Ako zmeniť témy prepínačov Nintendo

Tí, ktorí sú hardcore hrami na internete Nintendo Prepnite sa a tiež ste si stiahli veľa hier. Potom je skutočne ťažké opraviť domovskú obrazovku a ľahko prejsť k obsahu. Preto sme zdieľali niektoré z možných riešení uvedených nižšie, ktorými by ste sa mali riadiť, aby ste mohli zmeniť tému a tiež zmeniť domovskú obrazovku v konzole Nintendo Switch. V tomto článku si povieme, ako zmeniť témy prepínačov Nintendo. Poďme začať!Teraz môžete ľahko prispôsobiť knižnicu hier vášho prepínača, ktorá sa bude musieť správne usporiadať. Tu tiež stojí za zmienku, že Nintendo Switch má veľmi základné a minimálne možnosti prispôsobenia ako iné konzoly. Ako napríklad PlayStation 4 alebo Xbox One. Na Switchi tiež nenájdete žiadne vlastné tapety ani manuálne motívy. Prepínač navyše nemá skutočný prístup k priečinkom alebo kategóriám.Ak máte pre Nintendo Switch veľa hier, môže sa stať, že sa vám na domovskej obrazovke bude ťažko orientovať. Existuje niekoľko spôsobov, ako môžete svoj Nintendo Switch prispôsobiť, aby ste predišli neporiadku a usporiadali si knižnicu hier. Pozrime sa ako.Domáca obrazovka Nintendo Switch Themes

Aj keď to bolo vydané v roku 2017, Nintendo Switch má stále minimálne možnosti prispôsobenia v porovnaní s inými modernými zariadeniami. Prepínač stále neponúka vlastné tapety ani témy generované používateľmi. Taktiež nemá podporu pre priečinky alebo kategórie, ktoré Nintendo nakoniec pridalo k Nintendo 3DS a Wii U. Z tohto dôvodu, ak vlastníte veľa hier, môže byť vaša domovská obrazovka preplnená veľmi rýchlo.Existuje však niekoľko jednoduchých vecí, ktoré môžete urobiť, aby sa domovská obrazovka zobrazila prehľadnejšie a prispôsobiť ju podľa svojich predstáv. Tu je niekoľko vecí, ktoré môžete urobiť.Triedenie a objednávanie hier Prepínanie tém pre Nintendo

V predvolenom nastavení je 12 hier zobrazených na domovskej obrazovke 12 skutočne posledných hier. To, že ste tiež zahrali, nainštalovali alebo vložili do prepínača. V súčasnosti neexistuje žiadny spôsob, ako tieto hry ručne usporiadať, okrem toho, že stačí otvoriť hru a posunúť ju na začiatok obrazovky. Alebo prepnutím vloženej kazety aj do konzoly.

Ak ste však vo svojej knižnici nahromadili viac ako tucet hier, presunutím úplne doprava na domovskú obrazovku sa dostanete do ponuky All Software. To vám tiež zobrazí všetky vaše vlastnícke a stiahnuté tituly v mriežke.prepínanie tém pre NintendoOd tejto chvíle máte veľa možností na triedenie všetkých hier vo vašej knižnici. Prístup k nim získate klepnutím na ikonu R na konzole. Môžete ich tiež zoradiť podľa:

  • Naposledy hrané: Rovnako ako pri predvolenej domovskej obrazovke.
  • Najdlhší čas prehrávania: Hry sa budú triediť podľa toho, ako dlho ste ich hrali. Hry, ktoré ste nikdy nehrali, sa automaticky nachádzajú v dolnej časti zoznamu.
  • Názov: Týmto sa všetok softvér zoradí v abecednom poradí.
  • Vydavateľ: Vaše tituly budú zoradené podľa mena vydavateľa, v abecednom poradí. Vydavateľa titulu môžete zobraziť aj klepnutím na tlačidlo plus na hre v ponuke.

Odstrániť zriedka hrané hry Prepínanie tém pre Nintendo

Pretože počet hier sa často predáva, je veľká šanca, že máte aspoň pár hier, ktoré už nehráte alebo ich hráte len zriedka. Ďalším spôsobom, ako zefektívniť zoznam svojich hier, je odstránenie zriedka hraných hier z prepínača a dekontaminácia zoznamu hier. To má bonus uvoľnenia miesta aj na vašom internom úložisku alebo karte microSD.

Môžete to urobiť iba pre digitálne tituly, ktoré boli skutočne stiahnuté z e-shopu Nintendo. Pozrime sa, ako môžete odstrániť názov z prepínača:

  • Vyberte si hru, a to buď na domovskej obrazovke, alebo tiež v časti Všetky programy
  • Klepnutím na tlačidlo + na pravom joysticku zobrazíte ponuku.
  • V ponuke hry musíte vľavo zvoliť možnosť Spravovať softvér.
  • Potom vyberte možnosť Odstrániť softvér.

prepínanie tém pre Nintendo

Týmto sa v skutočnosti odstráni titul z knižnice a z domovskej obrazovky. Týmto sa však hra neodstráni z vášho účtu, pretože vaše nákupy budú stále prepojené s vaším profilom Nintendo. Nadpis môžete do svojho Switchu kedykoľvek pridať, a to tak, že prejdete do eShopu. Klepnete na svoj profil vpravo hore a z ponuky vyberiete tiež Redownload. Odtiaľto si tiež môžete stiahnuť všetky hry, ktoré vlastníte, ale ktoré momentálne nie sú vo vašom systéme.

Zmeňte pozadie a domovskú tému Prepínanie tém pre Nintendo

Posledná vec, ktorú môžete urobiť pre zmenu domovskej obrazovky Switcha, je zmena pozadia a domácej témy.

prepínanie tém pre Nintendo

Na domovskej obrazovke musíte kliknúť na tlačidlo Nastavenia systému v dolnej časti. Vyberte možnosť Téma na ľavej strane obrazovky. Odtiaľ si tiež môžete vybrať z dostupných tém pre Switch: Basic White a Basic Black.

Na začiatku roku 2020 ponúka Switch vlastne iba tieto dve témy. V podstate sa iba rozhodujete, či chcete tmavú alebo svetlú tému.

Nintendo 3DS a Wii U však nakoniec získali podporu pre nákup a tiež sťahovanie tém. Switch teda pravdepodobne túto funkciu získa aj v budúcnosti. Zostaňte naladení na ďalšie aktualizácie firmvéru vášho prepínača.

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám týmto článkom o Nintendo témach o prepínaní tém páči, a tiež vám pomôžu. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky a problémy týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

Prajem vám skvelý deň!

Pozri tiež: Chcete pripojiť Nintendo Switch k Bluetooth slúchadlám?