Stock Android bohužiaľ zastavil ZTE

stock android zastavil zte

Mnoho používateľov smartfónov ZTE teraz hlási veľmi nepríjemný problém. To sa stále objavuje každú chvíľu. Aplikácia / spúšťač s názvom Stock Android zrejme stále zlyháva a zobrazuje chybové hlásenie „Stock Android prestal fungovať. V tomto článku si povieme niečo o Bohužiaľ Android Android zastavil ZTE. Poďme začať!Mnoho používateľov si teraz myslelo, že to má niečo spoločné so softvérom pre Android. No našťastie nie. Je to iba launcher, ktorý ZTEaktívne používa na svoju pokožku. Chyba v aplikácii launcher spôsobuje jej väčšinu času zlyhanie. Niektorí zástupcovia služieb, ktorí odporúčajú resetovať telefón, to však problém mnohých nevyriešil.

Stock Android bohužiaľ zastavil ZTE

Ale, chlapci nainštalovať nový spúšťač na vašom zariadení ZTE, napríklad Nova Launcher. Zdá sa, že to skutočne problém vyrieši. Ďalším spôsobom, ako tento problém vyriešiť, je otvoriť aplikáciu Nastavenia a prejsť na Nastavenia aplikácie> vybrať Stock Android> Pokročilé nastavenia . Teraz sa rozhodnite zablokovať všetky upozornenia z tejto aplikácie . Aj to vyrieši tento problém.stock android zastavil zteOficiálni zástupcovia ZTE zatiaľ neposkytli žiadne správne riešenie. Je pravdepodobné, že spoločnosť môže vydať aktualizáciu s cieľom tento problém vyriešiť. Dovtedy budete musieť vyskúšať niektorú z vyššie uvedených metód. Nie sme si úplne istí, prečo spoločnosť ZTE pomenovala svoj launcher ako Stock Android, pretože to mätie veľa používateľov.

Ako navrhnúť priateľov na

Väčšina problémov skutočne pochádzala od používateľov, ktorí vlastnia ZTE Max Pro alebo ZTE Maven 2 ( AT&T ). Môže sa však vyskytovať aj na iných telefónoch ZTE. Ak sa s týmito problémami stretávate vy, môžete vyskúšať tieto tipy a dúfajme, že to bude fungovať aj pre vás.Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám tento článok páči, chlapcom a tiež vám pomôže. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky a problémy týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.Prajem vám skvelý deň!

Prečítajte si tiež: Ako kopírovať a vkladať titulky na Instagrame