Ako získať prístup k službe Samsung Cloud

10. mája 2021 1061 Názory

Táto zóna S vás naučí, ako získať prístup k cloudu Samsung. Sprievodca obsahuje kroky na prístup k cloudu Samsung zo smartfónu Samsung alebo z počítača.Ak chcete používať službu Samsung Cloud, potrebujete mobilné telefónne číslo, ktoré môže prijímať SMS. Predtým, ako budete mať prístup k tejto službe, spoločnosť Samsung vyžaduje, aby ste povolili verifikáciu v dvoch krokoch pomocou overenia SMS.

Prehľadávať témy príspevkovAko získať prístup k službe Samsung Cloud z telefónu Samsung

Ako získať prístup k službe Samsung Cloud z telefónu Samsung

Najrýchlejší spôsob prístupu k cloudu Samsung je prostredníctvom smartfónu Samsung. Tu sú kroky: 1. Klepnite na ikonu nastavenie aplikáciu na telefóne Samsung. Ak nastavenie aplikácia nie je na vašej ploche, vyhľadajte ju.
Ako získať prístup k službe Samsung Cloud z telefónu Samsung
 1. Potom na nastavenie obrazovke, prejdite nadol a klepnite na Účty a zálohovanie .
Ako získať prístup k službe Samsung Cloud z telefónu Samsung
 1. Na Účty a zálohovanie obrazovke klepnite na Samsung Cloud .
Ak ste sa predtým neprihlásili do žiadnej služby Samsung vo svojom telefóne, zobrazí sa výzva na vytvorenie účtu Samsung. Ak ste sa však v telefóne prihlásili do akejkoľvek inej služby Samsung, môže sa vám jednoducho zobraziť výzva na pridanie dvojstupňového overenia na prístup k službe Samsung Cloud. ako získať prístup k samsung cloud - povoľte 2-faktorové overenie
 1. Potom, keď sa načíta obrazovka Samsung Cloud, pri výzve na pridanie verifikácie v dvoch krokoch klepnite na Začať .
 1. Ak sa na prvej obrazovke nastavenia verifikácie v dvoch krokoch chcete dozvedieť viac o verifikácii v dvoch krokoch, prečítajte si poskytnuté poznámky – v opačnom prípade poznámky ignorujte. Potom prejdite nadol do spodnej časti stránky a klepnite na Nastavte si verifikáciu v dvoch krokoch .
 1. Potom na ďalšej obrazovke, ktorá sa načíta, zadajte heslo k svojmu účtu Samsung a klepnite na Potvrďte . Na ďalšej obrazovke spustíte proces aktivácie verifikácie v dvoch krokoch.
Už som spomenul, že aj keď ste si možno nevytvorili účet Samsung Cloud, ak máte účet pre inú službu Samsung, môžete sa prihlásiť pomocou rovnakého e-mailu a hesla.
 1. Keď Zapnite verifikáciu v dvoch krokoch načíta sa obrazovka, klepnite na Začať .
Ako získať prístup k Samsung Cloud z počítača
 1. Na Overte svoje telefónne číslo potvrďte, že aplikácia správne automaticky rozpoznala vašu krajinu. Potom zadajte číslo svojho mobilného telefónu a klepnite na Odoslať kód .
Skontrolujte aplikáciu SMS správ vo svojom telefóne a skopírujte overovací kód od spoločnosti Samsung.
 1. Potom na Overenie textovej správy zadajte kód. Po zadaní overovacieho SMS kódu sa tab Overiť .
V pravom dolnom rohu poľa Verifikačný kód sa nachádza časovač odpočítavania. Ak máte pocit, že na získanie kódu potrebujete viac času, klepnite na Predĺžte čas .
 1. Nakoniec aplikácia Samsung Cloud zobrazí potvrdzujúcu obrazovku. Na stránke sa zobrazia vaše dvojkrokové záložné kódy. Skopírujte záložné kódy. Keď skončíte, prejdite nadol do spodnej časti obrazovky a klepnite na hotový – pozri druhú snímku obrazovky nižšie.
Záložné kódy v dvoch krokoch sú mimoriadne dôležité. Ak stratíte telefón a nemôžete prijímať SMS, môžete na prístup k službe Samsung Cloud použiť jeden zo záložných kódov. V tejto fáze už máte prístup k službe Samsung Cloud! V tejto časti sa budem venovať krokom na prístup k službe Samsung Cloud z počítača. Okrem toho posledná časť obsahuje funkcie a výhody Samsung Cloud. V tejto časti vás prevediem tým, ako čo najlepšie využiť Samsung Cloud. Ak chcete prejsť do sekcie teraz, kliknite na položku Samsung Cloud features .

Ako získať prístup k Samsung Cloud z počítača

Ako získať prístup k Samsung Cloud z počítača

Ak uprednostňujete prístup k službe Samsung Cloud prostredníctvom počítača, postupujte podľa nasledujúcich krokov:nie je možné uvoľniť z panela úloh systému Windows 10
 1. Kliknite support.samsungcloud.com (odkaz sa otvorí na novej karte prehliadača). Potom kliknite Prihlásiť sa .
Ako získať prístup k Samsung Cloud z počítača
 1. Keď sa otvorí prihlasovacia stránka, zadajte svoj e-mail a heslo. Potom začiarknite políčko Nie som robot a kliknite Prihlásiť sa .
Ak ste už dokončili prihlásenie do služby Samsung Cloud z telefónu Samsung, môžete sa tu prihlásiť pomocou rovnakého e-mailu a hesla. Ak však nemáte konto Samsung, pod prihlasovacími poľami kliknite na Vytvoriť účet . Ako získať prístup k Samsung Cloud z počítača
 1. Ak ste už dokončili proces nastavenia z telefónu, dostanete výzvu na overenie v dvoch krokoch. V opačnom prípade, ak k svojmu účtu Samsung Cloud pristupujete prvýkrát, zobrazí sa výzva na nastavenie verifikácie v dvoch krokoch. Ak chcete overiť pomocou SMS, pozrite si ďalší krok.
Vlastnosti a výhody Samsung Cloud
 1. Ak chcete overiť pomocou SMS, posuňte stránku nadol a kliknite Overte pomocou textovej správy . Potom skontrolujte kód, ktorý vám bol zaslaný prostredníctvom SMS – zadajte ho do príslušného poľa a kliknite Overiť .
Vlastnosti a výhody Samsung Cloud
 1. Môže sa zobraziť výzva na zmenu hesla. Ak sa zobrazí výzva na zmenu hesla, vyberte možnosť. Ak ste klikli Teraz Teraz , budete prihlásení do svojho účtu Samsung Cloud.
Informácie o tom, čo môžete robiť zo svojho účtu Samsung Cloud, nájdete v ďalšej časti – Funkcie a výhody Samsung Cloud

Ako používať funkcie Samsung Cloud

Funkcie a výhody Samsung Cloud – synchronizované aplikácie

V tejto časti vás prevediem funkciami a výhodami služby Samsung Cloud. Popíšem tiež kroky na vykonávanie konkrétnych úloh v rámci vášho účtu Samsung Cloud.Funkcie a výhody Samsung Cloud – synchronizované aplikácie

Ak chcete naplno využiť túto časť, prihláste sa do svojho účtu Samsung Cloud z telefónu Samsung – Nastavenia -> Účty a zálohovanie -> Samsung Cloud.

Synchronizované aplikácie s cloudom Samsung

Po prihlásení do svojho účtu Samsung Cloud máte prístup k mnohým výhodám!Prvou výhodou prístupu k službe Samsung Cloud je možnosť synchronizácie aplikácií s cloudom. Táto funkcia vám umožňuje synchronizovať dôležité údaje medzi vašimi zariadeniami Samsung.Ak chcete zobraziť všetky aplikácie povolené na synchronizáciu, klepnite na Synchronizované aplikácie .

Funkcie a výhody Samsung Cloud – synchronizované aplikácie

Každá aplikácia v zozname má možnosť vypnúť synchronizáciu. Okrem toho, ak chcete synchronizovať okamžite, prejdite nadol na koniec zoznamu aplikácií a klepnite na Synchronizovať teraz .

Funkcie a výhody Samsung Cloud – synchronizované aplikácie

Okrem toho môžete aplikáciu odstrániť zo zoznamu aplikácií na synchronizáciu. Ak to chcete urobiť, vráťte sa na domovskú stránku klepnutím na tlačidlo Späť.

Funkcie a výhody Samsung Cloud – synchronizované aplikácie

Keď sa vrátite na domovskú stránku Samsung Cloud, v pravom hornom rohu aplikácie klepnite na ponuku (3 bodky).

Zálohujte si telefón

Potom zo zobrazených možností klepnite na nastavenie .

Zálohujte si telefón

Na nastavenie obrazovke klepnite na Nastavenia synchronizácie a automatického zálohovania .

The Nastavenia synchronizácie a automatického zálohovania obrazovka má dve záložky. Predvolená hodnota je Synchronizovať tab.

V Synchronizovať môžete začiarknuť alebo zrušiť začiarknutie aplikácií, ktoré chcete synchronizovať so službou Samsung Cloud. Táto karta má tiež možnosť okamžite synchronizovať všetky aplikácie.

Ak nechcete synchronizovať žiadnu aplikáciu v zozname, vypnite tlačidlo vedľa aplikácie.

Okrem toho môžete v telefóne Samsung nakonfigurovať aplikácie, ktoré chcete zálohovať. Ak chcete zobraziť zoznam možností, klepnite na Automatická záloha tab.

Nakoniec, ak nechcete, aby bola žiadna služba v zozname zálohovaná do Samsung Cloud, vypnite ju.

eso stream ako na to

Na obrazovke Samsung Cloud Settings sú ešte tri nastavenia, ktoré vám musím ukázať. Ak sa chcete vrátiť na obrazovku nastavení, vľavo hore klepnite na tlačidlo Späť.

Späť na obrazovke Samsung Cloud Settings môžete povoliť túto možnosť Automatické zálohovanie počas roamingu . Táto možnosť je predvolene vypnutá.

Okrem toho môžete zobraziť všetky zariadenia, ktoré ste aktivovali Samsung Cloud. Nakoniec, ak chcete pridať aplikáciu Samsung Cloud na obrazovku aplikácie, otočte Zobraziť ikonu Samsung Cloud tlačidlo z OFF na ON.

Po dokončení zmien, ktoré požadujete, sa vrátite na domovskú stránku Samsung Cloud klepnutím na tlačidlo späť v ľavej hornej časti obrazovky – pozrite si druhú snímku obrazovky nižšie.

V častiach pod týmto obrázkom vám ukážem, ako zálohovať, obnoviť alebo odstrániť údaje z vášho účtu Samsung Cloud.

Zálohujte si dáta telefónu pomocou Samsung Cloud

V poslednej podsekcii som vám ukázal, ako synchronizovať aplikácie v telefóne do Samsung Cloud. Tiež som vám ukázal, ako používať nastavenia aplikácie na určenie služieb, ktoré môžete synchronizovať a zálohovať.

V tejto časti vám ukážem, ako zálohovať aplikácie Samsung v telefóne.

Ideme ďalej, Zálohujte dáta časti aplikácie Samsung Cloud zobrazuje čas posledného vytvorenia zálohy.

Ak chcete zobraziť podrobnosti zálohovania, upraviť, čo sa zálohuje, alebo odstrániť aplikácie zo zálohy, klepnite na Zálohujte dáta . Potom počkajte, kým sa načítajú zálohované údaje.

Obnovte svoj telefón

The Zálohujte dáta na obrazovke sa zobrazia všetky aplikácie, ktoré môžete zálohovať. Ak si neželáte zálohovať aplikáciu, zrušte začiarknutie políčka vedľa aplikácie.

iphoto sa nesynchronizuje s iphone

Nakoniec, ak chcete vykonať manuálne zálohovanie, v spodnej časti Zálohujte dáta obrazovke klepnite na Zálohovať .

Ako odstrániť zálohu z cloudu Samsung

Obnovte dáta svojho telefónu pomocou Samsung Cloud

Ďalšou výhodou prístupu k službe Samsung Cloud je možnosť obnovenia telefónu pomocou existujúcej zálohy.

Ak zálohujete údaje telefónu, možno ich budete musieť v určitom okamihu obnoviť. Jedným z prípadov, keď možno budete musieť obnoviť zálohované údaje telefónu, je strata telefónu alebo získanie nového telefónu.

Niekedy možno budete chcieť obnoviť svoj aktuálny telefón do predchádzajúceho stavu.

Bez ohľadu na dôvod, pre ktorý možno budete chcieť obnoviť údaje svojho telefónu, proces obnovenia spustíte klepnutím na Obnovte údaje .

.

Potom na Obnovte údaje Ak máte vo svojom účte Samsung Cloud viac ako jedno zariadenie, klepnite na rozbaľovaciu ponuku pod ním Vyberte zariadenie a údaje, ktoré chcete obnoviť .

Nakoniec zrušte výber aplikácií, ktoré nechcete obnoviť (predvolene sú vybraté všetky) – potom prejdite nadol do spodnej časti obrazovky a klepnite na Obnoviť .

Ako odstrániť zálohu z cloudu Samsung

Toto je posledná úloha Samsung Cloud, ktorá je uvedená v tejto príručke. Ak chcete odstrániť zálohu, ktorú už nepotrebujete, na domovskej obrazovke aplikácie Samsung Cloud App ťuknite na položku Odstrániť zálohu .

Potom na Odstrániť zálohu Ak máte v účte Samsung Cloud viac ako jedno zariadenie, klepnite na rozbaľovaciu ponuku zariadení a vyberte zariadenie, z ktorého chcete zálohu odstrániť. Nakoniec zrušte výber aplikácií, ktoré NECHCETE vymazať zo zálohy (predvolene sú vybraté všetky aplikácie) – potom prejdite do spodnej časti obrazovky a karty Odstrániť .

Dúfam, že vám táto príručka pomohla a pomocou tejto príručky ste mali prístup k svojmu účtu Samsung Cloud? Ak vám to pomohlo, zahlasujte Áno na otázku Bol tento príspevok užitočná nižšie.

wifi asistencia android vypnúť

Môžete tiež použiť formulár Zanechať odpoveď na konci tejto stránky, aby ste nám poskytli všeobecnú spätnú väzbu k tejto príručke.

Nakoniec, ďalšie zóny Android a Samsung S nájdete na našej stránke zóny Android S.