Ako nainštalovať Nubia M2 Custom ROM Android 9.0 Pie

Používatelia si teraz môžu inštalovať alebo sťahovať Nubia M2 Custom ROM Android 9.0 Pie (nx551j). Pretože ROM je sprístupnená pre zariadenie. Toto je tiež nedávna neoficiálna Nubia M2, ktorá je založená na Androide 9.0 Pie. Predtým zariadenie dostalo aj Lineage Os 15.1 ROM. Teraz môžete nainštalovať ROM a flash Lineage OS 16 build pomocou obnovenia TWRP. Ak ste ale používateľom Nubia M2, musíte vyskúšať neoficiálnu Nubia M2.Nubia M2 však prichádza s úžasným 5,50-palcovým dotykovým displejom s rozlíšením 1080p do 1920p. Poháňa ho tiež osemjadrový procesor Qual-Snapdragon 625. Nielen to, ale prichádza aj so 4 GB RAM. Mobil má 64 GB interného úložiska s 200 GB prostredníctvom karty microSD. Telefón je tiež kompatibilný s 13-MP primárnym fotoaparátom na zadnej strane a 16-MP predným fotoaparátom na snímanie záberov. Nubia M2 používa Android 6.0.1 a je to úžasná neodnímateľná batéria s kapacitou 3 630 mAh.No, ako už bolo spomenuté vyššie, ide o neoficiálnu ROM. Existuje len málo chýb, pretože je v štádiu alfa. Toto je prvé uvedenie tejto neoficiálnej Nubie M2 na trh. Existujú teda nejaké chyby a sme si istí, že v budúcich aktualizáciách bude všetko vyriešené. Postupujte podľa nášho článku na tému Flash / Inštalácia Lineage OS 16 Pie ROM na ZTE Nubia M2.Predbežné požiadavky:

  • Pamätajte, že bootloader na vašom mobile je odomknutý a vaše zariadenie je rootované a má nainštalovanú vlastnú obnovu.
  • Pamätajte, že vaše zariadenie je úplne nabité alebo má viac ako 60% batériu.
  • Uistite sa tiež, že ste si vzali poriadne zálohovanie vašich dôverných údajov . Teraz pokračujte ďalej k inštalácii Official Lineage OS 16 na ZTE Nubia M2.

Odkazy na stiahnutie:

Kroky na inštaláciu Lineage OS 16 na ZTE Nubia M2

Nubia M2 Custom ROMKrok 1:

Spočiatku je vaše zariadenie rootované a má nainštalovanú najnovšiu obnovu TWRP.Krok 2:

Potom, Stiahnuť ▼ súbory z uvedeného odkazu.

Krok 3:

Teraz presuňtestiahnutésúbory do mobilného úložiska.Krok 4:

Po súčasnom podržaní tlačidiel napájania a zníženia hlasitosti po dobu 10 sekúnd reštartujte počítač na obnovenie TWRP.Krok 5:

Zálohu si môžete tiež urobiť výberom možnosti na domovskej obrazovke a následným výberom údajov a medzipamäte z ponuky obnovenia.

Krok 6:

Teraz zvoľte inštaláciu a potom vyhľadajte nainštalovaný súbor ROM a potom ho vyberte. Potom preblesknite súbor Gapps a potom Magisk (povinné).

Záver:

Tu je všetko o Nubia M2 Custom ROM Android 9.0 Pie. Keď je proces blikania úspešne dokončený, reštartujte mobilný telefón a spustite systém Official Lineage OS 16 založený na systéme Android Pie.

Ak čelíte problémom, dajte nám vedieť. Ak si myslíte, že je to užitočné, dajte nám vedieť svoje návrhy v sekcii komentárov nižšie. Našli ste inú metódu, o ktorej si myslíte, že sa jej v tomto článku nemôžeme venovať? Neváhajte a dajte nám vedieť nižšie!

Do tej doby! Zostaňte v bezpečí 🥰

Prečítajte si tiež: