Náhodní ľudia, ktorí si ma pridávajú na Snapchate - oprava

náhodní ľudia, ktorí si ma pridávajú na snapchateSnapchat je skutočne skvelá aplikácia na udržiavanie kontaktu s priateľmi a rodinou bez ohľadu na to, kde na svete sa v skutočnosti nachádzajú. Aplikácia je tiež skvelým spôsobom, ako sa spojiť so spoločnými priateľmi alebo dokonca spoznať nových ľudí! Nepríjemnou stránkou toho je však to, že ľudia, ktorých nepoznáte, vás môžu tiež kontaktovať. V tomto článku sa budeme venovať tomu, prečo vás môžu cudzinci kontaktovať na Snapchate a ako sa tomu môžete vyhnúť. Budeme hovoriť o Random People Adding Me na Snapchate - opraviť. Poďme začať!Kto vás môže pridať na Snapchate

Kedykoľvek vytvoríte účet na Snapchate, dáte Snapchatu povolenie na zobrazenie vášho profilu používateľom, ktorí vás skutočne vyhľadajú. V takom prípade, ak používateľ pozná vaše Snapchat ID, môže vás vyhľadať a potom si vás pridať z výsledkov vyhľadávania.Ak ste do aplikácie pridali svoje telefónne číslo. Potom sa môžete zobraziť na účtoch ľudí, ktorí majú vaše telefónne číslo uložené v telefóne, v časti „Ľudia, ktorých možno poznáte. Je to preto, že Snapchat vám umožňuje synchronizovať kontakty v telefóne, aby ste si mohli ľahko pridať svojich priateľov.Používatelia môžu tiež naskenovať váš Snapcode a presmerovať ich tiež na váš profil Snapchat. Ak ste zverejnili svoj Snapcode na verejnom fóre, ktokoľvek ho mohol skenovať a tiež si vás pridať pomocou tohto kódu.Kto sú náhodní ľudia v mojom Snapchate?

V poslednej dobe sa množstvo používateľov sťažovalo na skutočný prílev „pridania“ na Snapchat. To by však nemalo vyvolávať žiadne červené vlajky, ak by išlo o organický rast, pridávaní používatelia nemajú žiadnych spoločných priateľov. Vyvstáva teda otázka, odkiaľ vlastne dostali informácie o vašom profile?

Zdá sa, že niekoľko používateľov sa uchýlilo k použitiu robotov, aby si v aplikácii získali sledovateľov. Tieto účty robotov si vás v podstate pridajú a počkajú, kým ich tiež nepridáte. Keď tak urobíte, potom vás odstránia ako priateľa. To umožňuje používateľom osloviť väčšie publikum.Ak teda myslíte na to, prečo sa vás na Snapchate snaží pridať skupina cudzincov. Potom by to mohli byť len bot účty.Náhodní ľudia, ktorí si ma pridávajú na Snapchate - oprava

Najhoršie na tom, že si vás cudzinci pridali, je to, že od nich dostávate správy. Našťastie má Snapchat spôsob, ako zabrániť tomu, aby sa táto presná vec stala. Môžete obmedziť, kto vás môže kontaktovať na Snapchate, aby ste zabránili tomu, aby vám akýkoľvek náhodný cudzinec poslal správu alebo útržok.

Otvorte na svojom zariadení aplikáciu Snapchat a kliknutím na avatar Bitmoji v ľavom hornom rohu prejdite na stránku svojho profilu. Teraz stlačte ozubené koliesko Nastavenia v pravom hornom rohu.

Potom posuňte zobrazenie nadol a v časti Kto môže ... ‘klepnite na„ Kontaktujte ma “. Teraz v ďalšej ponuke vyberte možnosť „Moji priatelia“. Vedľa nastavenia sa tiež zobrazí zelená značka.

Teraz vás môžu kontaktovať iba používatelia vo vašom zozname priateľov prostredníctvom zasielania snímok alebo správ.

Ako môžete zabrániť tomu, aby sa váš profil zobrazoval v Rýchlom pridaní

Aplikácia Quick Add bola predstavená ako spôsob pripojenia ďalších ľudí v službe Snapchat. Táto funkcia využíva spoločných priateľov na to, aby zistila používateľov, ktorých by ste mohli poznať. Používa tiež kontakty z vášho telefónu na vytvorenie zoznamu potenciálnych priateľov. Snapchat vám tiež umožňuje zvoliť, či chcete alebo nechcete, aby sa váš profil zobrazoval v sekcii Rýchle pridanie iných Snapchatterov.

Otvorte na svojom zariadení aplikáciu Snapchat a potom kliknutím na avatar Bitmoji v ľavom hornom rohu prejdite na stránku svojho profilu. Teraz stlačte ozubené koliesko Nastavenia v pravom hornom rohu.

Posuňte sa nadol a pod položkou Kto môže… “klepnite na„ Uvidíte ma v Rýchlom pridaní “. Teraz zrušte začiarknutie možnosti na nasledujúcej stránke. Zelený kliešť zmizne aj z jeho strany.

náhodní ľudia, ktorí si ma pridávajú na snapchate

Ako zablokovať niekoho, kto nie je vo vašom zozname priateľov náhodní ľudia, ktorí si ma pridávajú na snapchate

Áno, chlapci, čítate správne. Nielenže môžete blokovať ľudí na vašom zozname priateľov, ale môžete tiež blokovať cudzincov na Snapchate! To je perfektné, ak chcete zabrániť niekomu, aby sa vás pokúsil skutočne pridať do aplikácie.

Ak chcete zablokovať niekoho, kto sa nenachádza vo vašom zozname priateľov, otvorte aplikáciu a vyhľadajte tiež jeho profil. Ak sa vás pokúsili pridať, nájdete ich v sekcii „Pridať priateľov“. Jednoducho stlačte avatar Bitmoji v ľavom hornom rohu a potom prejdite na položku „Pridať priateľov“.

Klepnutím na profilový obrázok používateľa zobrazíte jeho profil. Teraz kliknite na tri bodky v pravom hornom rohu profilu.

V novej rozbaľovacej ponuke zvoľte možnosť Blokovať.

Tento používateľ vás už nebude môcť kontaktovať ani dokonca nájsť váš profil v aplikácii.

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám páči tento náhodní ľudia, ktorí si ma pridávajú na snapchat článku, a tiež vám to pomôže. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky a problémy týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

Prajem vám krásny deň!

Pozri tiež: Rôzne spôsoby, ako opraviť chybu ovládača BCM20702A0