Stiahnite si videá a gify z Twitteru v systéme Android

Ako každý vie, Twitter je neustále sa rozvíjajúca platforma sociálnych médií s čoraz väčším počtom používateľov a mnohými ďalšími novými doplnkami. V dnešnej dobe je veľmi bežné, že ľudia používajú Twitter na publikovanie zábavného multimediálneho obsahu vo formáte GIF a iného video obsahu. Na Twitteri sa stalo veľmi ľahké nájsť memy a videá založené na konkrétnej hashtagu. Neexistuje však možnosť stiahnuť si ich do telefónov. Tento článok popisuje, ako sťahovať videá a súbory GIF z Twitteru.

Kroky na stiahnutie videí a gifov z Twitteru na Androide

Na Twitteri nájdete veľa videoobsahu s rôznymi hashtagmi. Aplikácia Twitter pre žiadnu platformu však neponúka možnosť ich stiahnutia do lokálnej pamäte. Nemusíte sa však báť, existuje mnoho ďalších spôsobov, ako si ich stiahnuť do telefónu. Tu na to používame dve metódy. Jedným z nich je použitie online nástroja na stiahnutie videa. Ďalším je použitie aplikácie na našich telefónoch s Androidom.Prečítajte si tiež: Ako blokovať ľubovoľné webové stránky v systéme Android 10 pomocou programov Digital Wellbeing a Chrome

ako vykoreniť spojitosť 5x 7.1.1

Stiahnite si videá z Twitteru pomocou aplikácie pre Android

V obchode Google Play sú stovky aplikácií na sťahovanie videí z platforiem sociálnych médií. Používame však aplikáciu s názvom Video | Sťahovač GIF pre Twitter. Pretože toto je najjednoduchšie riešenie s menším počtom reklám.Postupujte podľa nasledujúcich pokynov: 1. Stiahnite si a nainštalujte túto aplikáciu z Obchodu Google Play: Video | Sťahovač GIF pre Twitter.
 2. Rovnako ako v predchádzajúcich krokoch prejdite v aplikácii Twitter na požadované video.
 3. Potom otvorte video a klepnite na tlačidlo zdieľania umiestnené vpravo dole. Klepnite na ňu.
 4. Vyberte aplikáciu na stiahnutie zo zoznamu a klepnite na ňu.
 5. Teraz vyberte cieľový priečinok a vyberte kvalitu videa. Potom sa spustí automatické sťahovanie.

Stiahnite si videá z Twitteru pomocou online nástroja

Pri tejto metóde sa spoliehame na online nástroj na sťahovanie video obsahu z Twitteru. Aj keď existuje veľa rovnakých online nástrojov a webových stránok, vzali sme konkrétny nástroj, ktorý je veľmi jednoduchý a bez dráždivej reklamy atď.

roblox admin povely hack

Postupujte jednoducho opatrne.Aplikácia na stiahnutie videa na twitterzakáže nové rozloženie youtube
 1. Otvor webový prehliadač na telefóne s Androidom alebo Chrome, atď.
 2. Do panela s adresou prehliadača zadajte túto adresu URL: s.
 3. Teraz otvorte aplikáciu v telefóne a otvorte video, ktoré chcete stiahnuť.
 4. Klepnite na šípku rozbaľovacej ponuky na pravej strane videa. Potom klepnite na druhú možnosť s názvom Zobrazenie Tweetov neodblokuje.
 5. Teraz znova otvorte prehliadač a zapnite ho Twittervideodownloader.com, vložte odkaz tweet skopírovaný do vyhradeného priestoru tak, ako je to znázornené na obrázku.
 6. Kliknite na ikonu Stiahnuť ▼ tlačidlo na automatické stiahnutie videa do telefónu.

Hotovo! Toto sú najjednoduchšie spôsoby sťahovania videí a súborov GIF z Twitteru v systéme Android. Existuje však oveľa viac aplikácií a metód, ktoré to umožňujú. Nezabudnite uviesť svoje myšlienky v komentároch nižšie.