Ako vypnúť rýchle spustenie v systéme Windows 8

Vypnite rýchle spustenieChcete vypnúť rýchle spustenie v systéme Windows? Kedykoľvek vypnete počítač, napájanie z jeho komponentov, ako sú RAM, CPU,CD-Roma pevný disk je kontrolovane mazaný. Na rozdiel od pripojenia napájacieho kábla alebo prerušenia napájania počas celého procesu vypínania systém Windows postupne zatvára všetky otvorené aplikácie a nakoniec deaktivuje počítač. Po naštartovaní počítača sa počítač inicializuje v obnovenom stave. Svoj počítač môžete tiež do značnej miery prispôsobiť pomocou aplikácií tretích strán alebo predvolených možností. Editor lokálnych skupinových politík je však sada parametrov, ktorá vám umožňuje ovládať správanie vášho počítača. Mnoho z týchto konfigurácií vyžaduje na ich použitie reštartovanie počítača. Windows 8 obsahuje množstvo nových funkcií a jednou z nich je Rýchle spustenie.ako používať odin 3

Pozri tiež: Najrýchlejší Fox pre Chrome, aby bol rýchlejšíÚvod do rýchleho spustenia:

Je to nové nastavenie, ktoré umožňuje počítaču spustiť sa rýchlejšie ako obvykle po uložení systémových informácií do súboru počas vypínania. Informácie o systéme zahŕňajú ukladanie do pamäte cache registra a ukladanie ton systémových súborov. V tejto príručke vám vysvetlíme, ako vypnúť nastavenia. Nielen to, ale tiež sa dozviete, kedy je potrebné vykonať kompletný reštart. Ak chcete vypnúť rýchle spustenie v systéme Windows 8, ponorte sa dole!Zmeny v celom systéme vyžadujú reštartovanie počítača. Zahŕňa to celý proces ukončenia všetkých aplikácií, vypnutia systému, opätovného zapnutia a opätovného spustenia všetkého od začiatku. Iste, vždy, keď reštartujete počítač, aby ste mohli použiť zmenu, máte v pláne zavrieť ho, ak sa máte niekam posunúť. Keď je povolené rýchle spustenie, vypnutie a reštart nemôžu použiť nové nastavenia. Pri načítaní a uložení systémových informácií zo súboru sa neaplikuje každá zmena, ktorá vyžaduje úplné studené reštartovanie. Aby ste sa tomu vyhli, môžete deaktivovať rýchle spustenie v Windows nastavenie.Pozri tiež: Ako vypnúť rýchle prepínanie používateľov v systéme Windows 10

Ako vypnúť rýchle spustenie v systéme Windows 8:

Rýchle spustenieAk chcete vypnúť rýchle spustenie v systéme Windows, postupujte podľa pokynov uvedených nižšie!  • Prejdite na úvodnú obrazovku a zadajte Možnosti napájania.
  • Klepnite na kartu Nastavenianana pravej strane a zvoľte „ Zmeňte funkciu tlačidiel napájania “ z ľavej strany.
  • Keď otvoríte okno Nastavenia systému. Ponorte sa do časti Nastavenia vypnutia a zrušte označenie položky Zapnite rýchle spustenie možnosť.
  • Kedykoľvek sú možnosti nastavenia vypnutia k dispozíciišedivývon, posuňte sa späť hore oknom a klepnite na Zmeňte nastavenia, ktoré momentálne nie sú k dispozícii možnosť ich upraviť. Klepnite na Uložiťzmenypod ním potvrďte výber.
  • Všetko je o tom, teraz ho môžete úspešne vypnúť a systém Windows sa spustí normálne.

Zatiaľ čo postup vypnutia rýchleho spustenia môže byť jednoduchý a jasný vtvarzdlhobootovacie časy. Pravdepodobne ho nechcete úplne deaktivovať, pretože aj pri predvolených nastaveniach môžete mať kedykoľvek k dispozícii možnosť reštartu, kedykoľvek budete chcieť obnoviť nastavenia systému.

Záver:

Tu je všetko o funkcii „Vypnúť rýchle spustenie“. Je tento článok užitočný? Poznáte nejaký iný alternatívny spôsob, ako to vypnúť? Podeľte sa s nami o svoje názory v komentári dole v sekcii. V prípade ďalších otázok a otázok nás kontaktujte v sekcii komentárov nižšie!

Prečítajte si tiež: