Rôzne spôsoby, ako opraviť WOT na stolnom počítači

WOT je medzi mladými ľuďmi veľmi populárna a zároveň je to najlepšie hodnotená alebo najpopulárnejšia online hra, ktorú si dnes môžete zahrať. Avšak Svet tankov pre Windows PC neobsahuje chyby ani chyby. V tejto príručke sa teda dozviete niektoré z najlepších techník, ktoré vám pomôžu vyriešiť problém pádov hry World of Tanks (WOT Crashing).Ak sa rozhliadneme, dozvieme sa, že Windows je najpoužívanejší operačný systém pre používateľov počítačov. Platforma má obrovskú škálu hier alebo softvéru. Ak hovoríme o hrách, potom všetci radi hráme hry alebo trávime čas hraním hier.Keď hovoríme o hrách, každý má podobne ako v prípade hudby svoju vlastnú možnosť. Niektorí hráči radi hrajú závodné hry a mnohí z nás milujú akčné hry. Spomedzi všetkých týchto hier sú hráči tankových bojov a bojových hier do veľkej miery hraní. Pokiaľ hovoríme o hre s strieľačkami tankov, potom je World of Tanks tou najlepšou voľbou pre vás všetkých.aktualizácia verizon lg g3 marshmallow

World of Tanks alebo WOT je medzi mladými ľuďmi najobľúbenejší a je to jedna z najslávnejších online hier, ktoré si dnes môžete zahrať. World of Tanks pre Windows PC však nie je úplne bez chýb. Používatelia sa pri pripojení k sieti Wi-Fi často stretávajú s problémami. Niektorí hráči WOT taktiež tvrdili, že hra zlyháva na stolnom počítači.Pozri tiež: Najlepší softvér pre Android PC Suite pre Windows a MacRôzne spôsoby, ako opraviť WOT na ploche

Opravte WOT na pracovnej ploche

V tejto príručke teda zdieľame niektoré z najlepších techník, ktoré vám pomôžu vyriešiť zlyhania hry World of Tanks na pracovnej ploche. Poďme sa teda pozrieť na to, ako vyriešiť hru World of Tanks Crashing. Než však prejdeme k metódam, tu sú minimálne systémové požiadavky.  • VY - Windows 7, Windows XP, Windows 8, Windows Vista
  • procesor - 2,2 GHz
  • RAM - 1,5 GB až 2 GB
  • Grafická karta - Geforce 6800 / ATI HD X2400
  • Miesto na disku - 16 GB
  • Grafický softvér - Microsoft DirectX verzia 9
  • Rýchlosť internetu - Minimálne 256 kb / s

Ak váš systém spĺňa požiadavky, postupujte podľa nasledujúcich pokynov:Preinštalujte WOT

Spočiatku by ste mali opraviť WOT Crashing. Inštalácia určite nedokáže uložiť súbory, ktoré sú veľmi potrebné na spustenie hry, čo vedie k pádom. K takýmto problémom vedie nielen to, ale aj niektoré poškodené herné súbory. Preinštalovanie WOT sa teda javí ako najlepšia voľba na riešenie takéhoto prípadu.

ako vyčistiť chat pri svare

Ak chcete preinštalovať World of Tanks, prejdite do ponuky Ovládací panel> Pridať alebo odstrániť programy. Teraz skontrolujte WOT zo zoznamu a potom ho odinštalujte. Po úspešnom odinštalovaní hru znova nainštalujte. To je všetko, ste hotoví! Teraz jednoducho reštartujte počítač a spustite hru. WOT sa teraz spustí bez zlyhania.

Ovládací panel NVIDIA

Ak má váš počítač grafickú kartu NVIDIA. Potom chcete vykonať nejaké zmeny v ovládacom paneli NVIDIA, aby ste vyriešili zlyhanie WOT. Poďme sa teda pozrieť, ako vyriešiť World of Tanks alebo WOT padajúce cez ovládací panel NVIDIA.

  • Spočiatku zamierte do ovládacieho panela NVIDIA
  • Teraz prejdite na nastavenia 3D a klepnite na „Spravovať nastavenia 3D“. Teraz v dolnej časti Nastavenia programu zvoľte „WOT“ a v časti Vyberte preferovaný grafický procesor vyberte „Vysokovýkonný procesor NVIDIA“. Potom sa posuňte nadol a vypnite možnosť „Vertikálna synchronizácia“.
  • Potom otvorte hru WOT a potom v grafickom zobrazení vypnite „Vertikálnu synchronizáciu“ s možnosť.

To je všetko, ste hotoví! Teraz jednoducho reštartujte hru a WOT sa teraz spustí bez akýchkoľvek problémov. Ak máte pochybnosti, dajte nám vedieť nižšie.

Aktualizácia grafického ovládača na stolnom počítači

Grafický ovládač hrá dôležitú úlohu pri zlepšovaní herného výkonu. Pokiaľ teda váš počítač používa zastarané grafické ovládače, je dobrým dôkazom toho, že u vás dôjde k oneskoreniu hry. V tejto technike teda chcete aktualizovať grafický ovládač, aby ste zaistili lepší herný výkon. Ak chcete aktualizovať grafický ovládač, môžete si zvoliť ktorýkoľvek z bezplatných nástrojov na aktualizáciu ovládača. Naskenujú a aktualizujú všetky staré ovládače.

Vyriešte chyby v registri

Hry môžu tiež zlyhať kvôli nesprávnym položkám v registri. V tejto technike teda chceme použiť CCleaner vyriešiť chyby súvisiace s registrom. Pre tých, ktorí to nevedia, je CCleaner najpopulárnejším nástrojom na optimalizáciu počítača. Používateľom ponúka čistič registrov. Aplikácia CCleaner získava informácie z webu na úspešnú aktualizáciu vášho registra a rieši všetky chyby súvisiace s registrom. Jednoducho odtiaľto nainštalujte a stiahnite CCleaner a potom prejdite na kartu „Register“. Na karte registra klepnite na „Vyhľadať problém“. To je všetko, môžete ísť! Teraz CCleaner opraví alebo skenuje všetky problémy spojené s registrom.

Záver:

Boli to teda niektoré z najlepších spôsobov riešenia problému WOT Crashing v počítači so systémom Windows. Ak poznáte nejaké iné alternatívne metódy na opravu, dajte nám vedieť nižšie.

všetky youtube veľkonočné vajíčka

Prečítajte si tiež: