Stiahnite si nástroj PhoenixCard (najnovšia verzia)

Dá sa dosť dobre povedať, že používate Smartfón alebo tablet s procesorom Allwinner A10 ARM? Ak áno, povedali by ste, že hľadáte jednoduchý spôsob blesku Firmvér systému Android (súbor .img) vášho zariadenia na SD alebo SD karte menšieho rozsahu? Ak je vaša odpoveď áno, ste na správnej stránke. Stiahnuť ▼ Nástroj PhoenixCard, odošlite ho do počítača a pomocou aplikácie nahrajte súbor firmvéru .img do externého úložného zariadenia pre zariadenia Android.PhoenixCard je malé úžitkové zariadenie, ktoré vám umožňuje vytvoriť bootovací obraz firmvéru systému Android na externých pamäťových kartách smartfónov a tabletov s Androidom. Tu sme uviedli všetky pracovné formy tohto nástroja.Vlastnosti karty PhoenixCard:

1) Vypálte firmvér .img:

Pomocou tohto nástroja môžete spotrebovať súbor .img firmvéru na ľubovoľnej vonkajšej pamäťovej karte (karty SD a menšie karty SD). Ako taký môžete pomocou tohto nástroja nepochybne vytvoriť bootovateľný obraz firmvéru .img na kartách Micro SD a SD.2) Jednoduché používateľské rozhranie:

Užívateľské rozhranie tohto nástroja je príliš priame, že dokonca aj začiatočník ho môže použiť na vytvorenie zavádzacieho obrázka súboru firmvéru .img na vonkajších pamäťových kartách. Ak chcete spotrebovať súbor firmvéru na vonkajšej SD alebo SD karte malého rozsahu, mali by ste jednoducho vložiť vonkajšie úložné zariadenie pomocou perusera kariet, odoslať PhoenixCard, zvoliť Circle a Img File a kliknúť na Consume.3) Podporuje ARM procesor Allwinner A10:

Pomocou tohto prístroja môžete vytvoriť bootovateľný obrázok súboru firmvéru .img pre smartphony a tablety s Androidom pomocou ARM procesora Allwinner A10.4) Podporuje všetky verzie systému Windows:

Zariadenie PhoenixCard podporuje všetky varianty pracovného rámca Windows, t. J. Tento prístroj môžete používať na všetkých počítačoch so systémom Windows.

5) Prenosná aplikácia:

PhoenixCard sa dodáva ako pohodlná aplikácia, to znamená, že aby ste mohli túto aplikáciu používať, nemusíte si ju inštalovať do počítača. Jednoducho kliknite na súbor PhoenixCard.exe a odošlite jeho okno.Stiahnite si nástroj PhoenixCard:

Najnovšia verzia PhoenixCard v3.1.0PhoenixCard v3.0.9

PhoenixCard v3.0.6

Body na zapamätanie:

1) Tento nástroj môžete použiť na flash firmvér systému Android (súbor .img) na vonkajších úložných zariadeniach smartphonov a tabletov s Androidom.

android wifi asistencia vypnúť

2) Po flashovaní súboru firmvéru na SD alebo Micro SD karte nemôžete navrhnúť vonkajšiu pamäťovú kartu, pretože firmvér je možné zreteľne prehliadnuť pomocou ROMBoot základnej dosky vášho zariadenia. Ak chcete usporiadať kartu SD alebo Micro SD, musíte vo PhoenixCard použiť alternatívu Configuration To Normal.

3) Nevieme, kto vytvoril tento nástroj. Ale skôr, ak viete o výrobcovi, dajte nám súcitne vedieť. Tvorcovi radi ponúkneme kredity.

4) Ak pri používaní tohto zariadenia narazíte na ťažkosti, môžete sa s nami spojiť pomocou oblasti poznámok uvedenej nižšie.