ChatCrypt: Súkromná služba online chatu so šifrovaním na vojenskej úrovni

Čo vieš o ChatCrypt? Už ste si niekedy mysleli, aké bezpečné sú vaše online chaty pred špehovaním? Nikto nechce, aby jeho online chat bol analyzovaný niektorými súkromnými programami sledovania, ako je PRISM, okrem toho, že sú úplne ľahostajní k svojej vlastnej bezpečnosti. Čo spolu dennodenne komunikujeme na internete? Nikdy si nemyslíme, že by nás niekto mohol špehovať bez nášho vedomia. Ale netrápte sa. ChatCrypt je služba online chatu, ktorá môže meniť a dopĺňať niekoľko pravidiel. Webová aplikácia umožňuje vytvárať šifrované miestnosti na rozhovor. Tieto chatovacie miestnosti sú plne zabezpečené 256-bitovým šifrovaním CTR na vysokej úrovni AES. Umožňuje tiež členom pripojiť sa k nim pomocou tajného hesla.

Začnime ChatCryptom, je to celkom jednoduché. Prejdite na jej webovú stránku pomocou odkazu na konci príspevku. Keď už tam máte, máte jednoduché užívateľsky prívetivé rozhranie so strednou prihlasovacou časťou chatovacej miestnosti. Táto webová stránka tiež poskytuje podrobné vysvetlenie vnútorného fungovania ChatCryptu, aby ste sa s ním oboznámili. Poskytuje webmasterom tiež možnosť vložiť ChatCrypt na svoje vlastné webové stránky pomocou kódu na vloženie HTML.Vytvoriť reláciu chatu:

Ak chcete vytvoriť reláciu chatu, stačí sa na domovskej stránke pozrieť do sekcie (ZADAŤ CHATOVACÍ MIESTA). Potom priraďte názov svojej chatovacej miestnosti a vyberte heslo alebo používateľské meno, ktoré sa použije na zdieľanie rovnakej chatovacej miestnosti s ostatnými členmi. Ak chcete umožniť komukoľvek pripojiť sa, chcete mu poskytnúť presný názov chatovacej miestnosti a tiež heslo, ktoré pre ňu vyberiete. Používateľské meno, ktoré slúži ako identita každého člena, sa bude pre každého člena chatovacej miestnosti úplne líšiť. Po priradení požadovaných podrobností klepnite na tlačidlo Zabezpečený chat a zadajte hlavnú oblasť chatu.

Čo je viac?

ChatCrypt tiež otvorí používateľom vytvorenú chatovaciu miestnosť v samostatnom okne. Pretože to vyzerá úplne jednoducho a jednoducho. Tiež obsahuje pod ním vstupné pole na zadávanie vašich chatovacích správ. Na pravej strane používateľského rozhrania sa nachádza zoznam účastníkov v miestnosti na rozhovor. Ale odoslané správy sa zobrazia v hlavnej časti. Je smutné, že ChatCrypt postráda funkcie hlasového chatu alebo zdieľania súborov, ale berie do úvahy povahu aplikácie. Nie je toho príliš veľa na sťažovanie, pretože funguje presne tak, ako je inzerované.Keď to zhrnieme, ChatCrypt poskytuje používateľom najbezpečnejší spôsob, ako viesť súkromnú online konverzáciu, ktorú nikto nemôže sliediť. Službu tiež bezplatne začnete využívať po návšteve odkazu uvedeného nižšie.Navštívte: ChatCrypt

Záver:

Tu je všetko o ChatCrypte. Je tento článok užitočný? Navštívili ste niekedy stránku alebo sa pokúsili chatovať so svojimi blízkymi? dajte nám vedieť svoje myšlienky v sekcii komentárov nižšie!Prečítajte si tiež: