Galaxy Fold zobrazuje problémy s obrazovkou Iba 48 hodín používania!

Spoločnosť Samsung konečne predstavila svoje zariadenie Galaxy Fold novinám začiatkom tohto týždňa, aspoň fyzicky, a od včera zverejňuje prvé dojmy z týchto zariadení, ktoré im boli poskytnuté ako analýza. Toto zariadenie, ktoré je prvým skladacím smartphonom od spoločnosti Samsung s pôsobivou cenou 2 000 USD, bolo testované niekoľkými novinármi, čo vrhá problémy na úroveň obrazovky. Galaxy Fold: Problémy s obrazovkou V posledných dňoch novinári z CNBC, The Verge a Bloomberg informovali o mnohých nevýhodách úrovne skríningu Fold Galaxy. Prvý problém

Benchmarky pre iPhone 11 Pro Max odhaľujú špecifikácie batérie, RAM

Najnovšia iPhone 11 Pro RAM sa ukázala v benchmarku Geekbench. To by znamenalo zvýšenie rýchlosti alebo jej podobnosť, pričom 15% je rozumných.

5 dôvodov pre kúpu Galaxy Note 10 / Note 10+ a 4 dôvody pre ne

Spoločnosť Samsung s radosťou predstavila svoje najnovšie gadgety pre lídrov roku 2019, Galaxy Note 10 / Note 10+. Zariadenia sú ohromne vyrobené.

Android 10 najlepší Android s najnovšími funkciami a funkciami pre používateľov

Android 10 prináša množstvo úprav ekosystému Android. Re-branding končí s generáciou názvov dezertov a Google to oficiálne oznámil.

Povrchová udalosť spoločnosti Microsoft: Klebety a úniky

Nové tablety a notebooky spoločnosti Microsoft boli len o povrch skôr o deň skôr. Microsoft je deň od svojej veľkej udalosti, ktorá sa má konať v New Yorku.

Propagačné video Google Pixel 4 sa práve objavilo, zobrazuje nové funkcie

Séria čerstvo uniknutých propagačných videí pre monitor Google Pixel 4 line. Ako čeliť odomknutiu tvárou a technológii Motion Sense bude obsahovať nový smartphone.

Najlepší softvér pre návrh nábytku

Softvér na návrh nábytku: Nedávno som chcel kúpiť nový pracovný stôl. Takže ako kutil som si chcel vyrobiť svoj vlastný stôl, ktorý spĺňa moje konkrétne požiadavky ...

Vydania Cydia Extender - Saurik aktualizuje Cydia Impactor

Vydania Cydia Extender - Saurik aktualizuje Cydia Impactor a oveľa viac. Pre viac informácií kliknite na tento článok a prečítajte si ho.

WinRAR vs 7ZIP vs WinZIP - ktorý nástroj je najlepší

V tomto článku si povieme niečo o WinRAR vs 7ZIP vs WinZIP - ktorý nástroj je najlepší. Poďme začať! Prečítajte si tento článok.

Najlepšie nepremokavé mobilné telefóny, ktoré by ste si mali kúpiť v Indii

V tomto článku budeme hovoriť o najlepšom vodotesnom mobile, ktoré by ste si mali kúpiť v Indii. Poďme začať! Prečítajte si tento článok.