Ako udržať aktívny root a aktualizáciu AT&T S5

The AT&T Galaxy S5 Active dostal aktualizáciu OTA s upgradami zámku Reactivation a vylepšeniami zabezpečenia Android asi sedem dní späť s číslom zostavenia G870AbUCU2BOF2. A čo viac, podobne ako v prípade všetkých bezpečnostných aktualizácií gadgetov Samsung, aj tento sprevádza aktualizovaný bootloader a následne rovnako ruší prístup rootov k gadgetom.Aktualizovaný bootloader vás ochráni pred akýmikoľvek možnosťami minimalizácie, ku ktorým sa môžete vrátiť Vyrobené 5,0 OC5 ak to bude potrebné. V každom prípade je našťastie možné aktualizovať váš AT&T S5 Aktívny k najnovšiemu OF2 pracujte bez generálnej opravy bootloaderu a okrem toho pri tom udržujte root.Ako udržať aktívny root a aktualizáciu AT&T S5Dizajnér muniz_ri na XDA vytvoril vopred zakorenený stock OF2 ROM pre AT&T S5 Active, ktorý zvládnete bez väčšieho roztiahnutia blesku pomocou TWRP recovery alebo FlashFire.Pre tých z vás, ktorí ešte na svojej dynamike AT&T S5 nenarazili na počítadlo Knox, by bola inštalácia ROM cez FlashFire najideálnejším prístupom, ako udržať root a počítadlo Knox bezchybné.V nasledujúcich krokoch vás prevedieme metódou FlashFire na inštaláciu predinštalovanej pamäte OF2 ROM.

Pozri tiež: Ako nainštalovať Cyanogen Recovery na Galaxy S6 G920SK stiahnutiu:

Ako udržať aktívny root a aktualizáciu AT&T S5

Stiahnite a preneste súbor G870A_OF2_Stock_Rooted_ROM.zip z vyššie uvedeného odkazu do svojho AT&T S5 Active G870A.drama24h kodi nefunguje

Nainštalujte Flashfire

  1. Nainštalujte si aplikáciu FlashFire beta z Obchodu Play. Za týmto účelom sa najskôr pripojte k skupine ľudí v aplikácii Google+, aby ste sa dostali do beta programu, stali sa analyzátorom a potom konečne mali možnosť stiahnuť / nainštalovať aplikáciu z Obchodu Play.
  2. Otvorte aplikáciu FlashFire, poskytnite jej koreňom prístup a súhlasí s poznámkou o vylúčení zodpovednosti.
  3. Teraz klepnite na symbol + skimming v aplikácii FlashFire, vyberte odtiaľ Flash ZIP alebo OTA a potom vyberte súbor G870A_OF2_Stock_Rooted_ROM.zip rom, ktorý sme preniesli do modulu gadget v kroku 1 vyššie.
  4. Keep Automatické pripojenie začiarkavacie políčko v ponuke Možnosti a klepnutím na značku privilégií v pravom hornom rohu obrazovky vysuňte obrazovku.
  5. Teraz v základnej ponuke zrušte začiarknutie všetkých alternatív v rámci voľby EverRoot a nastavte voľbu Reboot na možnosť Stiahnuť (urobte to, iba ak odteraz NIE SÚ spustený produkt OC5). V každom prípade, ak ste odteraz na OC5 Lollipop, nechajte výber možnosti Reboot na hodnotu Typical.
  6. Teraz klepnite na + symbol ešte raz, vyberte Utrieť začiarknite políčko Dalvik Cache a Medzipamäť oddielov začiarkavacie políčka a zrušte začiarknutie rôznych políčok na obrazovke a potom klepnite na značku privilégií v pravom hornom rohu.
  7. A čo viac, konečne konečne stlačte tlačidlo Flash na spodnej časti obrazovky a začnite blikať.

Flash bootloader:

  1. Po dokončení blikania programu FlashFire sa reštartuje váš modul gadget. Teraz, ak ste v kroku 6 vyššie zvolili reštart bežného programu, znamená to, že máte nainštalovaný bootloader OC5 a následne sa vaše zariadenie v podstate reštartuje s OF2 ROM bez akýchkoľvek problémov. Nech už je to akokoľvek, ak ste si v kroku 6 vybrali možnosť Reštartovať a stiahli ste sa, vaše zariadenie sa reštartuje do režimu Stiahnutie a teraz musíte pomocou Odinu prebliknúť bootloader OC5. Získajte počítač.
  2. Flashujte bootloader OC5, ktorý ste si stiahli vyššie, pomocou Odin 3.10.6 teraz, použite otvor AP na blikanie bootloaderu. Ak potrebujete pomoc s Odinom, pozrite si tohto sprievodcu tu.
  3. Ak to ešte raz poviete, blikajúci bootloader OC5 je len dôležitý, ak váš AT&T S5 Active už nie je vo výrobe Lollipop 5.0 OC5. Ak je váš modul gadget odteraz na Lollipop OC5, jednoducho reštartujte zariadenie. Žiadny presvedčivý dôvod, aby sa bootloader prehnal cez Odina.

To je v skratke. Očakávanie vyššie uvedených pokynov vám pomohlo aktualizovať aktualizáciu AT&T S5 na OF2 pomocou schopností root a minimalizácie