Ako hrať hry Snapchat

Hry Snapchat môžete hrať so svojimi priateľmi pomocou funkcie s názvom Snappables. Rovnako ako funkcia Lens sú aj Snappable hry integrované do aplikácie a ich hranie je mimoriadne ľahké.Ako hrať hry Snapchat

Snapchat sa postupom času stal interaktívnejším. Vzhľadom na povahu aplikácie je potrebné neustále pridávať nové a relevantné funkcie, aby používateľov zaujal. Často vrhá terče na témy spojené so slávnymi filmami alebo trendovými televíznymi programami. Obsahuje tiež gólové výzvy a hry, ktoré si môžete zahrať s dvoma alebo viacerými ľuďmi. Tu je príklad, ako hrať hry Snapchat.Čo sú to štrajky a ako fungujú?

Snappables sú videohry AR (Augmented Reality). Prehrávate ich tak, že držíte svoje zariadenie pred sebou, akoby ste si robili selfie predným fotoaparátom.Pomocou technológie detekcie tváre Snapchat identifikuje vlastnosti vašej tváre, aby zväčšil a oživil časti hry. Herné prvky sa pridajú aj do častí vašej tváre a ďalších častí obrazovky.Prečítajte si tiež: Skontrolujte, či je bootloader odomknutý v systéme AndroidHrajte hry Snapchat

Hry Snapchat sú prístupné z internetu zásuvka na šošovky . Majú tendenciu sa stále meniť, takže hra, ktorá je tu dnes, zajtra zmizne. Účelom aplikácie bola vždy interakcia s obsahom, kým je k dispozícii. Hra, ktorú vidíte na nasledujúcej snímke obrazovky, už nemusí byť pri vyskúšaní k dispozícii, ale môžete hrať aj ďalšie hry.

  1. Otvorte Snapchat.
  2. Klepnite na prázdnu oblasť v hľadáčiku fotoaparátu alebo klepnite na ikonu smajlíka vedľa tlačidla spúšte fotoaparátu.
  3. Hry sú naľavo, takže ich môžete preskúmať prejdením zľava doprava.
  4. Cieľ hry bude mať vs vo svojej miniatúre.
  5. Vyberte hru a klepnutím na tlačidlo Štart spustite hranie.
  6. Podľa typu hry sa môžete pohrať a potom vyzvať kamaráta, aby si zahral, ​​alebo najskôr dokončiť hru na svojej strane a váš kamarát bude musieť prekonať vaše skóre.

Hry ponúkajú pokyny, ako ich hrať, aj keď nie je ťažké ich pochopiť. Po hraní alebo dokončení hry sa zobrazí vaše skóre. Potom môžete nasnímať fotografiu a poslať ju priateľovi, ktorého chcete napadnúť.Keď váš priateľ dostane doplnok, môže hrať úplne rovnakú hru. Ak je v hre ešte ďalšie kolo, podľa povahy hry váš priateľ upraví skóre a pošle vám ho, aby mohol pokračovať. Ak bude hra pre každého hráča k dispozícii, zobrazí sa konečné skóre vášho priateľa.Môžete vyzvať viac priateľov k rovnakej hre súčasne. Jeden doplnok môžete poslať niekoľkým priateľom a všetci si s vami môžu zahrať. Prípadne môžete vytvoriť nový doplnok a spustiť novú hru Snapchat pre každého priateľa, s ktorým chcete hrať.

Prečítajte si tiež: Vypnite potvrdenia o prečítaní na Skype

Hry okrem toho, že sú interaktívne, obsahujú aj filtre atď., Ktoré sa pridávajú k ich doplnku.