBrain (zadarmo, 5 dolárov mesačne)

Raindrop.io

Alternatívy aplikácie Raindrop.io-Pocket

Pokročilý správca záložiek pre príspevky, odkazy, obrázky, zvuk a video.

Užívateľské rozhranie môže byť pre zastrašovanie hrôzou funkcií zastrašujúce, ale dá sa ľahko naučiť. Môže tiež usporiadať záložky do priečinkov, filtrovať duplicitné odkazy a vymazať nefunkčné odkazy, čo pomáha udržiavať vašu zbierku čistú. Príspevky môžete tiež priamo zdieľať jedným tlačidlom.

Táto aplikácia má niekoľko ďalších funkcií a umožňuje vám zobraziť ukážku článku bez jeho otvorenia. Môžete sa tiež dostať k zoradeniu záložiek podľa názvu, dátumu, značiek atď. Prémiový variant má na výber filtrovanie odkazov, ako sú duplikáty alebo nefunkčné odkazy. Môžete tiež integrovať Dropbox alebo Google Drive s variantom raindrop.io pro a uložiť všetky svoje záložky do cloudu. Vo variante pro je pridaná integrácia s mnohými ďalšími službami, ako je Instapaper.

 • Offline : Raindrop.io nemôže ukladať záložky offline, môžete ich tiež zobraziť, keď ste pripojení k internetu. Poskytuje možnosť synchronizácie s cloudom, kde môžete ukladať a sťahovať príspevky.
 • Synchronizácia viacerých platforiem : Poskytuje aplikácie pre všetky platformy. Môžete tiež použiť rozšírenie Google Chrome alebo webovú aplikáciu pre počítače a aplikácie. Pre mobily (aplikácie sú k dispozícii pre Android alebo iOS).
 • Hľadať (značky) : Hľadanie uložených príspevkov je v tejto aplikácii požehnaním. Možnosť hľadania značiek je k dispozícii aj pri niektorých ďalších možnostiach, ktoré uľahčujú alebo uľahčujú hľadanie záložiek.

Raindrop.io

Alternatívy vreckových aplikácií - Instapaper

Instapaper je najslávnejšia alebo najobľúbenejšia aplikácia v kategórii záložiek. Je to tiež veľmi najjednoduchšie alebo najjednoduchšie. Instapaper je platená služba, ktorá je bezplatná pre všetkých používateľov na všetkých platformách.

vypnúť viac okien

Webová aplikácia poskytuje najjednoduchšie používateľské rozhranie a mobilná aplikácia sleduje rovnaký štýl a zachováva jednotnosť na všetkých platformách. Niektoré základné funkcie aplikácií sú teraz k dispozícii aj ostatným používateľom na všetkých platformách. Niektoré z platených „prémiových“ funkcií zahŕňajú prehliadanie bez reklám, hlasové diktáty a fulltextové vyhľadávanie, ktoré tiež umožňuje bezplatné. môžete tiež posielať príspevky elektronickým čítačkám, ako je Kindle, je to veľmi dôležité pri čítaní sprievodcov na kindle.

 • Offline : Všetky záložky sa synchronizujú na všetkých platformách a po ich uložení do služby Instapaper si potom môžete pozrieť odkazy zo všetkých zariadení. Bez pripojenia Wifi ich však nemôžete zobraziť.
 • Synchronizácia viacerých platforiem : Aplikácia je k dispozícii na všetkých platformách aj ako webová aplikácia a je možné ju nainštalovať pre iOS alebo Android z požadovaných obchodov s aplikáciami.
 • Vyhľadávanie článkov (tagov) : Značky nie sú kompatibilné s Instapaperom, ale uložených sprievodcov môžete vyhľadávať aj pomocou možnosti zabudovaného vyhľadávania.

Instapaper (zadarmo)

Pinboard

Alternatívy aplikácie Pinboard-Pocket

Podobne ako v iných aplikáciách v tomto zozname, aj Pinboard zaujme miesto vďaka jasným cieľom. Môže tiež účtovať pevnú sumu ročne, umožňuje vám označovať odkazy, označovať príručky k jej aplikáciám a pomáha vám spravovať a odstraňovať odkazy na poškodenie.

Užívateľské rozhranie je celkom jednoduché alebo ľahké. Neobsahuje tiež žiadne reklamy, rozhranie podobné webovej stránke. Môžete tiež získať ľahkú možnosť značky na správu svojich príspevkov. Archivácia odkazov je efektívna alebo rýchla. Tiež sa spája s mnohými ďalšími službami, ako sú Pocket, Instapaper atď. Môžete tiež ukladať obľúbené položky alebo tweety až do 3 účtov.

 • Offline : Funkcia archivácie vám umožňuje archivovať údaje, ale nie je k dispozícii offline.
 • Synchronizácia viacerých platforiem : Je to webová aplikácia s množstvom aplikácií tretích strán, ktoré môžete použiť na rôznych zariadeniach.
 • Vyhľadávanie článkov (značiek): Články môžete hľadať aj pomocou pokročilého vyhľadávania.

Pinboard (11 - 25 dolárov / rok)

Alternatívy vreckových aplikácií - Wallabag

Wallabag je správca záložiek s otvoreným zdrojovým kódom, ktorý vám pomáha pri uchovávaní odkazov alebo obrázkov ich inštaláciou a mazaním všetkého neporiadku (cookies, reklamy). Používateľské rozhranie je blízko webovej stránky a umožňuje vám uložiť webovú stránku a môžete si ju tiež prečítať neskôr. Môže sa tiež použiť ako samohostiaci server, ktorý môže hostovať vaše uložené záložky lokálne a umožniť tak čítanie offline

8 bitová tvorivá hudba
 • Offline : Áno. je kompatibilný s vlastným serverom na hosťovanie alebo offline čítaním.
 • Synchronizácia viacerých platforiem : Program Wallabag je k dispozícii pre rôzne platformy a môžete ho tiež použiť na hosťovanie servera na vašom lokálnom počítači a môžete ho použiť v aplikáciách pre Android.
 • Možnosť rozšíreného vyhľadávania : Áno, je kompatibilný s pokročilým vyhľadávaním.
 • Náklady : Open source alebo zadarmo.

Wallabag (zadarmo)

Evernote

evernote

Evernote je aplikácia pre Android vytvorená na organizovanie, zaznamenávanie poznámok, zoznamy úloh a archiváciu. Aj keď sa primárne predáva ako aplikácia na zaznamenávanie poznámok, používa sa na svoje spravovacie funkcie ako nástroj na vytváranie záložiek.

Namiesto priečinkov poskytuje Evernote notebook, kde si môžete robiť poznámky. Je to však inteligentný nástroj, ktorý umožňuje zverejňovať odkazy, vkladať obrázky a videá na stránku, ktorá je automaticky vložená do stránky poznámkového bloku. Môžete tiež spravovať alebo organizovať pomocou značiek a samostatných odkazov do rôznych poznámkových blokov.

 • Pridané vlastnosti : S bezplatnou variantou aplikácie môžete tiež zdieľať svoje dáta pomocou dvoch zariadení. S platenými službami môžete nahliadnuť do dokumentov alebo PDF, môžete si tiež uložiť webové stránky a odkazy na neskoršie prečítanie.
 • Offline : Áno môžeš.
 • Synchronizácia viacerých platforiem : Evernote funguje na všetkých platformách a aplikácie sú synchronizované so spoločným účtom. odkazy môžete tiež ukladať na ľubovoľnú platformu a všetky zariadenia sa môžu synchronizovať a získať odkazy.
 • Vyhľadávanie článkov (tagov) : Značky sú kompatibilné s Evernote.

Evernote (zadarmo, 3,99 dolárov za ďalšie funkcie)

Záver:

Tu je všetko o „alternatívach vreckových aplikácií“. Niektorí ľudia majú pri hľadaní správy aplikácií odlišné potreby. Evernote je úžasná aplikácia, ak chcete pridávať poznámky k odkazom v obchode, zatiaľ čo milovníci open-source môžu používať Wallabag a hosťovať svoje vlastné aplikácie služieb. Pinboard je veľmi jednoduchý alebo minimálny, ak si chcete záložky nechať pre seba. Instapaper alebo Booky.io sú najlepšie na zdieľanie a organizovanie odkazov, ktoré si potom môžete pozrieť neskôr na svojich mobilných telefónoch. Ak trávite týždne písaním e-mailov a zdieľaním príspevkov je problém, môžete tiež použiť e-mail na zdieľanie nádherne vytvorených e-mailov bez reklám. Čítačka článkov offline je dobrá, ak niekedy na čítanie príspevkov používate mobilný telefón. Tieto aplikácie sú veľmi dôležité.

Ktorá je vaša obľúbená aplikácia? Dajte nám vedieť nižšie!

Prečítajte si tiež: