Ako získať webovú konzolu Prihláste sa do prehliadača Chrome v systéme Android

Chrome má webovú konzolu, ktorá je neuveriteľne užitočná na ladenie webových stránok. Prístup k nemu je naozaj jednoduchý na pracovnej ploche, ale zdá sa, že Chrome nemá pre Android verziu. Ladenie webových stránok v mobilnom webovom prehliadači sa v skutočnosti komplikuje. Pretože len málo prehliadačov má zabudovanú webovú konzolu na ladenie. V tomto článku si povieme, ako získať webovú konzolu Log Chrome v systéme Android. Poďme na to!Ak však vo svojom zariadení s Androidom používate prehliadač Chrome, môžete získať protokol konzoly pre ľubovoľný web. Jediným úlovkom je, že na to budete musieť použiť aj svoju pracovnú plochu. Sem ide čokoľvek; Windows, Linux alebo macOS, musíte však mať na pracovnej ploche nainštalovaný prehliadač Chrome.netflix niekto zmenil môj email

Prihláste sa do webovej konzoly Chrome na telefóne s Androidom

Na telefóne s Androidom musíte urobiť tri veci;  • Inštalácia Chrome .
  • Povoliť možnosti pre vývojárov. Môžete to urobiť tak, že prejdete do aplikácie Nastavenia, vyhľadáte Systém a sedemkrát klepnete na číslo zostavy.
  • Povoliť ladenie USB. Prejdite možnosti vývojára a povoľte ladenie USB.
  • Po vykonaní všetkých vyššie uvedených krokov otvorte vo svojom telefóne Chrome a pomocou dátového kábla pripojte telefón k počítaču. Ak sa zobrazí výzva, povoľte v telefóne ladenie USB. Prejdite na web, ktorý chcete ladiť.

Webová konzola Prihláste sa do prehliadača Chrome na pracovnej ploche

Otvorte Chrome na pracovnej ploche. Vložte nasledovné do panela URL a klepnite na Enter.chrome://inspect/#devices

Váš telefón s Androidom sa zobrazí tu. Kliknite na možnosť Skontrolovať na karte, pre ktorú chcete zobraziť webovú konzolu.Otvorí sa nové okno. S prehliadačom Chrome v telefóne s Androidom môžete komunikovať prostredníctvom ľavého panelu v tomto okne alebo s ním môžete komunikovať na svojom zariadení, pokiaľ ho neodpojíte od počítača.

Vpravo dole pre ňu uvidíte konzolu. Keď s ňou skončíte a budete pripravení na uloženie protokolu konzoly, kliknite pravým tlačidlom myši do konzoly a vyberte možnosť uloženia. Súbor protokolu je uložený ako súbor LOG, ale je možné ho zobraziť pomocou ľubovoľného textového editora podľa vášho výberu.Funguje to iba medzi prehliadačmi Chrome a nie medzi prehliadačmi založenými na prehliadači Chromium. Prehliadače založené na chróme môžu mať internú stránku pre zariadenia, ale šanca, že zistí prehliadač Chrome v telefóne s Androidom alebo akýkoľvek iný prehliadač v telefóne s Androidom, je dosť malá. Ak potrebujete otestovať web v konkrétnom prehliadači založenom na prehliadači Chromium, môžete vyskúšať tento trik a zistiť, či máte šťastie, ale väčšinou ide o funkciu prehliadača Chrome.pôvod obnovenia sťahovania uviazol

Záver

Dobre, to bolo všetko! Dúfam, že sa vám páči tento článok v aplikácii Web Console Prihláste sa do prehliadača Chrome a bude vám užitočný. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

Prajem vám krásny deň!

Pozri tiež: Používateľská príručka K otváraniu garáží s povoleným Wi-Fi