Stiahnite si aktualizáciu Android Security z apríla 2019

Ako každý začiatok mesiaca, aj teraz spoločnosť Google oficiálne predstavila aktualizáciu zabezpečenia systému Android zodpovedajúcu tomuto novému obdobiu, ktoré práve začalo, ....

Všetky vyznamenania a Huawei, ktoré tento týždeň dostanú EMUI 9.0 a 9.1

EMUI 9, najnovšia verzia vrstvy prispôsobenia spoločnosti Huawei, sa objaví na nových zariadeniach v nasledujúcich týždňoch. Pretože sa čínska firma rozhodla urobiť skok ......

18 telefónov s Androidom, ktoré (pravdepodobne) dostanú Android 10 Q v priebehu roku 2019

Nemáme najmenšiu predstavu o mene, ktoré si Google vybral na pokrstenie tejto verzie. A je pravdepodobné, že si nie sme vedomí mnohých noviniek, ktoré budú obsahovať finálne vydanie. Už nejaký čas však testujeme Android Q, ktorý už prechádza svojou druhou beta verziou a dokonca ho máme

EMUI 9.1 sa dostane na päťdesiat zariadení Huawei a Honor

EMUI 9 je najnovšia verzia vrstvy prispôsobenia, ktorú spoločnosti Huawei a Honor implementujú do svojich zariadení, na základe systému Android 9 Pie. Je už k dispozícii pre terminály ako Mate 20 a len pred pár dňami sme sa dozvedeli, že sa začína dostávať k ďalším zariadeniam oboch firiem. Ak nenájdete svoj terminál medzi vybranými

Honor 8 na zozname Bude aktualizovaný na Android Oreo Based EMUI 8.0

potvrdil vydanie EMUI 8.0 pre Honor. Vypadá to, že honor 8 bude mať nugátový softvér a funkciu EMUI 8.0

Aktualizácia Moto Z4 pre Android 10, bezpečnostné aktualizácie: septembrová oprava

Hovoríme tiež o veciach s Androidom 10, čo je nasledujúca a obrovská aktualizácia pre klientov Moto Z4, pretože nedostanú aktualizáciu Android 11.

Aktualizácia Samsung Galaxy Tab S5e Android 10, bezpečnostné aktualizácie

Povieme si o vybitých aktualizáciách pre Galaxy Tab S5e Android 10 a dokonca preskúmame, či a kedy sa obnoví na najnovší operačný systém Google.

Android 10: Všetci používatelia musia vedieť, aké funkcie môžu očakávať

Týmto spôsobom už spoločnosť Google nehovorí o pomenovaní svojich aktualizácií operačného systému po pečive, čo je dôvod, prečo volajú aktualizáciu Android 10.

Aktualizácia Moto G6, G6 Plus, G6 Play pre Android 10. september

V každom prípade, pretože je aktualizácia Android 10 vonku, mali by sme diskutovať o tom, či a kedy ju Moto G6 získa, a navyše sú priebežné aktualizácie vybíjané.

Aktualizácia OnePlus pre Android 10, dátum vydania, otvorená beta, OxygenOS 10

Organizácia má v súčasnosti až štyri mobilné telefóny zúčastňujúce sa aktualizácie OnePlus Android 10 a oveľa lepšie je, že takmer väčšina súčasného telefónu.

Aktualizácia Motorola One Zoom Android 10, bezpečnostné aktualizácie

Spoločnosť Motorola vylepšila svoju strednú ponuku o miniaplikácie Moto One a Motorola One Zoom Android 10 je jednou z progresívnych prémií organizácie.

LG G6 Android 9 Pie, Android 10 aktualizujú Verizon a EU dostanú Android 9

LG G6 nedokázalo premeniť šance spoločnosti LG. Mali by sme tu hovoriť o tom, či má tento modul príležitosť získať Android 10,

Aktualizácia Huawei P30 Pro: EMUI 10 založené na Android Q prichádza

Huawei P30 Pro sa z mnohých hľadísk cíti ako nadľudský svet mobilných telefónov. Všetci superhrdinovia majú svoje vlastné nedostatky.

Galaxy Note 9 Android 10, jedno používateľské rozhranie 2.0, bezpečnostné aktualizácie Verizon a USA

Samsung Galaxy Note 9 už nikdy nie je najnovšou vychytávkou Galaxy Note na trhu. Táto vychytávka získa aktualizáciu Android 10.

Aktualizácie Samsung Galaxy J7 pre Android 10, rozhranie One UI 2.0, verzie Verizon

Rovnako hovoríme o príchode aktualizácie pre Android 10 pre miniaplikácie J7 spolu s neskorými aktualizáciami zabezpečenia. Spoločnosť Samsung sa spolieha na spustenie systému Android 10.