Aktualizácia Android 10 OnePlus 7 a 7 Pro mnohým používateľom stále chýba

Pred dvoma týždňami OnePlus upustil Android 10 aktualizácia pre OnePlus 7 Pro série. Podľa však Reddit používateľov rovnako ako oficiálni používatelia fór OnePlus, mnoho ľudí stále nemá aktualizáciu.

ovládače samsung s7 windows 10

Podľa OnePlus, upgrade na Android 10 by bol pomalý. Keď spoločnosť OnePlus oznámila uvedenie na trh, čo naznačuje, že došlo k určitému oneskoreniu. Je možné, že OnePlus úplne zastaví zavádzanie.Aby sme dosiahli určitú jasnosť, oslovujeme OnePlus o situácii, ale neozval sa mi pred časom tlače.Android 10:

Keď Android 10 OnePlus 7 zahájením sériovej aktualizácie to bol jeden z najrýchlejších zavádzaní najnovšej verzie systému Android v priemysle. Tento úspech by sa však mohol javiť ako menšia pozornosť, ak by sa zavádzanie pre nejaký problém zastavilo.Za to, čo to stojí, je online veľa sťažností na Android 10 aktualizovať chyby. Aj keď správ je toľko, softvér beží hladko.V Londýne, OnePlus má naplánované uvedenie produktu. Každý očakáva, že uvidí pôdu OnePlus 7T Pro. Aj keď vieme, že OnePlus 7T sa dostane na pulty obchodov 18. októbra (možno o týždeň skôr, ak sa dostanete do New Yorku). Vieme tiež, že OnePlus7T pristane s Androidom 10 out-of-the-box a je logické, že aj 7T Pro.

Je to možné OnePlus zastavil zavádzanie produktu Android 10 aktualizácia, aby sa všetko vyleštilo tak skoro. Osvojitelia týchto dvoch zariadení sa nebudú obávať, že nenájdu softvér, ktorý by bol porovnateľný s ostatnými vydaniami Oxygen OS.stratil diaľkový ovládač

Keď sa nám ozvú, budeme tento článok aktualizovať OnePlus. Pred zabalením nám dajte vedieť, či máte Android 10 aktualizácia na vašom OnePlus 7 sériové zariadenie. Ak tiež chcete čakať viac a teraz získať zaujímavú aktualizáciu, postupujte podľa našich pokynov tu.Prečítajte si tiež: Aktualizácia Motorola Android 10: Zoznam zariadení a oficiálne dátumy vydania