Kompletný prehľad o aplikáciách kalkulačky pre iPad

Aplikácie kalkulačky pre iPad: iPad je najlepší študentský tablet s dobrými hardvérovými špecifikáciami a softvérom na aktualizáciu. Má však absenciu základného nástroja, kalkulačky. Je sklamaním vidieť chýbajúcu aplikáciu kalkulačky pre iPad a aplikácie kalkulačky tretích strán ju výrazne nezlepšili. Niektoré aplikácie kalkulačky iPad tretích strán sú plné dráždivých reklám. Kalkulačka je základný nástroj a niektorí ľudia ju nepoužívajú, ale to nie je ospravedlnenie na to, aby ste ju úplne ignorovali. Vytvorili sme zoznam niektorých úžasných aplikácií kalkulačky pre iPad bez reklám.

Aplikácie kalkulačky pre iPad:

Siri

 SiriSiri nie je aplikácia, ale dokáže počúvať vaše príkazy, a ak ju požiadate, aby vyriešila základný matematický problém, urobí to veľmi ľahko.

Siri používa najpopulárnejší engine Wolfram Alpha na kontrolu rovníc, riešenie a poskytovanie výsledkov do 10 sekúnd (závisí od náročnosti alebo rýchlosti sieťového pripojenia).Siri dokáže robiť základné matematické výpočty sama. Stačí stlačiť tlačidlo Domov na niekoľko sekúnd, objaví sa Siri a čaká na vaše príkazy. Dokáže tiež vypočítať pokročilejšie matematické problémy prostredníctvom motora Wolfram Alpha, ale to je obmedzené schopnosťou Siri rozpoznať váš dotaz a vypočítať ho. • Pros : vstavaný, nevyžaduje sa žiadne ďalšie sťahovanie, pracuje s hlasom
 • Zápory : obmedzené na niektoré základné výpočty, potrebuje internetové pripojenie, nemôže používať učebne ani knižnicu.

Spotlight: Vopred zostavená kalkulačka pre iPad

Siri je úžasná na základné výpočty, ale nepoužívate ju všade, určite by ste mali byť ticho a niekedy je príliš veľa hluku, to je miesto, kde prichádza Spotlight.

Spotlight poskytuje jednoduchú alebo jednoduchú metódu na prezeranie aplikácií a vecí pomocou zariadení iOS. Spotlight môžete použiť aj na niektoré pokročilé alebo základné výpočty na vašom iPade. A nechce aktívne internetové pripojenie, ako napríklad Siri.Čo môžete robiť s kalkulačkou Spotlight?Rolovanie nadol na domovskej obrazovke prináša reflektor, stačí zadať svoj matematický problém a Spotlight ho rýchlo vypočíta a zobrazí výsledok v poli.

Pomocou Spotlight môžete tiež riešiť základné matematické problémy alebo rovnice, ako je konverzia, len algebra alebo aritmetika. Nedokáže však vypočítať zlomky.

 • Pros : efektívne rieši matematické problémy, nepotrebuje prístup na internet.
 • Zápory : nie je intuitívne pre náročné výpočty

Chcete viac aplikácií na kalkulačku pre iPad? Ponorte sa dole

Calculator Plus: Pre iPad

 Kalkulačka Plus pre iPad

Kalkulačka plus dokáže vyriešiť všetku základnú matematiku a dúfajme, že žiadne reklamy zaberajú časť obrazovky. Je to tiež odpoveď pre všetkých používateľov iPadu. Je to základná aplikácia kalkulačky na Apple Store s iba základnými funkciami.

Funguje to rýchlo a jeho používateľské rozhranie je elegantné alebo čisté. Najlepšie na tom je, že neobsahuje žiadne reklamy. Môžete tiež robiť dlhé reťazce výpočtov bez toho, aby ste stratili prehľad o objednávke, pretože poradie sa zobrazuje v hornej časti, čo zjednodušuje alebo zjednodušuje používanie.

Aj keď je to najlepšia aplikácia, nemá žiadne pokročilé funkcie, ako sú exponenty, log, trigonometria a korene.

 • Pros : Ľahké a čisté používateľské rozhranie
 • Zápory : Vypočítajte iba základný výpočet

Kliknite tu Kalkulačka+ (Zadarmo)

retroarchia najlepšie jadro gba

Pcalc lite: Vedecká kalkulačka

Teraz máme zoradené niektoré základné aplikácie, ale čo ak chceme viac. Študenti s pokročilou algebrou môžu používať kalkulačky viac ako ktokoľvek iný a zaslúžia si aplikáciu, ktorá ponúka kalkulačku, ktorá rieši logy alebo goniometrické funkcie. Robí však svoju prácu a ponúka niektoré pokročilé funkcie, ako sú cos, sínus, log, druhá mocnina, exponenty, odmocniny atď.

Má nejaké konštantné hodnoty, ktoré sú plus, ak chcete referenciu.

Pcalc Lite je bezpochyby najlepšia a pokročilá vedecká kalkulačka s niektorými funkciami, ale uchovávanie záznamov o použitých funkciách je veľmi zložité. Funkcia je však dostupná v profesionálnej verzii.

 • Pros : Kalkulačka funguje na všetkých zariadeniach so systémom iOS, aj na Apple Watch, kompatibilná so všetkými požadovanými výpočtami – jednoduché až vedecké
 • Zápory : bez možnosti zobrazenia skorších výpočtov s dlhými a ťažkými problémami.

Kliknite tu Pcalc lite

Calcbot

 calcbot

Calcbot je ďalšia úžasná vedecká kalkulačka, ktorá prichádza ako záchranca života pre všetky nočné úlohy.

Rozloženie kláves je prehľadne usporiadané alebo organizované v rôznych farbách, napríklad čísla sú biele, základné funkcie (+,-, x,/) sú modré a pokročilé funkcie sú šedé. Calcbot poskytuje všetky funkcie vedeckej kalkulačky. Aj keď sa vám to môže zdať ako chýbajúce inverzné goniometrické funkcie kosínus, tangens, sínus atď. Ak chcete zobraziť funkcie, môžete kliknúť na šípku nahor umiestnenú v ľavej hornej časti klávesnice.

Všetky výsledky sa automaticky uložia do zoznamu štýlov účtovnej knihy a ak sa to pokúšate použiť vo svojich ďalších výpočtoch, môžete výsledok označiť. Tiež to umožňuje vyhľadávanie konkrétneho výpočtu, neskôr, ak chcete znova skontrolovať svoje výpočty, môžete priamo kliknúť na zoznam namiesto toho, aby ste ho opakovali znova.

Získate tiež prevody jednotiek na funkciu, v ktorej môžete previesť niektoré bežné parametre, ako je mena, oblasť, veľkosť údajov, dĺžka, teplota atď. Niektoré jednotky sú však uzamknuté a dajú sa kúpiť v profesionálnej verzii.

 • Pros : Uloží výpočty pre neskoršie použitie
 • Zápory : Zátvorku nemôžete ľahko použiť s pokročilými funkciami, ako sú cos, sin, tan atď., a potrebujete predchádzajúce skúsenosti s vedeckými kalkulačkami.

Kliknite tu Calcbot

MyScript Calculator (kalkulačka na písanie rukou)

Všetci súhlasíme, že skôr než všetky úspechy v technológii, ktoré nás vykúpili z pera a papiera, nič neprekoná prirodzenú techniku ​​písania. Zahŕňa všetky funkcie z vyššie uvedených aplikácií. Okrem toho však poskytuje aj niektoré zaujímavé vstupné funkcie. Rovnako ako môžete použiť prst alebo Apple Pencil na písanie akýchkoľvek rovníc na displej. Dokáže tiež rozpoznať tvary a zmeniť ich na digitálne vstupy a spočítať to za vás. Výsledok sa potom zobrazí a uloží pre prípadné budúce referencie.

Kľúčová funkcia dizajnu, keď je zapnutá, vám neumožňuje použiť symbol bodky (.) ako symbol násobenia, ale namiesto (.) použite x. Bodka sa uchováva ako desatinná čiarka, aby sa ignoroval zmätok. Zobrazuje tiež výsledok, ktorý je možné vypnúť, ak potrebujete vyriešiť dlhú rovnicu.

Medzi ďalšie funkcie patrí odmietnutie dlane na ochranu pred náhodnými dotykmi, ktoré môže aplikácia zaregistrovať. Možnosť Iba ceruzka Apple je nevyhnutná, ak uprednostňujete písanie ceruzkou pred použitím prstov.

nemôžete získať prístup k tomuto zdieľanému priečinku, pretože vaša organizácia
 • Pros : Intuitívne rozhranie, umožňuje riešiť výpočty na strednej úrovni.
 • Zápory : Nesprávna interpretácia znaku poskytuje nesprávne výsledky.

Kliknite tu Kalkulačka MyScript

PhotoMath: Aplikácia na kalkulačku fotografií

 PhotoMath

Teraz sme napísali ceruzkou na aplikáciu, aby sme vyriešili problémy, ale čo ak má vaša učebnica dlhé rovnice a chcete si precvičiť test? PhotoMath je úžasná aplikácia, keď chcete riešiť dlhé rovnice, pretože sa to stáva zložitým tým, že celý problém prejdete cez fotoaparát a spracujete obrázok a hľadáte možné matematické vzorce. S presnosťou alebo rýchlosťou výsledkov sme sa nestretli so žiadnym problémom.

PhotoMath je skvelý, ak nechcete manuálne zadávať dlhé rovnice do aplikácie, aby ste dostali odpoveď.

Po úspešnej inštalácii aplikácie ju stačí otvoriť a nasmerovať fotoaparát na matematický problém. Photomath však magicky zobrazí výsledok v spodnej časti obrazovky. A najlepšie na tom je, že vám poskytuje aj podrobné pokyny krok za krokom.

 • Pros : Nevyhnutné pre jednoduché riešenie tlačených problémov.
 • Zápory : Presnosť závisí od vášho rukopisu.

Kliknite tu PhotoMath

GoodGrapher: najlepšia aplikácia pre grafickú kalkulačku

Grafické kalkulačky sú veľmi výkonné alebo silné pri výpočte dlhých rovníc a ich vykresľovaní v karteziánskej rovine. The Good Grapher je kalkulačka v štýle poznámkového bloku, v ktorej môžete jednoducho vyriešiť rovnice zobrazené na stránke poznámkového bloku. V tejto aplikácii môžete získať niektoré možnosti vykresľovania, ako sú 2D alebo 3D plotre. Môžete tiež riešiť polynómy až do 3 premenných. Alebo môžete vykreslený graf zdieľať s inými ľuďmi alebo ho použiť na domácu úlohu.

Na hlavnej obrazovke je tiež vedecká kalkulačka, kde si môžete jednoducho vypočítať všetky funkcie, ktoré sa zobrazujú ako notebook. Graf môžete vykresliť kliknutím na tlačidlo možností umiestnené vľavo hore a výberom možnosti 2D alebo 3D grafu. Má tiež vstavaný MathSolver, ktorý vám umožňuje riešiť polynómy. Zadajte konštantné hodnoty zodpovedajúcich premenných a zobrazí výsledok.

 • Pros : Pokročilé funkcie pre zložité riešenie problémov a vytváranie grafov
 • Zápory : Minimálny priestor pre tlačidlá a bežné výpočty

Kliknite na Hee GoodGrapher (Zadarmo)

Geometria: Výpočet geometrických útvarov

 Geometria

Geometria, jedna z mojich obľúbených matematických sekcií, kým nezaviedli tvrdé tvary a postavy. Vždy bolo mätúce vedieť, kde použiť ktorý vzorec na výpočet objemu alebo plochy.

Geometry Calculator je špeciálne navrhnutý na tento účel. Môžete vypočítať obvod, plochu a objem geometrických tvarov uvedených v aplikácii. Má niektoré tvary, ako napríklad obdĺžnik, trojuholník, mnohouholníky a kruhy. Má tiež 3D tvary, ako je kocka, guľa, pyramída, valec atď.

Ak chcete počítať, kliknite na jeden z tvarov a zobrazí sa všetky parametre, ktoré môžete pre tvar vypočítať. Zoberme si napríklad lichobežník, potom sa vám zobrazia možnosti výpočtu plochy, uhlopriečky, obvodu a vnútorných uhlov. Nielenže to vypočíta s danými vstupmi, ale zobrazí aj vzorec a metódu, ktorá uľahčuje pochopenie.

 • Pros : Výpočet pre ľahké pochopenie
 • Zápory : V tejto aplikácii nie je možné uložiť výpočty.

Kliknite tu Geometria

Čo je viac:

Kalkulačka papierových pások CalcTape : Kalkulačka tiež uchováva výsledok na digitálnom papieri.

Elektrická kalkulačka : Táto aplikácia je veľmi dôležitá, ak chcete previesť napätie alebo výkon a prúd. Má možnosť vypočítať odpor odporu pomocou farebne označených krúžkov.

Prevodník jednotiek : Je to konverzná aplikácia, ktorá vám umožňuje previesť rýchlosť, hmotnosť, gravitáciu, čas atď.

Záver:

Tu je všetko o „Aplikáciách kalkulačky pre iPad“. Kalkulačka je najlepší nástroj, ktorý je súčasťou iPadu. K dispozícii sú aj lepšie možnosti. Skontrolovali sme niektoré aplikácie Kalkulačka pre iPad bez otravných reklám. Každá aplikácia má svoju hodnotu, je spravodlivé, že odporúčame naše najlepšie tipy. Pre niektoré základné výpočty je Calculator Plus najlepšou voľbou, pretože má dobré funkcie na uľahčenie používateľov. Pcalc Lite je tiež celkom užitočný, keď máte veľa domácich úloh a nemáte k dispozícii vedeckú kalkulačku na opravu všetkých logaritmických rovníc alebo trigonometrických funkcií.

Myscript Calculator je ďalšia intuitívna aplikácia, ktorá vám umožňuje používať váš iPad ako skutočný poznámkový blok. Je to užitočné pre tých, ktorí chcú skôr vzhľad a dojem z písania vlastných rovníc než písania. PhotoMath je pre tých, ktorí radi riešia rovnice vytlačené na papieri jednoduchým rozpoznávaním prostredníctvom spracovania obrazu.

Prečítajte si tiež:

 • Najlepšie aplikácie na skladanie hudby pre Android