Najlepšie 1337X alternatívy, ktoré môžete použiť – recenzia

Hľadáte najlepšie alternatívy 1337X? Priznajme si, že popularita alebo trend torrentových webov postupne každým rokom klesá. V dnešnej dobe je veľmi náročná úloha kontrolovať aktívne torrentové stránky. Vlády alebo poskytovatelia internetových služieb teraz uplatňujú prísne pravidlá pre každého, kto zdieľa obsah chránený autorskými právami alebo plagiát.





Niektoré torrentové stránky stále existujú, ako napríklad 1337X, The Pirate Bay atď., Stále existujú a každý deň získavajú množstvo návštev. Kvôli tlaku zo strany poskytovateľov internetových služieb alebo úradov sa však tieto webové stránky v pravidelných intervaloch stále dostávajú do režimu offline.



Zoznam najlepších 1337X alternatív – Torrent stránky

Ak hovoríme o 1337x, určite je to jedna z najlepších alebo najobľúbenejších torrent stránok v okolí. No nebolo to také dobré ako The Pirate Bay. V tejto príručke sme teda spomenuli zoznam najlepších webových stránok s torrentom, ktoré môžete často navštevovať namiesto 1337x. Poďme sa teda pozrieť na najlepšie 1337x alternatívy.

LimeTorrents

  LimeTorrents



Nie je to také populárne, ale stojí za to, aby sa o tom hovorilo v sprievodcovi. Ďalšia najlepšia vec na webovej stránke je jej používateľské rozhranie. Ponúka čisté a dobre organizované rozhranie. Na domovskej stránke sú tiež uvedené obľúbené kategórie torrentov. Skôr než to, torrentové súbory, ktoré nájdete na LimeTorrents, sú vysokej kvality.



Stiahnuť ▼: LimeTorrents

Pirátska zátoka

The Pirate Bay je vysoko hodnotená a najobľúbenejšia torrentová stránka. Je to tiež popredná torrentová webová stránka, ktorá je dostupná na internete, odkiaľ si môžete nainštalovať televízne programy, filmy, softvér, hry atď. Táto webová stránka je však v mnohých regiónoch zakázaná. Na odblokovanie stránky by ste teda mali použiť aplikáciu VPN.



Stiahnuť ▼: Pirátska zátoka



IsoHunt

  IsoHunt

Ak hľadáte funkčnú torrentovú stránku na stiahnutie alebo inštaláciu súborov ISO, ako sú Rescue Disks, Linux ISO atď., IsoHunt je pravdepodobne tou najlepšou stránkou na návštevu. Web sa tiež zameriava alebo sa viac sústreďuje na ISO alebo softvér, ale má aj filmy, hry atď. Web je známy svojou veľkou databázou torrentov a je to tiež najlepšie 1337-násobné alternatívy, ktoré môžete práve teraz navštíviť.

Stiahnuť ▼: ISOHunt

Čítať: Najlepšie alternatívy torrentov TorrentHound

YTS

No, YTS je ďalšia populárna alebo najznámejšia torrentová stránka videa na zozname, ktorú môžete navštíviť, keď je 1337X vypnutý. Vďaka svojmu používateľskému rozhraniu je stojan YTS najobľúbenejší. Namiesto toho je YTS známy aj pre svoje úžasné súbory video torrent súborov a na YTS nájdete množstvo populárnych filmov, webových seriálov, televíznych relácií atď.

Stiahnuť ▼: YTS

RARBG

  Alternatívy RARBG-1337X

Je to ďalšia populárna torrentová webová stránka na zozname, ktorá je známa svojimi vysoko kvalitnými HD torrentovými súbormi. Súbory torrent hostené na RARBG sú vysoko kvalitné a je to jedna z najlepších 1337X alternatív, ktorú môžete práve teraz navštíviť. Ak hovoríme o jeho rozhraní, RARBG sa zdá zastarané, ale je pomerne rýchle a veľmi ľahko použiteľné.

pandora na hodinkách apple bez telefónu

Stiahnuť ▼: RARBG

TorrentHounds

Ak hľadáte najlepšie alternatívy torrentu 1337X, potom je pre vás pravdepodobne najlepšou voľbou TorrentHounds. Hádaj čo? TorrentHounds je tiež známy svojou obrovskou alebo rozsiahlou zbierkou torrentov. Používateľské rozhranie TorrentHounds je tiež úžasné, ale nie je to jedna z najlepších torrent stránok na návštevu.

Stiahnuť ▼: TorrentHounds

TorLock

Je to jedna z najlepších torrent webových stránok na zozname. Poskytuje tiež veľkú databázu pre súbory torrent. Používateľské rozhranie TorLock sa zdá úžasné a tiež obsahuje zoznam obľúbeného a vysoko pridaného obsahu torrentu priamo na domovskej stránke. Ďalšou úžasnou vecou na TorLock je, že tvrdí, že má iba overené torrenty.

Stiahnuť ▼: TorLock

SeedPear

  SeedPear

Ak hľadáte torrent stránku, ktorá má čisté alebo užívateľsky prívetivé rozhranie a ponúka množstvo vysokokvalitného obsahu, potom je pre vás SeedPeer pravdepodobne najlepšou voľbou. Dôvod, prečo sme v zozname najlepších 1337x alternatív spomenuli SeedPeer, je ten, že podobne ako 1337, aj SeedPeer ponúka množstvo vysokokvalitného obsahu torrentu. Od filmov po hry nájdete všetko na SeedPeer.

Stiahnuť ▼: SeedPear

EZTV

EZTV je bezpochyby vedúcou webovou stránkou filmového torrentu, odkiaľ si môžete stiahnuť alebo nainštalovať obľúbené/nové filmové tituly. Používateľské rozhranie webovej stránky sa zdá zastarané, ale bolo jednoduché a veľmi rýchle. Ak hovoríme o obsahu torrentu, EZTV má televízne relácie, filmy, webové seriály, anime seriály, dokumentárne filmy atď.

Stiahnuť ▼: EZTV

Torrent projekt

  Alternatívy Torrent Project-1337X

Ak hľadáte najlepšie 1337x alternatívy na inštaláciu obsahu torrentu, potom chcete navštíviť Torrent Project. Torrent Project je najlepší vyhľadávač torrentov, ktorý zachytáva obsah torrentu z rôznych stránok. Keďže ide o vyhľadávací nástroj Torrent, môžete na platforme nájsť takmer všetko, čo si vyberiete, ako sú televízne programy, filmy, hry, softvér atď.

Záver:

Toto boli niektoré z najlepších alternatív 1337X, ktoré môžete práve teraz navštíviť. Dúfam, že vám tento návod pomohol! Zdieľajte to so svojimi blízkymi. Ak poznáte nejaké iné webové stránky, ako sú tieto, dajte nám vedieť názov stránky v sekcii komentárov nižšie.

Prečítajte si tiež:

  • Najlepší softvér Android PC Suite pre Windows a Mac