Ako odstrániť účet TikTok - celý návod

TIK tak je skvelá platforma sociálnych médií na zdieľanie videí, kde môžete vidieť všetky druhy videí. Ak máte pocit, že máte dosť TikToku a chcete to nazvať, končí to, môžete. V tomto článku si povieme, ako odstrániť účet TikTok - celý návod. Poďme začať!Dobrá správa je, že proces je rýchly a ľahký. Nezabúdajte však, že odstránenie účtu TikTok vám zabráni v prístupe k vašim videám a všetkému, čo ste si kúpili. Ak vám to bolo jedno, takto môžete odstrániť svoj účet TikTok.Vytváranie krátkych hudobných videí, ktoré môžete zdieľať s miliónmi ľudí, vám môže pomôcť naštartovať svoju kariéru v hudobnom priemysle. TikTok Musical.ly je v súčasnosti jednou z najlepších platforiem na zdieľanie videa pre začínajúcich producentov hudobného videa, pretože má viac ako 500 miliónov aktívnych používateľov mesačne. Aj keď je pripojenie k komunite TikTok a vytvorenie vlastného účtu jednoduchý proces, odstránenie účtu je o niečo komplikovanejšie. Nedostatok nastavení ochrany súkromia je často dôvodom, prečo sa používatelia aplikácie rozhodnú natrvalo odstrániť svoje účty. Ak chcete deaktivovať svoj účet TikTok, ale neviete, ako ste na správnom mieste. Pretože v tomto článku vás prevedieme všetkými krokmi zrušenia účtu TikTok.Ako vymazať účet TikTok

Ak chcete vymazať svoj účet TikTok, otvorte aplikáciu a uistite sa, že ste prihlásený. Potom:  • Klepnite na možnosť Ja vpravo dole.
  • Potom klepnite na tri bodky vpravo hore.
  • Prejdite na stránku Spravovať môj účet.
  • Vyberte možnosť Odstrániť účet úplne dole.
  • Keď prekonáte posledný krok, postupujte podľa pokynov na obrazovke. Nebuďte prekvapení, ak budete musieť overiť svoj účet.

Pred odstránením účtu si dvakrát premyslite Odstrániť účet TikTok

Ak nechcete stratiť všetky videá, ktoré ste zdieľali na TikToku, mali by ste si ich stiahnuť zo svojho profilu do telefónu, pretože budú vymazané všetky údaje, ktoré boli uložené vo vašom účte. Navyše nedostanete náhradu za žiadne nákupy v aplikácii, ktoré ste uskutočnili počas používania TikToku. Ak by ste sa chceli na chvíľu venovať prestávke v sociálnych sieťach, aplikácia ponúka niekoľko pokročilých možností, vďaka ktorým si môžete svoj účet ponechať a zostať na platforme úplne neviditeľný. Tu je niekoľko riešení, ktoré by ste mali zvážiť predtým, ako sa rozhodnete navždy odstrániť svoj účet TikTok.3 alternatívy k vymazaniu účtu TikTok Odstrániť účet TikTok

Platforma ponúka svojim používateľom niekoľko pokročilých možností, ktoré umožňujú ich skrytie pred očami verejnosti. Preto nemusíte deaktivovať svoj účet TikTok, ak nechcete, aby boli vaše hudobné videá prístupné ďalším používateľom platformy. Tu je niekoľko alternatívnych možností, ktoré máte k dispozícii.

Nastaviť súkromie | Odstrániť účet TikTok

Aplikáciu TikTok je možné používať v Súkromný režim, aj keď všetky účty na platforme sú Verejné pri ich prvom vytvorení. Všetci noví sledovatelia vám budú musieť po prepnutí do súkromného režimu poslať žiadosť o priateľstvo, aby si mohli pozrieť vaše videá, čo vám umožní určiť, kto môže vidieť obsah, ktorý zdieľate vo vašom účte. Túto možnosť je možné aktivovať prechodom na ikonu Ponuka nastavení a výber Funkcia ochrany súkromia a bezpečnosti. Potom už len musíte prepnúť Možnosť Súkromný účet na a po krátkej chvíli uvidia obsah, ktorý zverejníte na TikToku, iba vaši sledovatelia.Zabráňte ostatným používateľom, aby vás našli Odstrániť účet TikTok

Umožniť ostatným nájsť ma ‘ Táto možnosť vám umožňuje určiť, kto môže vidieť váš profil, pretože. Ak ju povolíte, váš účet sa nebude zobrazovať v návrhoch priateľov, ktoré dostanú ostatní používatelia z platformy. Túto možnosť nájdete v Ponuka Súkromie a bezpečnosť . Ak je to predvolene povolené, môžete ho jednoducho vypnúť. Môžete ju kedykoľvek znova zapnúť, ak sa kedykoľvek rozhodnete, že chcete byť zahrnutí v návrhoch nasledovníkov.Majte pod kontrolou, kto vám môže posielať správy a uverejňovať komentáre k vašim videám Odstrániť účet TikTok

Ďalším spôsobom, ako zvýšiť svoju bezpečnosť na tejto platforme na zdieľanie videí, je obmedzenie počtu ľudí, ktorí vás môžu kontaktovať prostredníctvom služby TikTok. Kto mi môže posielať správy, a Kto mi môže posielať komentáre možnosti sú k dispozícii v priečinku Súkromie a bezpečnosť Ponuka. Obe tieto možnosti teda môžete ľahko nastaviť na Len priatelia. Ja ak by ste sa chceli vyhnúť prijímaniu správ od používateľov TikToku, ktorých nepoznáte.

Záver

Takže ak ste si istí, že sa chcete rozlúčiť so svojím účtom TikTok. Teraz viete, že to trvá len pár minút. Ako som už spomínal, po vymazaní účtu TikTok už niet cesty späť.

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám tento článok bude páčiť a bude pre vás užitočný. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

Prajem vám krásny deň!

Pozri tiež: Samsung Galaxy Tab S5e Tvrdý a mäkký reset