Recenzia Lenovo Yoga C740: Prémiový, no cenovo dostupný notebook

19. októbra 2021 117 Názory Recenzia Lenovo Yoga C740: Prémiový, no cenovo dostupný notebook 7.5Odborné skóre Recenzia Lenovo Yoga C740: Môj výber

Lenovo Yoga C740 má pôsobivý dizajn s nadpriemerným výkonom. Získate tiež slušnú výdrž batérie – to všetko za prijateľnú cenu. Nevýhodou je, že notebook je pomerne ťažký, jeho klávesnice nie sú dobre rozmiestnené – chýba mu aj port Thunderbolt 3.





Dizajn, Rozmer A Hmotnosť8Výkon procesora CPU8Výkon pamäte RAM8Možnosti úložiska a výkon8Výkon grafickej karty6Životnosť batérie a výkon7 PLUSY
  • 1. Vynikajúci dizajn
  • 2. Nadpriemerný výkon
  • 3. Slušná výdrž batérie
  • 4. Cenovo výhodná cena
ZÁPORY
  • 1. Mierne ťažké
  • 2. Klastrovaná klávesnica
  • 3. Chýba port Thunderbolt 3
Lenovo Yoga C740 14-palcovýLenovo Yoga C740 14-palcový$665,00 Pozri Dohoda Podrobnosti

Hľadáte cenovo dostupný, ale výkonný konvertibilný notebook? Ak áno, zostaňte prilepení k tejto recenzii Lenovo Yoga C740.



Táto recenzia skúma dizajn, rozmery, CPU, RAM, grafiku, úložisko a výdrž batérie Lenovo Yoga C740. Predovšetkým pokrýva všetko o prémiových funkciách a výhodách, ktoré tento notebook ponúka.

Rovnako odhaľuje, ako si vedie notebook Lenovo Yoga C740 v porovnaní s ostatnými notebookmi vo svojej kategórii. Pôjdem tiež ďalej, aby som ohodnotil tento prenosný počítač v každej časti recenzie.



Následne vám poskytnem dostatočné informácie o tom, prečo sa tento notebook oplatí kúpiť. Ak vás to zaujíma, čítajte ďalej a dozviete sa všetko, čo potrebujete vedieť, aby ste sa mohli informovane rozhodnúť.



Prehľadávať témy príspevkov

Recenzia Lenovo Yoga C740: Moje prvé myšlienky

Recenzia Lenovo Yoga C740: Moje prvé myšlienky

Na prvý pohľad som si nemohol nevšimnúť mierne hrubé šasi Lenovo Yoga C740. Vďaka tomu je notebook trochu ťažký, čo je pri konvertibilnom notebooku dosť nevýhoda.



Vzhľad a výkon notebooku však stále robia hodný nákup.



Po prvé, atraktívny strieborný hliníkový povrch a symbol YOGA, ktorý sa nachádza pekne v pravom hornom rohu veka notebooku, dodávajú tomuto notebooku prémiový nádych a dojem.

Pokiaľ ide o výkon tohto notebooku, môžeme tiež veľa očakávať. Kombinácia hardvéru je pôsobivá, ak vezmeme do úvahy jeho cenové rozpätie vhodné do vrecka.

Stále sa pýtate, či je to pre vás ten najlepší notebook? Čítajte ďalej a dozviete sa viac o celkovom dizajne, špecifikáciách a výkone tohto notebooku.

Lenovo Yoga C740 Hodnotenie dizajnu, rozmerov a hmotnosti

Dovoľte mi najskôr zdôrazniť, že tento notebook sa dodáva v dvoch farebných variantoch; sľuda (zlatá) a strieborno-sivá. Táto recenzia však vychádza zo strieborno-šedého modelu.

Keď som prvýkrát uvidel tento notebook, bol som ohromený jeho strieborno-sivou farbou hliníkové šasi a tučný nápis YOGA v pravom dolnom rohu veka.

Presnejšie povedané, nápis YOGA má o niečo tmavší odtieň sivej ako zvyšok viečka. To podľa mňa efektívne dopĺňa veko a dodáva notebooku jemný vzhľad.

Teraz, keď prejdete rukami po nápise YOGA, zistíte, že je lesklý a hladký. Tento lesk mu dodáva istý druh reflexného efektu, vďaka ktorému sa nápis YOGA rozjasní a stmavne, keď otvoríte alebo zatvoríte veko notebooku.

Keď už hovoríme o otvorení krytu notebooku, má 14-palcový dotykový displej obklopený takmer neprekonateľne tenkými rámikmi po stranách. Horný a spodný rám je však o niečo hrubší.

Je dôležité poznamenať, že pre tento notebook je k dispozícii aj 15-palcová obrazovka. V tejto recenzii sa však zameriam na 14-palcovú verziu.

Späť k displeju, kvalita displeja je na čo sa tešiť.

Ponúka ohromujúci vizuál. Na obrazovke môžete vidieť brilantné zobrazenie farieb a zachytiť aj tie najmenšie farebné detaily.

Vďaka tomu je streamovanie filmov alebo úprava videí na notebooku príjemná.

Celkovo možno pôsobivú kvalitu displeja Lenovo Yoga pripísať jeho rozlíšeniu 1920 x 1080. Podobne aj jeho panel In-Plane Switching a jeho úroveň jasu 300 nitov sú tiež obrovskými faktormi, ktoré prispievajú k bohatému farebnému displeju tohto notebooku.

Ak chcete klásť väčší dôraz, prepínanie v rovine Panel (IPS) je osobitný typ panela, ktorý sa používa hlavne pre typy displejov z tekutých kryštálov, aby poskytoval lepšie pozorovacie uhly a predchádzal nízkej kvalite farebného výstupu. Noc , na druhej strane je mierou úrovne jasu obrazovky prenosného počítača.

Okrem toho má Lenovo Yoga C740 vstavanú 720p webovú kameru s uzávierkou súkromia v hornej časti veka notebooku. Webová kamera je integrovaná takým spôsobom, že je takmer nemožné zistiť, že na vrchu je webová kamera.

To ešte viac zvýrazňuje krásu 14-palcového notebooku Lenovo Yoga C740.

Teraz, keď sa presunieme od displeja do priestoru pre klávesnicu, je tu ešte niekoľko vecí, z ktorých by sme mali byť nadšení.

Po prvé, tento notebook má dva hore vyzerajúce reproduktory Dolby Atmos v pravom a ľavom hornom rohu. Ak sa teda pri práci rozhodnete počúvať hudbu pre trochu zábavy, tieto reproduktory vám poskytnú pohlcujúci zážitok z počúvania.

Okrem toho medzi týmito reproduktormi je dobre vybavená klávesnica, ktorá dobre zapadá do celej klávesnice. Upozorňujeme však, že to môže byť trochu nevýhoda.

Keď majú písmená na klávesnici farbu, ktorá dobre ladí s panelom klávesnice, môže byť trochu ťažké rozpoznať písmená. To by mohlo trochu sťažiť písanie na notebooku, najmä pre začiatočníkov, ktorí nepoznajú umiestňovanie písmen.

Navyše klávesy nie sú také priestranné. Pri 14-palcovom notebooku by ste očakávali niečo trochu priestrannejšie – bohužiaľ to tak nie je.

Odhadujem, že zle rozmiestnená klávesnica je cena, ktorú Lenovo muselo zaplatiť, aby sa zmestilo do hore smerujúcich reproduktorov priamo vedľa klávesnice. Myslím, že to urobili, aby notebooku dodali prémiovejší vzhľad.

Pozitívnejšie je, že klávesnica Lenovo Yoga C740 je podsvietená. Táto funkcia podsvietenia sa môže hodiť, keď potrebujete písať v tmavých alebo slabo osvetlených oblastiach.

Stále v priestore pre klávesnicu je pod klávesnicou široký presný touchpad štvorcového tvaru s rozmermi 4,2 x 2,8 palca.

Touchpad je citlivý a umožňuje posúvanie alebo navigáciu dvoma prstami (gestá systému Windows 10). Napríklad približovanie a odďaľovanie obrázkov pomocou touchpadu je plynulé ako potieranie maslom tortovej formy.

Celkovo si myslím, že Lenovo zámerne navrhlo klávesnicu tak, aby mala veľký priestor, aby svojim používateľom poskytla dobrú funkciu opierky dlaní. To zlepšuje zážitok z písania na notebooku – dobré myslenie, ak sa ma pýtate.

Teraz, keď prejdeme k bokom Lenovo Yoga C740, môžem povedať, že strany sú trochu hrubé.

Lenovo navrhlo hornú časť tohto notebooku (veko) tak, aby bola o niečo tenšia ako spodná časť (oblasť klávesnice). To dáva strane paralelnú štruktúru, pričom oblasť hornej strany má hrubé okraje a spodná časť má ostré špicaté okraje.

Stále po stranách sú 2 porty USB typu C 3.1 a 3,5 mm kombinovaný port pre zvuk/mikrofón, všetko na ľavej strane. Na pravej strane je tiež 1 port USB Type-A 3.1 Gen 1 a tlačidlo napájania.

Bohužiaľ, Lenovo Yoga nemá port Thunderbolt 3 ako jeho vlajková verzia, Lenovo Yoga C940. Rovnako tak Lenovo Yoga C740 tiež nemá HDMI port a slot na SD kartu.

Napriek tomu stále ponúka množstvo užitočných portov.

Ak by vás teraz zaujímalo, ako napájať tento prenosný počítač, nie je tu žiadny tradičný vstupný port. Namiesto toho sa Lenovo rozhodlo pre novšiu inováciu: vyhradený port USB typu C 3.1 Gen 1 na nabíjanie.

Čo sa týka dizajnu, tento notebook má celkom pevnú konštrukciu. Viem to povedať z materiálov použitých na šasi a robustnosti pántov – keď vidím, že ide o konvertibilný notebook.

Pri konvertibilnom notebooku sú pevné pánty, o ktorých sa nedá vyjednávať. Dobré pánty vám umožnia efektívne a príjemné používanie rôznych režimov.

Vzhľadom na to sú pánty Lenovo Yoga C740 vhodné pre tento notebook. Pánty nie sú krehké, pretože prepínanie medzi režimom stojana, stanu alebo tabletu nevydalo žiadny vŕzgavý zvuk.

Očakával som však, že tento notebook bude rovnako ľahký ako jeho konkurenti – HP Spectre x360 a Microsoft Surface Pro 7 .

Lenovo Yoga C740 váži v porovnaní s vyššie spomínanými konvertibilmi o niečo viac.

The HP Spectre x360 váži 1224 g a Microsoft Surface Pro 7 váži 771 g.

Na druhej strane Lenovo Yoga C740 váži 1400 g. Navyše, veľkosť tohto notebooku je na konvertibilný počítač trochu veľa, súdiac podľa jeho rozmerov 321,8 x 214,6 x 14,9 mm.

Celková hmotnosť a veľkosť notebooku sú trochu príliš na zvládnutie. To platí najmä vtedy, keď sa rozhodnete používať tento notebook v režime tabletu – vzhľadom na skutočnosť, že jeho obrazovka nie je odnímateľná.

Predtým, ako uzavriem túto časť o dizajne, dovoľte mi rýchlo povedať, že tento notebook sa nedodáva so stylusom. To by mohlo byť pre niektorých používateľov veľkým problémom z dôvodu dodatočných nákladov na nákup.

Osobne by sa mi to páčilo viac, keby bol súčasťou balenia aj pero Stylus. Môžem to však nechať plynúť.

Predovšetkým ide o pekne navrhnutý prémiový notebook za dostupnú cenovú kategóriu. Preto, napriek jeho minimálnym nevýhodám, ho v tejto sekcii dizajnu ohodnotím ôsmimi z desiatich.

Prehľad výkonu procesora (CPU) Lenovo Yoga C740

Prehľad výkonu procesora (CPU) Lenovo Yoga C740

Po prvé, Lenovo Yoga C740 ponúka viacero možností konfigurácie procesora. V tejto recenzii sa zameriam na Intel Core i7-10710U, najvyššiu možnosť konfigurácie.

Jednotka, ktorú skúmame, má 4-jadrový energeticky efektívny procesor, ktorý je dodávaný s 12 MB vyrovnávacej pamäte. Procesor tiež beží na základnej frekvencii 1,10 GHz a maximálnej frekvencii 4,70 GHz.

Prekvapivo ide o výkonný notebook. Očakával som priemerný výkon, pretože Lenovo Yoga nestojí príliš veľa.

S potešením však môžem povedať, že Lenovo Yoga prekonala moje očakávania. K tomuto záveru som dospel až po tom, čo som si to preložil niekoľkými pracovnými úlohami.

Pre začiatok som preskúmal rôzne jednoduché počítačové úlohy a bol som ohromený jeho výkonom. Bez problémov som mohol kontrolovať svoje e-maily, streamovať filmy, vytvárať a upravovať dokumenty.

Keď už hovoríme o úpravách, na tomto notebooku som tiež preskúmal úpravu fotografií a videa a Lenovo Yoga C740 tiež nesklamalo. Dá sa teda s istotou povedať, že to bude dobrý prenosný počítač na úpravu videa/fotografií – samozrejme súdiac podľa jeho výkonu.

Okrem toho bol tento prenosný počítač podrobený aj niektorým benchmarkovým testom výkonu – konkrétne Cinebench Referenčný test R15. Benchmark Cinebench R15 je štandardizovaný test, ktorý odhaľuje, aký vynikajúci výkon má procesor notebooku.

Výkon notebooku sa hodnotí podľa počtu bodov, ktoré získa v teste Cinebench. Preto notebook s najvyššími bodmi bude v konečnom dôsledku fungovať lepšie ako notebook s nižšími bodmi.

V tomto teste získal Lenovo Yoga C740 180 bodov, čím prekonal priemerné skóre výkonu 175 bodov pre svoj typ procesora. Prekonal Dell XPS 13 9730, ktorý v tomto teste získal 165 bodov.

Lenovo Thinkpad T590 však získal 193 bodov, čo z neho robí lepší výkon ako Lenovo Yoga C740 a Dell XPS 13 9730.

Bez ohľadu na to, Lenovo Yoga C740 funguje nad rámec priemerného skóre výkonu, ako to odhalil benchmarkový test Cinebench R15. V tejto časti hodnotenia výkonu dám Lenovo Yoga osem.

Prehľad výkonu pamäte (RAM) Lenovo Yoga C740

Lenovo Yoga C740 je vybavený štandardnou vstavanou pamäťou RAM s kapacitou 8 GB. Keďže má zabudovanú pamäť – pamäť prispájkovanú k základnej doske – jej RAM nie je možné upgradovať.

Vzhľadom na to mnohí používatelia, ktorí chcú maximalizovať kapacitu pamäte tohto notebooku pre vyššiu efektivitu, to nemusia urobiť. Na druhej strane tento notebook ponúka ďalšiu konfiguráciu pamäte, ktorá podporuje maximálnu pamäť 16 GB.

Ak teda hľadáte vyššiu efektivitu, môžete sa rozhodnúť pre možnosť konfigurácie pamäte 16 GB. Jednotka, s ktorou budem pri tejto kontrole pracovať, sa však dodáva so štandardnou 8 GB RAM.

Teraz k veci.

Práca s 8GB RAM bola pre mňa príjemná. Mohol som pohodlne vykonávať všetky svoje úlohy tvorby obsahu a súčasne spúšťať niekoľko aplikácií na zvýšenie produktivity bez akýchkoľvek problémov.

Keď hovoríme konkrétne, pri práci s Lenovo Yoga C740 som zámerne mal súčasne spustených viacero aplikácií a kariet prehliadača. Urobil som to, aby som otestoval, ako tento notebook funguje v skutočnom svete práce.

Napríklad som mal otvorených word document, excel a môj prehliadač Chrome so štrnástimi kartami naraz. Streamoval som hudbu aj na Boomplay a zároveň som pracoval s Adobe Premiere Clip.

Keď sa to všetko dialo, bol som ohromený tým, ako rýchlo som mohol počas prieskumu prepínať cez všetky karty prehliadača Chrome.

Tiež som nemal žiadne problémy pri prechode tam a späť medzi aplikáciou Adobe Premiere Clip a aplikáciou Boomplay.

Bohužiaľ, nemôžem povedať to isté o notebookoch HP Pavilion x360 a LG Gram 14 2 v 1.

Aby som ďalej otestoval výkon pamäte tohto notebooku, podrobil som ho benchmarkovému testu PCMark 10. The Značka PC 10 je benchmarkový testovací nástroj, ktorý meria celkovú kapacitu pamäte RAM na zvládnutie každodenných kancelárskych/produktívnych úloh.

Čím vyšší počet bodov má notebook v tomto teste, tým lepší je jeho výkon.

Späť k testu. Lenovo C740 malo celkové skóre 4 233 bodov.

To presahuje priemerné skóre pre notebooky v tejto kategórii – priemerné skóre je 4000 bodov. O to viac prekonal HP Pavilion x360, ktorý mal 3 711 bodov, a LG Gram 14 2-in 1, ktorý mal 3 949 bodov.

Na druhej strane, Lenovo C740 sa nevyrovnalo Dell XPS 13 2-v-1. Ten mal celkové skóre 4 432 bodov – Lenovo C740 tak za sebou nechal s 231 bodmi.

Bez ohľadu na to Lenovo C740 zvládol všetky moje multitaskingové aktivity na výbornú. Prekonalo aj celkové priemerné skóre PC Mark 10 s viac ako 200 bodmi.

Za to má Lenovo Yoga C740 v tejto sekcii hodnotenia výkonu pamäte (RAM) osem bodov.

Lenovo Yoga C740 Možnosti úložiska a prehľad výkonu

Lenovo Yoga C740 ponúka viacero konfigurácií úložiska. Patria sem 256 GB, 516 GB a 1 TB SSD maximálna skladovacia kapacita.

Upozorňujeme, že tieto konfigurácie úložiska nie je možné aktualizovať.

V závislosti od vašich potrieb úložiska si teda môžete zvoliť možnosť úložiska s kapacitou 1 TB. Je tiež dôležité poznamenať, že neexistuje žiadny spôsob, ako to rozšíriť – pretože neexistuje žiadna SD karta ani ďalší úložný slot.

Aby bolo jasné, jednotka, ktorú som preskúmal, prišla s konfiguráciou úložiska PCIe SSD s kapacitou 512 GB. To je podľa mňa dostatočný úložný priestor na ukladanie pracovných súborov.

Okrem toho, keď som videl, že ide o úložisko SSD, predpovedal som rýchly výkon. Aby som si bol istý, musel som vykonať test prenosu súborov.

V tomto teste prenosu súborov Lenovo Yoga C740 512 GB PCIe SSD duplikoval 4,97 GB súborov zmiešaných médií za 6 sekúnd pri rýchlosti kopírovania 848,2 MB/s.

Pre ďalšie testovanie rýchlosti prenosu súborov PCIe SSD Lenovo Yoga C740 512 GB som otestoval ďalších konkurentov vo svojej kategórii – HP Spectre 360x 13 a Surface Pro 7 .

HP Spectre 360x 13 s 512 GB M.2 NVMe PCIe SSD preniesol rovnaký 4,97 GB súbor rýchlosťou 318,1 MB/s za 15 sekúnd.

Na druhej strane, Surface Pro 7 s 256 GB SSD trvalo 18 sekúnd preniesť rovnaké zmiešané súbory 4,97 GB. Dosiahol to pri prenosovej rýchlosti 267,9 MBps.

Bežal som aj a CrystalDiskMark benchmarkový test na ďalšie testovanie úložiska tohto notebooku. V tomto teste dosiahol Lenovo Yoga C740 rýchlosť čítania 3562 MB/s a rýchlosť zápisu 2346 MB/s.

Celkovo je z vyššie uvedených testov jasné, že 512 GB SSD Lenovo Yoga je vynikajúcim výkonom. Preto v tejto sekcii hodnotenia výkonu úložiska ohodnotím notebook ôsmimi.

Prehľad výkonu grafickej karty Lenovo Yoga C740

Tento notebook ponúka integrovanú grafiku Intel UHD Graphics pre GPU. Tento GPU má základnú frekvenciu 300 MHz a boost frekvenciu 1150 MHz.

Bohužiaľ, toto je jediná konfigurácia GPU, ktorú tento notebook ponúka. To môže predstavovať mnohé obmedzenia pre graficky náročné úlohy, ktoré možno budete chcieť vykonávať na Lenovo Yoga C740.

Pre jasnosť, integrovaná grafická karta je typ GPU, ktorý je prispájkovaný k CPU. Inými slovami, je pripojený k CPU.

GPU Lenovo Yoga nemá vyhradenú video pamäť (VRAM). Preto sa pri vykonávaní grafických úloh spolieha na pamäť CPU.

Vzhľadom na to by ste neočakávali, že tento GPU bude fungovať vynikajúco ako iné typy GPU, ako je Nvidia, ktorá prichádza s vyhradenou VRAM.

Teraz späť k nášmu ústrednému bodu – výkonu grafickej karty Lenovo Yoga C740. Nedá sa veľa očakávať.

Testoval som grafiku Intel UHD od Lenovo Yoga C740 pomocou 3DMark benchmark. Lenovo Yoga získal v tomto teste 1 040 bodov, čo je pod priemerom 1 056 bodov požadovaných pre typ GPU, s ktorým prichádza.

Okrem toho si viedol slabo v porovnaní so svojím predchodcom – 15-palcovým Lenovo Yoga C750, ktorý získal 1249 bodov. Dell XPS 13 7390 prekonal aj Yoga C740 s celkovým počtom 1237 bodov.

Pokiaľ ide o skutočné hranie, testoval som aj tento notebook, aby som zistil, ako dobre môže fungovať.

Je smutné, ale nie prekvapujúce, že táto grafická karta nebola dostatočne výkonná na to, aby zvládla špičkové hry. Jedna z tých hier, ktorú nezvládla, bola Red Dead Redemption 2 .

Vlastne celý môj herný zážitok na tomto notebooku nebolo o čom písať.

The Red Dead Redemption 2 prehráva rýchlosťou 8 fps pri nízkych nastaveniach a 5 fps pri stredných nastaveniach.

Taktiež pri nízkych nastaveniach hrala Lenovo Yoga C740 Resident Evil Village 2021 pri 12,2 fps. To je dosť sklamanie, vzhľadom na skutočnosť Resident Evil Village 2021 je nenáročná hra.

Z vyššie uvedeného je jasné, že grafika Intel UHD Graphics Lenovo Yoga C740 si nevedie dobre so špičkovými grafickými úlohami – hrami alebo profesionálnou prácou. Jednoduché grafické úlohy však zvláda zvládnuteľne dobre.

Preto ho v tejto sekcii hodnotenia výkonu grafickej karty ohodnotím šiestimi z desiatich.

Životnosť a výkon batérie Lenovo Yoga C740

Lenovo Yoga C740 je vybavený 4-článkovou 51 Wh lítium-polymérovou batériou. Podľa spoločnosti Lenovo môže batéria tohto notebooku vydržať až 13 hodín.

chrome sync sa pozastavuje

Podľa môjho názoru je to dobrá výdrž batérie. Pre istotu som si to však potreboval otestovať na vlastnej koži.

Batériu Lenovo Yoga C740 som teda spustil testom výkonu v reálnom svete – testom spustenia a testom surfovania po webe.

Pri prvom teste som spustil prenosný počítač bez akéhokoľvek pracovného zaťaženia – pri minimálnej úrovni jasu. Na tento účel mi prenosný počítač poskytol 18 hodín 38 minút.

Pri druhom teste som vykonal test surfovania po webe so strednou úrovňou jasu. Batéria Lenovo Yoga C740 vydržala 9 hodín 11 minút.

Trvalo približne 1 hodinu a 25 minút, aby prežil svoju vyššiu verziu, Lenovo Yoga C940, ktorá vydržala 10 hodín 36 minút.

Nakoniec som mal tento notebook na maximálnych nastaveniach a pri plnom zaťažení, aby som otestoval, ako dobre bude jeho batéria fungovať pri intenzívnom pracovnom zaťažení. Tu batéria vydržala presne 1 hodinu 40 minút.

Z vyššie uvedených testov môžem povedať, že batéria Lenovo Yoga C740 je priemerná. Konkrétne sa vám podarí získať z tejto batérie celý pracovný čas – to je surfovanie po webe pod 50 % jasu.

Vzhľadom na to dám tomuto notebooku v tomto prehľade výkonu batérie sedem.

Recenzia Lenovo Yoga C740: Často kladené otázky

jeden. Stojí Lenovo C740 za to?

The Lenovo Yoga C740 je notebook so slušným výkonom. Svoje obchodné/pracovné úlohy môžete pohodlne vykonávať bez problémov.

Takže podľa cenového rozpätia, prémiového vzhľadu a výkonu strednej úrovne sa Lenovo Yoga C740 oplatí kúpiť.

dva. Dodáva sa Lenovo Yoga C740 s perom?

Lenovo Yoga C740 je kompatibilný so stylusovým perom.

Toto pero však nie je súčasťou balenia. Preto si budete musieť kúpiť pero samostatne.

3. Je Lenovo Yoga C740 14″ vhodný pre Photoshop?

Lenovo Yoga C740 14 dokáže spracovať niekoľko kariet prehliadača a súčasne otvorených Photoshop – konkrétne možnosť konfigurácie i7, 8 GB RAM a 512 GB. Takže áno, Lenovo Yoga C740 je dobrý pre Photoshop.

Štyri. Je Lenovo Yoga C740 vhodný na hranie hier?

Yoga C740 nemá špičkové špecifikácie a výkonnú grafickú kartu potrebnú na hranie hier. Yoga C740 teda nie je herný notebook – či už na nízkej alebo špičkovej úrovni.

5. Aké pero je kompatibilné s Lenovo Yoga?

Lenovo Yoga je kompatibilný s Aktívne pero Lenovo 2 . Toto je aktívne pero s podporou Bluetooth na písanie a kreslenie, ktoré je kompatibilné s notebookmi Lenovo Yoga.

Má až 4 096 úrovní citlivosti na tlak, aby stimuloval prirodzený zážitok z pera a papiera pri skicovaní, maľovaní a zapisovaní poznámok.

Recenzia Lenovo Yoga C740: Moje posledné myšlienky

Lenovo Yoga C740 ponúka prémiový vzhľad a dojem za nižšiu cenu ako iné notebooky vo svojej kategórii, napr. ASUS ZenBook Flip 14. Navyše ponúka väčšiu veľkosť obrazovky ako HP Spectre x360 13 s podobnými špecifikáciami.

Vzhľadom na tieto skutočnosti by som povedal, že Lenovo Yoga C740 stojí za každý cent za pracovný a produktívny notebook. Jeho ťažká váha, priemerný výkon batérie, okrem iných nevýhod, je však pre mňa trochu sklamaním.

Napriek tomu je to dobrý obchodný konvertibilný notebook so stredným výkonom, ktorý stojí za zváženie.

Lenovo Yoga C740 14-palcovýLenovo Yoga C740 14-palcový$665,00 Pozri Dohoda Podrobnosti

Dúfam, že vám táto recenzia Lenovo Yoga C740 pomohla? Ak vám recenzia pomohla, kliknite Áno to Bol tento príspevok užitočný? nižšie.

Môžete tiež skontrolovať tento produkt pomocou formulára Zanechajte odpoveď, ktorý nájdete na konci tejto stránky.

Nakoniec, ďalšie recenzie notebookov nájdete na našej stránke Recenzie notebookov. Veľmi užitočná môže byť aj naša stránka Špecifikácie notebookov.

Referencie a ďalšie čítanie

  1. lenovo.com
  2. laptopmag.com
  3. notebookcheck.net
  4. theverge.com
  5. techadvisor.com
  6. notebookcheck.net – Dell-XPS-13-7390-Core-i7-10710U-Laptop-Review