Je používanie služby Netflix Party bezpečné? Vedzte o tom všetko

je večierok netflix bezpečnýonedrive sa nespusti automaticky windows 10

So sociálnymi dištanciami a obmedzeniami uzamknutia prebiehajú po celom svete. V skutočnosti všetci zažívame v interiéroch viac času, ako by sme mohli mať. Už nemôžete chodiť do divadiel, reštaurácií, barov a kín, aby ste mohli tráviť kvalitný čas spolu so svojimi blízkymi. To by pre väčšinu z nás znamenalo celú ich spoločenskú aktivitu. V tomto článku sa budeme baviť o použití produktu Netflix Party je bezpečné? Vedzte o tom všetko. Poďme začať!Našťastie je tu veľa vecí, ktoré vám zabijú čas, vrátane hrania online hier, mobilných hier, párty pri pití pri hraní Zoom a oveľa viac. Vždy sa však môžete spoľahnúť na to, že Netflix a mnoho ďalších streamovacích služieb strávite nejaký čas na voľnej nohe sám. Nebolo by na škodu urobiť to isté spolu s partiou priateľov a blízkych, s ktorými to väčšinou robíte, však?Netflix Party, rozšírenie prehliadača Google Chrome, ktoré vám pomôže sledovať televízne programy a filmy na Netflixe spolu s vašimi priateľmi. A tiež s nimi o tom diskutujte, rovnako ako v kinosále alebo večer.Aj keď veľa publikácií hovorí aj o tejto službe ako o záchrancovi uprostred vplyvu COVID-19. Stále zostáva niekoľko nezodpovedaných otázok týkajúcich sa novo populárneho rozšírenia Chrome. A ak je bezpečné použitie aj s vašim účtom Netflix. V tomto príspevku sa zmienime o tom, čo robí stranu Netflix nebezpečnou, a tiež o veciach, ktoré by ste mali zvážiť, ak sa rozhodnete ju vyskúšať.Netflix Party nie je oficiálne spojený s Netflixom

Netflix Party nie je oficiálne produktom Netflix, čo znamená, že Netflix nie je ani jeho tvorcom, ani nepodporuje jeho použitie. Službu je možné používať iba prostredníctvom prehliadača Google Chrome a skutočnosť, že sa jedná o doplnok tretích strán k službe Netflix, je tiež menej spoľahlivá. Okrem toho je známe, že rozšírenia Chrome sú hlavným prostriedkom na využitie škodlivého kódu v systémoch. Ak chcete používať program Netflix Party, robíte to skutočne na svoje vlastné riziko.

Uistite sa, že váš odkaz na večierok Netflix zostáva v kruhu vašich priateľov

Kedykoľvek vytvoríte večierok Netflix, vy, chlapci, získate zdieľateľný odkaz, ktorý môžu ostatní použiť na pripojenie sa k večierku a spoločné sledovanie relácií a filmov na Netflixe. Pretože sa môže pripojiť aj ktokoľvek s vašim odkazom na večierok Netflix, je dôležité, aby zdieľateľný odkaz zostal v kruhu vašich priateľov. A nedostane sa do rúk cudzincov ani potenciálnych zločincov.Niektorí používatelia boli presmerovaní na záhadné videá WikiLeaks

Obaja a Twitter užívateľ a Vice tiež uviedli, že počas svojich stretnutí Netflix Party. Ich momentálne hrané tituly boli nahradené videami DailyMotion, ktoré zobrazovali náhodné zábery Wikileaks. A vyzval divákov, aby sa odvolali aj na vydanie zakladateľa WikiLeaks Juliana Assangeho. Ak vaše deti používajú večierok Netflix na pozeranie relácií a filmov spolu so svojimi priateľmi. Možno by ste to mali zvážiť, pretože niektoré z týchto videí WikiLeaks by neboli vhodné pre ich vek.Niektoré skupiny sú napadnuté a ohrozené

V rovnakom príspevku, ktorý bol spomenutý vyššie, Vice uvádza, že rôzni ľudia mali skúsenosti s tým, že cudzinci boli schopní prerušiť svoje sledovacie relácie kedykoľvek pomocou služby Netflix Party. Podľa správy si jeden používateľ tiež všimol, že sa k relácii pripojil nepozvaný člen, ktorý sa o sebe zmienil ako o postave aj z aktuálneho filmu. A začal posielať výhražné texty prostredníctvom funkcie četu Netflix Party.

Netflix Party nedodržiava funkciu Nesledovať | je večierok Netflix bezpečný

Moderné webové prehliadače sú v zásade vybavené funkciou Nesledovať. Tým sa zabráni zdieľaniu údajov o prehliadaní a deaktivuje sa sledovanie, keď je používateľ tiež na internete. Netflix Party to tvrdí, pretože neexistuje žiadny akceptovaný štandard pre reakciu na signály Nesledovať. Nie je to funkcia DNT v prehliadači, to znamená, že stále zamestnáva sledovače, ktoré skenujú vaše zvyky pri prehliadaní a tiež vám poskytujú zacielené reklamy, ktoré budú pre vás tiež relevantné.

twitch nebude hrať na chrome

Uistite sa, že vaše dieťa má viac ako 13 rokov

Pravidlá ochrany osobných údajov Netflix Party spomínajú, že služba je určená pre deti do 13 rokov. Možno budete môcť dohliadať na to, čo vaše dieťa sleduje na Netflixe, prostredníctvom rodičovskej kontroly Netflixu. Faktom však zostáva, že k skupine strán sa v skutočnosti môže pripojiť každý, kto má odkaz.

Ďalšou vecou, ​​ktorú treba poznamenať, je, že ktorýkoľvek člen strany Netflix Party bude môcť zdieľať externé odkazy. To by mohlo vaše dieťa nechať vystavené, aby získalo obsah bez dozoru, aj keď vy, chlapci, poznáte ďalších členov skupiny Netflix Party.

Služba Netflix Party môže pristupovať a používať vaše informácie a polohu, keď to považuje za potrebné | je večierok NetFlix bezpečný

Najnovšie Netflix Party zásady ochrany osobných údajov stále berie na vedomie, že služba zhromažďuje aj informácie týkajúce sa používania služby. Tieto informácie môžu tiež obsahovať vašu polohu, jedinečné identifikátory a automaticky generované informácie, ako sú napríklad vaše predvoľby a štatistiky používania. To znamená, že služba Netflix Party bude schopná rozpoznať funkcie, ku ktorým ste pristupovali. Môže to zahŕňať aj tituly, ktoré ste sledovali, a tiež miesto, z ktorého ste ich sledovali.

Aj keď sme zvyknutí zdieľať informácie spolu s významnými organizáciami, ako je Google. Chceli by ste, aby to urobila aj táto služba tretej strany? V skutočnosti si to nemyslíme.

Netflix Party môže zdieľať vaše informácie s dodávateľmi, poskytovateľmi služieb a orgánmi činnými v trestnom konaní

Ďalším detailom, ktorý sme si všimli z pravidiel ochrany osobných údajov služby, je to, že služba Netflix Party nebude používať iba vaše informácie a polohu. Zdieľajte ich však tiež s predajcami a poskytovateľmi služieb. Týka sa to aj ich spracovateľov platieb a audítorov.

Táto služba tiež spomenula, že môžu prezradiť používateľské údaje orgánom činným v trestnom konaní. Ak vyhovejú aj požiadavkám, ako sú súdne príkazy alebo predvolania. Nie je to nevyhnutne zlé, pretože sa od nich vyžaduje veľa služieb, možno však budete mať na pamäti to.

Môžete tiež sledovať Netflix spolu na Zoom spolu s vašimi SO alebo priateľmi, aby ste mali úplnú kontrolu nad tým, kto má tiež prístup k vášmu streamu. Zatiaľ čo Netflix Party vyžaduje, aby všetci účastníci mali tiež účet Netflix. K službe Netflix musí mať prístup iba jedna osoba zdieľajúca obrazovku.

sledovanie olympiády na kodi

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám tento článok páči, je článok o večierkoch na netflixe a tiež vám pomôže. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky a problémy týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

Prajem vám krásny deň!

Pozri tiež: Ako nainštalovať CM14 pre Moto X 2014 Nougat