Zamrznutý displej v systéme Windows 10 - Ako to opraviť

Zamrznutý displej vo Windows 10

Chcete opraviť zamrznutý displej v systéme Windows 10? Kedykoľvek vám obrazovka zamrzne, mohli sa stať dve veci. Prvou z nich je aplikácia, ktorá je momentálne v popredí, a tá môže zmraziť váš displej. Ďalším je váš počítač alebo systém je zablokovaný. Ak problém spôsobuje aplikácia, nevypínajte svoj systém. Zmrazené zobrazenie môžete vyriešiť po obnovení.Pozri tiež: Ako opraviť zaseknutý alebo zamrznutý web Windows Updateako vykoreniť galaxiu s6 5.1.1

Kroky na opravu zamrznutého displeja v systéme Windows 10

Zmrazené zobrazenie môžete vyriešiť aj pomocou zabudovaného nástroja na obnovenie v systéme Windows 10.  • Zamierte do svojho notebooku alebo stolného počítača a potom stlačte kombináciu klávesov Win + Ctrl + Shift + B. Na tablete stlačte tlačidlo zvýšenia a zníženia hlasitosti naraz, rýchlo po sebe, trikrát.
  • Vaša obrazovka začne blikať a zablokovaná alebo uviaznutá aplikácia by mala zlyhať alebo skončiť, alebo sa sama vyrieši. Toto je najjednoduchší spôsob riešenia zablokovaného displeja. Ak váš displej môže blikať, ale aplikácia stále nebude fungovať a neumožní vám prepnúť na iné aplikácie alebo na plochu, môžete ju skúsiť ukončiť alebo zavrieť pomocou Správcu úloh.

V prípade, že váš správca úloh odmietne otvorenie, pokúste sa vynútene vypnúť počítač po podržaní vypínača.Chrome Freezing

V prípade, že ste nedávno aktualizovaní na aktualizáciu Windows 10. apríla a možno narazíte na chybu, v ktorej zamrzne Cortana alebo Chrome a mnoho ďalších aplikácií. Spoločnosť Microsoft potom pre ňu uviedla správne riešenie prostredníctvom aktualizácie, aktualizácie KB4103721.

roblox najlepšie admin príkazy
  • Stačí si nainštalovať KB4103721 z aplikácie Nastavenia. Prejdite do aplikácie, presuňte sa na Aktualizácia a zabezpečenie. Potom vyberte kartu Windows Update. Vyhľadajte nové aktualizácie a táto sa môže zobraziť v zozname dostupných aktualizácií. Umožnite systému Windows 10 nainštalovať alebo ho stiahnuť. Podľa potreby reštartujte počítač.
  • Ak sa vaša aktualizácia nezistí, môžete počkať deň alebo čas, aby ste zistili, či sa objaví, alebo si môžete nainštalovať aktualizáciu priamo z Oficiálny webový server MS . Stačí stiahnuť alebo nainštalovať aktualizáciu a ubezpečiť sa, že nainštalujete správnu, t. J. 32-bitovú alebo 64-bitovú verziu pre váš počítač. Súbor sa stiahne ako súbor MSU, ktorý môžete vykonať dvojitým klepnutím, a stiahnete ho do svojho počítača. Ak je potrebný reštart, aktualizácia pravdepodobne povie toľko. Ak to však problém nevyrieši, reštartujte počítač aj tak.

Táto aktualizácia rieši iba problém so zamrznutím prehliadača Chrome. Ak váš počítač mrzne alebo ak sa s týmto problémom stretnete pred aktualizáciou na Windows 10 1803. Potom sa jedná o niečo iné a aktualizácia ho nevyrieši.Záver:

Dúfam, že teraz pochopíte, ako vyriešiť problém so zamrznutým displejom. Aký je váš názor na to? Ak chcete zdieľať čokoľvek ohľadom tohto článku, dajte nám vedieť svoje myšlienky a návrhy v sekcii komentárov nižšie. Čaká sa na vašu cennú spätnú väzbu!ako pridať hru k zážitku geforce

Prečítajte si tiež: