Vypnite bezpečný režim Tumblr

Vypnúť bezpečný režim Tumblr: Tumblr má liberálnu stránku, pokiaľ ide o poskytovaný obsah používateľom. Avšak platforma nedávno vyhlásila vojnu všetkému citlivému, násilnému a NSFW obsahu. Spolu s miliónmi blogov a príspevkov zmizlo z Tumblru aj prepínacie tlačidlo Núdzový režim.Nie je však všetko stratené. Stále môžete navštevovať staré blogy s úzkostlivým obsahom, ktorý bol označený, ale nebol odstránený.BEZPEČNÝ REŽIM TUMBLR

Núdzový režim sa do veľkej miery stal primárnym webom, ako je Tumblr. Milióny používateľov generujúcich obsah každý deň nemôžu zostať bez kontroly. Napríklad na Reddite máte stále možnosť povoliť a zakázať obsah NSFW v ich informačných kanáloch. Na druhej strane Tumblr zvolil úplne odlišný prístup.nástroje na prispôsobenie systému Windows 10

Spoločnosť Tumblr nedávno odstránila z webu veľa citlivého a nežiaduceho obsahu. Počas čistenia zmizne tlačidlo Núdzový režim v Nastaveniach účtu, takže všetci používatelia zostanú v trvalom Núdzovom režime. Mnoho blogerov malo obmedzený prístup k svojim blogom kvôli dôvernému obsahu.Vypnite bezpečný režim TumblrAk narazíte na niekoho blog a zobrazuje sa v ňom správa, ktorá vás varuje pred príslušným blogom, ktorý môže obsahovať dôverné médiá. Znamená to, že to bolo označené komunitou alebo posúdené ako nevhodné tímom Tumblr. Aj keď to nemôžete vypnúť, existuje niekoľko spôsobov, ako obísť bezpečný režim a vychutnať si web tak, ako chcete. Poďme sa spolu pozrieť na to, ako obísť bezpečný režim na zariadeniach PC, Android a iOS.

Poznámka: Uistite sa, že by ste mali vedieť, že ak máte menej ako 18 rokov, neexistuje žiadny spôsob, ako deaktivovať bezpečný režim v službe Tumblr.POČÍTAČ

Ak máte účet na Tumblr, môžete ľahko zvoliť, čo chcete vidieť. Komunita a Tumblr môžu obsah vrátane obsahu hodnotiť ako citlivé alebo NSFW. Tu je príklad, ako obísť bezpečný režim pomocou prehliadača na počítači.Vypnite bezpečný režim Tumblr

Poznámka: Táto metóda funguje na počítačoch a notebookoch so systémom Windows, Linux a Mac.

Krok 1:

Najskôr spustite obľúbený prehliadač.

Krok 2:

Potom prejdite na https://www.tumblr.com .

Krok 3:

Klepnite na tlačidlo prihlásenia v strede obrazovky.

Krok 4:

Zadajte svoj e-mail a klepnite na tlačidlo Ďalej.

Krok 5:

Klepnite na možnosť Použiť heslo na prihlásenie. Ak zabudnete heslo, klepnite na tlačidlo Pošlite mi čarovný odkaz a Tumblr vám pošle odkaz na prihlásenie do e-mailového účtu, ktorý ste predtým zadali.

Krok 6:

Po prihlásení budete presmerovaní na hlavný panel. Začnite prehliadať.

Krok 7:

Keď klepnete na odkaz alebo príspevok, ktorý vás presmeruje na nebezpečný blog, zobrazí sa varovanie v núdzovom režime.

Krok 8:

Klepnite na odkaz Prejsť na môj informačný panel.

Krok 9:

Tam sa problémový blog zobrazí na pravej strane okna prehliadača.

Krok 10:

Klepnite na tlačidlo Zobraziť tento Tumblr.

ako makro klávesnica

Krok 11:

Blog sa načíta na vybranom mieste.

Celý tento proces musíte absolvovať zakaždým, keď narazíte na označený blog, ktorý by ste chceli vidieť. Ak navštevujete označený blog často, povolíte ho týmto spôsobom vždy, keď ho chcete navštíviť.

BEZ ÚČTU

Vypnite bezpečný režim Tumblr

Ak nemáte účet, môžete prehliadať web Tumblr pomocou jednej z aplikácií tretích strán bez toho, aby vám prekážal bezpečný režim. Tumbex je najlepším riešením. Má jednoduché rozhranie a je veľmi ľahko použiteľný. Podľa týchto pokynov nájdete na blogu Tumblr označené blogy:

 • Spustite prehliadač a prejdite na https://tumbex.com .
 • Do hornej časti dvoch vyhľadávacích polí zadajte názov príspevku, ktorý chcete nájsť, a stlačte Hľadať.
 • Ak existujú nejaké príspevky, Tumbex vás bude informovať, že existujú, ale skryje ich.
 • Klepnite na prepínač Uložiť hľadanie.
 • Vyberte typ obsahu, ktorý chcete zobraziť, a stlačte tlačidlo opätovného načítania.

Ak hľadáte blog, vyskúšajte dolný z dvoch vyhľadávacích panelov.

 • Vráťte sa tiež na domovskú stránku Tumbex.
 • Do dolného vyhľadávacieho poľa zadajte názov blogu, ktorý chcete zobraziť.
 • Stlačte kláves Enter alebo klepnite na tlačidlo Prejsť.
 • Ak blog stále existuje, Tumbex ho zobrazí v plnej miere.

ANDROID

ios

Používatelia systému Android majú jediný spôsob, ako obísť bezpečný režim na Tumblr. To umožní každému citlivému blogu z informačného panela zakaždým, keď ho chce nahliadnuť. Postup:

 • Najskôr si stiahnite a nainštalujte aplikáciu Tumblr z Google Play . Ak máte aplikáciu, tento krok preskočte.
 • Potom spustite aplikáciu Tumblr z domovskej obrazovky zariadenia.
 • Ak ešte nie ste prihlásený, prihláste sa.
 • Po príchode na informačný panel začnite prehliadať web Tumblr.
 • Keď sa pokúsite dostať do blogu, ktorý bol označený ako nebezpečný, zobrazí sa vám rovnaká správa ako vo verzii webu pre počítač. Kliknite na tlačidlo Zobraziť tento Tumblr.

ios

tumblr účet

libreelec vs openelec vs osmc

Používatelia systému iOS to majú takmer rovnaké ako používatelia systému Android. V nastaveniach nemusíte vypnúť filter bezpečného režimu, ale môžete si ručne pozrieť blogy, ktoré neboli odstránené počas lovu obsahu NSFW. Tu je postup, ako zobraziť dôverný obsah v aplikácii pre iOS:

 • Stiahnite a nainštalujte si aplikáciu Tumblr z Obchod s aplikaciami . Ak už aplikáciu máte, krok 2 preskočte.
 • Potom spustite aplikáciu a v prípade potreby sa prihláste.
 • Na palubnej doske napodobňujte surfovanie Tumblr.
 • Keď klepnete na odkaz, ktorý vedie na zakázaný Tumblr, dostanete podobnú správu ako vo verziách pre Android a Desktop. Kliknite na tlačidlo Zobraziť tento Tumblr.

ŽIŤ NA HRANE

Ak si myslíte, že Tumblr by nemal plánovať svoje použitie, ktorý typ obsahu je dobrý a ktorý nie, stále môžete vziať veci do svojich rúk. Núdzový režim nemôžete vypnúť, môžete ho však obísť.

Záver:

Aký je váš výber na Tumblr a obmedzenia obsahu? V prípade ďalších otázok a otázok nás kontaktujte v sekcii komentárov nižšie!

Prečítajte si tiež: