5 najlepších herných klávesníc

14. mája 2021 54 Názory Najlepšie herné klávesnice

Táto S Zone je výberom 5 najlepších herných klávesníc. Najlepšia klávesnica je diskutovaná ako posledná – počnúc 5. v hornej časti zoznamu.

Môj výber najlepších herných klávesníc poskytuje stručné podrobnosti o každej klávesnici a jej jedinečných funkciách. Niektoré položky môžu obsahovať aj technické špecifikácie.Mojím cieľom je poskytnúť vám dostatok informácií, aby ste sa mohli rozhodnúť. Aby ste sa mohli rozhodnúť, ktorú z položiek si zaobstarať, dôrazne vám odporúčam, aby ste si našli čas na prečítanie 5 diskutovaných miniaplikácií.

Tu je 5 najlepších herných klávesníc…Prehľadávať témy príspevkovHerná USB klávesnica KLIM Chroma

Najlepšie herné klávesnice: KLIM Chroma Gaming Keyboard Wired USB

Obrazový kredit: Amazon

Začínajúc na 5. mieste v mojom výbere najlepších herných klávesníc je KLIM Chroma USB Gaming Keyboard.tamilské filmy kodi addon

Klávesnica ponúka funkciu anti-ghosting. To vám umožní plynulo stlačiť viacero ovládacích prvkov súčasne bez akéhokoľvek konfliktu. Ponúka tiež čas odozvy 2 ms. To poskytuje skvelú rýchlosť písania pre najlepší herný zážitok.Ponúka tiež trichromatické rozdelenie osvetlenia. Svetelné efekty môžete priradiť 3 rôznym častiam klávesnice. LED diódy sú dostatočne jasné a ideálne na hranie kedykoľvek. Svetlá však môžete vypnúť tlačidlom na zadnej strane klávesnice.

Nakoniec to tento produkt završuje dizajnom ABS. Vďaka tomu je klávesnica odolná a zabraňuje náhodným pádom alebo poliatiu vodou. Ponúka káblové pripojenie cez USB – kompatibilné s PC, PS4 a Mac.

ako opraviť ukladanie do vyrovnávacej pamäte youtube

Okrem toho má klávesnica tiché klávesy (nevydáva hluk, keď klávesy používate), vďaka čomu ide o jednu z najlepších herných klávesníc.

Ak chcete získať túto položku, je k dispozícii na amazon.com .

Súprava náhlavnej súpravy HAVIT s mechanickou klávesnicou a myšou

Najlepšie herné klávesnice: Súprava náhlavnej súpravy s mechanickou klávesnicou HAVIT a myšou

Obrazový kredit: Amazon

Na štvrtom mieste v mojom výbere najlepších herných klávesníc je HAVIT súprava s mechanickou klávesnicou a myšou.

Prvá najzaujímavejšia vec na tomto produkte je, že to nie je len klávesnica – je to kombinácia klávesnice, myši a náhlavnej súpravy. To vám dáva veľkú hodnotu za vaše peniaze.

Ďalšou vzrušujúcou vlastnosťou tejto klávesnice je opierka zápästia. Vďaka tomu sa budete cítiť pohodlne, keď hráte hry dlhé hodiny. Klávesnica tiež ponúka až 14 prednastavených režimov RGB podsvietenia a kláves Rollover.

Ďalšou pozoruhodnou a dôležitou výhodou tohto produktu sú vlastnosti myši. Myš ponúka 7 programovateľných tlačidiel a 7 svetelných režimov RGB. To robí produkt podmanivým.

Poslednou vlastnosťou, ktorá robí toto jedinečné, sú kvalitné slúchadlá. Slúchadlá majú 50 mm meniče, ktoré zaisťujú, že poskytujú hlasný 3D priestorový zvuk. Táto mechanická PC zostava je tou najlepšou cenovou ponukou pre hráčov.

Ak chcete získať túto položku, je k dispozícii na amazon.com .

Mechanická klávesnica TECWARE Phantom 104

Obrazový kredit: Amazon

Na treťom mieste v mojom výbere najlepších herných klávesníc je mechanická klávesnica TECWARE Phantom 104.

Táto mechanická klávesnica má veľa zaujímavých funkcií. Prvá funkcia, ktorá ma zaujala, je jeho prispôsobiteľné RGB podsvietenie. Môžete si nastaviť až 18 prednastavených režimov osvetlenia. Táto klávesnica vám tiež umožňuje vytvoriť si jedinečnú konfiguráciu pomocou Operačný softvér Tecware (umožňuje až 3 profily).

Obsahuje tiež mechanické spínače Outemu. To poskytuje presnosť a zlepšuje výkon pri písaní. Klávesnica tiež ponúka N-key rollover a 1 000 Hz pooling rate. Poskytujú vám ten najlepší herný zážitok – zaisťujú, že rôzne ovládacie prvky bežia hladko súčasne.

Nakoniec má produkt dvojité kryty kláves. To zaisťuje odolnosť proti opotrebovaniu povrchu. Má tiež opletený USB kábel, vďaka ktorému je odolný po dlhú dobu používania.

ako nainštalovať twrp pomocou odin

Ak chcete získať túto položku, je k dispozícii na amazon.com .

Herná klávesnica Razer Cynosa Chroma

Najlepšie herné klávesnice: Herná klávesnica Razer Cynosa Chroma

Obrázok cez Amazon

Herná klávesnica Razer Cynosa Chroma nie je 2. v mojom výbere najlepších herných klávesníc.

Tento produkt má niekoľko skvelých funkcií. Po prvé, ponúka jemné svetelné efekty. Klávesnica má na výber až 16,2 milióna farebných možností. Vďaka tomu je vaše hranie pútavejšie.

Po druhé, klávesnica ponúka nastavenia prispôsobenia. S Softvér Razer Synapse 3 , môžete prispôsobiť ovládacie prvky klávesnice podľa vášho želania. Softvér tiež ponúka cloudový úložný systém na uloženie vašich nastavení.

Nakoniec je tento produkt odolný voči poliatiu. Je vyrobený s ochranou proti náhodnému rozliatiu kvapaliny. Klávesnica má tiež programovateľné klávesy pre rýchle ovládanie v hre.

Ak chcete získať túto položku, je k dispozícii na amazon.com .

bude Nintendo Switch hrať Wii hry

Kombinácia káblovej hernej klávesnice a myši Redragon S101

Obrázok cez Amazon

Nakoniec, na prvom mieste v mojom výbere najlepších herných klávesníc je káblová herná klávesnica a myš Redragon S101.

Prvá vec, ktorá robí tento produkt atraktívnym, je kombinácia klávesnice a myši. To vám ušetrí peniaze – ak si zaobstaráte tento produkt, myš si nemusíte kupovať samostatne.

html5 z úložného priestoru

Ďalšou pozoruhodnou vlastnosťou hernej klávesnice a myši Redragon S101 je jej RGB osvetlenie. Klávesnica ponúka 7 rôznych RGB svetelných efektov a režimov. Môžete nastaviť osvetlenie pre rôzne hry. Má tiež 4 úrovne nastavenia jasu.

Myš ponúka až 3200 DPI (Počet bodov na palec). Nastavenia DPI môžete upraviť od 800 do 1600, 2400 a 3200. Každé nastavenie ovplyvňuje odozvu a presnosť myši. Myš má tiež 5 programovateľných tlačidiel pre rýchly prístup.

Je tu ešte jedna funkcia, o ktorej si myslím, že bude zaujímavá – jej funkcie viacerých tlačidiel. Herná klávesnica ponúka 10 vyhradených multimediálnych kláves, 25 unikátnych n-Key Rollover, 12 ďalších multimediálnych kláves FN+. Všetky tieto funkcie zaisťujú, že klávesnica poskytuje vynikajúci herný výkon.

Ďalej klávesnica ponúka káblové pripojenie cez USB. Produkt je kompatibilný s OS Windows a obmedzenými klávesnicami Mac OS.

Ak chcete získať túto položku, je k dispozícii na amazon.com .

Dúfam, že vám tento výber S zóny pomohol.

Ak chcete zanechať komentár, položiť otázku alebo poskytnúť spätnú väzbu, použite formulár na zanechanie odpovede, ktorý nájdete na konci tejto stránky.

Nakoniec, ak si chcete prečítať viac tipov gadgetov, navštívte našu stránku Sprievodcovia nákupom gadgetov.