Porovnanie signálu a telegramu - ktorý z nich je najlepší

Signál vs telegram

ako vymazať správy

Uplynulé roky otriasli odvetvím sociálnych médií skutočne veľmi známymi odhaleniami. O tom, ako giganti v Silicon Valley používajú a tiež zneužívajú naše údaje, väčšinou bez nášho súhlasu alebo súhlasu. Z tohto dôvodu došlo v priemysle k zvýšeniu povedomia medzi koncovými používateľmi. Kedykoľvek ide o aplikácie zamerané na súkromie vo výklenkoch, ako sú napríklad prehliadače a poslovia. Dve aplikácie na zasielanie správ, ktoré zaznamenali veľkú trakciu, sú Telegram a Signál tiež . V tomto článku si povieme niečo o porovnaní signálu a telegramu - ktorý z nich je najlepší. Poďme začať!Porovnanie signálu a telegramu - ktorý z nich je najlepší

Pozrime sa teraz, ako si títo dvaja porovnávajú a čo všetko môže ponúknuť svojim používateľom.

Signál

  • Správy sa doručujú okamžite a spoľahlivo, dokonca aj v pomalých sieťach
  • Signál je v skutočnosti úplne nezávislá nezisková organizácia 501c3. Žiadne reklamy, žiadne sledovacie programy a tiež žiadne srandy.
  • Ak odmietate vidieť svetlo, prepnite na tmavý motív.
  • Vyberte vlastné upozornenia pre každý kontakt alebo úplne vypnite zvuky.
  • Pomocou zabudovaných funkcií na úpravu obrázkov môžete odchádzajúce obrázky načrtnúť, orezať a preklopiť.

Signál vs telegramNo, medzi signálom a telegramom, The signál je úplne bezplatná aplikácia na odosielanie správ a hlasové rozhovory zamerané na súkromie. Ktoré môžete použiť na smartfónoch Apple a Android a cez plochu. Potrebujete iba telefónne číslo, do ktorého sa môžete pripojiť.Aplikácia pre zasielanie okamžitých správ je spustená prostredníctvom nekomerčnej organizácie - Open Whisper Systems. Je to vlastne normálna aplikácia na odosielanie správ, ktorá odosiela správu v šifrovanej podobe vždy, keď sa zhovárate s niekým, kto používa aj signálnu aplikáciu.

Excel vymeniť dve bunky

Aj funkcie hlasového volania sú šifrované. V zásade má súkromnú sekciu, kde môžete vypnúť snímky obrazovky a tiež aktivovať prístupovú frázu v ponuke. Aby sa zabránilo tomu, aby ktokoľvek mal prístup k aplikácii vo vašom telefóne.Telegram

  • Môžete posielať médiá a súbory bez obmedzenia ich typu a veľkosti.
  • Celá vaša história chatu nebude vyžadovať žiadne miesto na disku vo vašom zariadení a bezpečne sa uloží do cloudu Telegramu tak dlho, ako budete chcieť.
  • Môžete tiež vytvoriť skupinové chaty pre viac ako 200 000 členov, zdieľať veľké videá, dokumenty ľubovoľného typu (.DOCX, MP3, ZIP atď.) , a tiež dokonca nastaviť roboty pre konkrétne úlohy.

Signál vs telegramAk hovoríme o signáli proti telegramu. Ľudia vždy chvália Telegram za to, že ste v bezpečí a sú skutočne vzdialení od reality. Šifrovanie poskytované prostredníctvom aplikácie môže fungovať, iba ak používatelia vyberú možnosť tajného režimu. Takže predvolene sa všetky správy z Telegramu prenášajú vlastne cez nezašifrované servery Telegramu.

Najúžasnejšie vlastnosti Telegramu sú čisté užívateľské rozhranie a je to naozaj dobré pre marketing. Kvôli telegramu skupinových kanálov a skupinového chatu, ktorý prijíma veľa ľudí. Ak si chcete vychutnať Telegram, vždy zapnite tajný režim.

všeobecný pnp monitor opraviť Windows 10

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám týmto článkom Signal vs Telegram páči, a tiež vám pomôžu. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky a problémy týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

Prajem vám skvelý deň!

Pozri tiež: Ako si vyrobiť Telegram Stickers Pack - návod