Galaxy S5 CM13 ROM založený na Marshmallow [Stiahnuť]

Spoločnosť Samsung ešte neukončí svoju činnosť Android 6.0 Marshmallow bez ohľadu na súčasného vedúceho Galaxy S6 môžete očakávať plány na aktualizáciu, takže pri aktualizácii Marshmallow na Galaxy S5, vodcu spoločnosti Samsung z roku 2014, môžete očakávať bizarné odloženie.

Ak by ste však náhodou a Variácia Galaxy S5 s procesorom Qualcomm môžete nainštalovať Android 6.0 Marshmallow práve teraz s práve vybíjanou neformálnou konštrukciou Galaxy S5.CM13

CyanogenMod 13 inak známy ako CM13 je najnovší príchod prevládajúcej pamäte CyanogenMod ROM závislej od systému Android 6.0 Marshmallow. Skupina CM zatiaľ autoritatívne nevypustila žiadnu formu CM13, avšak vybila zdrojový kód, ktorý je dostatočný na to, aby ho dizajnéri ROM naštartovali.Rovnako ako každý výrobok s prvým výbojom, aj táto pamäť Galaxy S5 CM13 ROM má chyby. Nech už je to akokoľvek, z dôvodu úsilia allbinoman887 o all inclusive sú prakticky všetky skutočné funkcie ROM úplne užitočné. To skutočne znamená, že ho môžete okamžite použiť ako svojho každodenného vodiča.V každom prípade je táto ROM skvelá práve z dôvodu Marshmallow. Ak sú pre vás najdôležitejšie body CM absolútnou nevyhnutnosťou, mali by ste sa tomu pravdepodobne vyhnúť, kým vývojár nespojí aj všetky prvky CM.

lg g4 obísť google účet

Nasledujú dva menšie známe problémy, ktoré sú v súčasnosti k dispozícii na ROM:

  • Pri prvom zavedení FC com.android.phone ešte potom je to v poriadku
  • Trsy zvýraznenia CM ešte neboli zmiešané.

Systém Galaxy S5 CM13 ROM je prístupný pre všetky varianty GSM S5 bežiace na procesore Qualcomm. Patria sem AT&T S5 G900A, T-Mobile S5 G900T a ďalšie varianty produktu gadget (G900F atď.).Získajte pamäťovú kartu Galaxy S5 CM13 ROM z nižšie uvedeného odkazu na stiahnutie a jednoducho ju flashujte pomocou obnovenia TWRP pomocou funkcie Factory reset + Cache a vymazania rezervy Dalvik.Stiahnite si Galaxy S5 ROM pre varianty GSM

└ Získajte najaktuálnejšiu prácu s modelom S5 CM13 z prepojeného katalógu na stiahnutie.

Ak potrebujete pomoc s inštaláciou CM13, postupujte podľa nášho podrobne zoradeného sprievodcu inštaláciou CM13 pomocou obnovy TWRP alebo Cyanogen na nižšie uvedenom odkaze:

Pokyny na inštaláciu CM13 ROM

Pretože CM13 je ROM založený na AOSP, musíte si rovnako nezávisle od seba nainštalovať správy Google, napríklad Obchod Play, pomocou balíka Marshmallow good Gapps. Získajte Marshmallow Gapps z odkazu pod a v podstate ho flashujte pomocou ľubovoľného vlastného obnovenia.

Stiahnite si Marshmallow Gapps

Toto je to. Oceníte teraz na svojom Galaxy S5 dobrotu pre CM13 a Android 6.0 Marshmallow.