Stav koreňa Galaxy Note 5 [všetky varianty]

Poznámka 5 Rozdelenie koreňového stavu podľa rôznych variantov:

Koreň Verizon Note 5: Nie je k dispozícii

Verizon Galaxy Note 5 je veľmi ťažké získať prístup root, nehovoriac o tom, ako a kedy. Nemali by ste však strácať nádej. Veci ako Towelroot a Ping Pong Root často prichádzajú a odchádzajú, a keď zostanú, dajú všetko do poriadku.

Koreň poznámky AT&T 5: Nie je k dispozícii

Ditto Verizon!Dôvodom týchto problémov, ktoré majú Verizon a AT&T Note 5 s prístupom root, je uzamknutý bootloader na týchto zariadeniach, ktorý zabraňuje akýmkoľvek úpravám v systémových oddieloch, a teda neexistuje možnosť inštalácie vlastného jadra.Koreň poznámky T-Mobile Note 5: K dispozícii

Odkaz: Sprievodca rootom T-Mobile Note 5 N920TAktualizácia: Ukázalo sa, že Tmo Note 5 dostal root pred akýmkoľvek iným variantom.Varianty T-Mobile sú najpríjemnejšie pre získanie prístupu root po medzinárodných. Dúfame, že akonáhle dostaneme root prístup k medzinárodnej variante Galaxy Note 5, získame root aj k T-Mobile Note 5.

Sprint Note 5 Root: k dispozícii

Odkaz: Root Sprint Note 5 N920PAktualizácia: Sprint Note 5 netrvalo dlho a zakorenil sa tiež. Vďaka, rlmiller a Manh_IT.Podobne ako T-Mobile, aj Sprint Note 5 určite získa prístup root čo najskôr. Žiaden strach.

Dúfam, že vám tieto informácie slúžia dobre. Príjemné používanie Androidu!