Spoločnosť Apple rozširuje svoje reklamy vo vyhľadávaní do 46 nových krajín vrátane Európy

Mnoho mesiacov ponajnovšia medzinárodná expanzia, Applednes oznámenéže jeho Reklamy vo vyhľadávaní (reklamy v App Store) dosahujú 46 nových krajín a regiónov - vrátanePortugalsko. Brazília pokračuje zvonku.

Táto služba umožňuje vývojárom - malým i samostatným aj veľkým spoločnostiam - propagovať svoje aplikácie pri hľadaní obchodu s aplikáciami od spoločnosti Apple a zvyšovať tak viditeľnosť za morom tam dostupných titulov.Spoločnosť Apple rozširuje svoje reklamy vo vyhľadávaní do 46 nových krajín vrátane Európy

Z akého dôvodu používať reklamy Apple Search?

Pokiaľ ide o zverejňovanie aplikácií, základnú úlohu preberajú náklady na získanie klienta.Bežná zmena typu „zaviesť klepnutím“ z reklám vo vyhľadávaní Apple zostáva na hodnote 40–60%, čo je niekoľkonásobne viac ako pri transformáciách z Facebooku alebo Google AdWords. Bežné výdavky za každé ťuknutie na 0,50 USD, náklady na obstaranie klienta sa premenia na 1,00 dolárov.Znie to mimoriadne, však ?! A čo viac, za týmito číslami je niekoľko vysvetlení.

Hlavným dôvodom je, že na rozdiel od Facebooku alebo AdWords, väčšina klientov nevníma, že klepnú na reklamu. Iba svetlomodrý substrát a komponenty odhadujú samostatné rozšírené reklamné vlajky z karty bežnej položky. Týmto spôsobom sa jednotlivci, ktorí pochádzajú z reklám vo vyhľadávaní App Store, prevádzajú na inzeráty tak neuveriteľné, ako to robia prírodní klienti.S pridaním tejto novej verzie môžu vývojári z celého sveta nastaviť svoje kampane individuálne podľa miesta alebo po celom svete. Vo všetkých teraz existujú 59 krajiny / regióny pokryté reklamami vo vyhľadávaní Apple.Okrem Európy teraz medzi týchto potenciálnych zákazníkov patria krajiny ako Južná Afrika, Argentína, Rakúsko, Belgicko, Čile, Kolumbia, Dánsko, Ekvádor, Fínsko, Holandsko, Hongkong, Írsko, Izrael, Peru, Česká republika, Singapur, Švédsko a Taiwan.

Pozri tiež: Riešenia, keď iPhone, iPad alebo iPod Touch WiFi nefunguje alebo sa nepripojí

Ak máte o nás nejaké pripomienky, prosím uveďte nižšie, urobíme všetko pre to, aby sme vám čo najskôr odpovedali.