Starsky Robotics so sídlom v San Franciscu poháňal nákladné vozidlo bez vodiča

Ak ste išli pozdĺž Diaľnica na Floride ako neskoro a stalo sa, že videl veľký prístroj, ktorý jazdil bez toho, aby na sedadle vodiča bol ktokoľvek, potom nie, tvoje oči ťa neklamali.

vytvoriť skratku spánku 10

Rámec fungoval Starsky Robotics so sídlom v San Franciscu pred týmto mesiacom ovládal nákladné auto bez vodiča na rýchlosti 55 míľ / h pozdĺž 9,4 míle otvorenej ulice. Predpokladá sa, že prvý prechod tvrdým obchodným vozidlom bol povolený na otvorenej rýchlostnej ceste bez toho, aby bol na sedadle vodiča ktokoľvek.Generálny riaditeľ spoločnosti Starsky Stefan Seltz-Axmacher uviedol, že jeho organizácia zápasí s akoukoľvek podobou spoločností Waymo a TuSimple, ktoré vo svojich sebestačných nákladných vozidlách stále používajú vodičov dobrých životných podmienok, prijatím inej stratégie, ako je spôsob, akým spája svoju inováciu s obrovskými vozidlami.

Starsky RoboticsNamiesto rozvíjania úplne nezávislých rámcov na riadenie nákladných vozidiel organizácia využíva diaľkových ľudských vodičov na preskúmanie vozidiel pozdĺž čoraz viac zamotaných oblastí ulice medzi stanicou a Thruway.Ako by malo byť zrejmé z videa v hornej časti, vodič používa skupinu obrazoviek indikujúcich film rozliaty v priamom prenose z mnohých kamier pripevnených na vonkajšiu stranu vozidla a riadi vozidlo pomocou štandardne vyzerajúceho ovládacieho kolieska. Skutočne je to niečo podobné ako počítačová hra, až na to, že niekde v diaľke je príšerné nákladné auto, ktoré skutočne ovládate.

ako skryť prekrytie sváru

Vieme, že dnes sú ľudia pri skúmaní značného množstva jemností riadenia oveľa lepší ako v tých najpokročilejších rámcoch pre počítače, čo je dôvod, prečo používame diaľkové ovládače na pomoc nákladným vozidlám na ich najkomplikovanejších križovatkách, napísal Seltz-Axmacher v priebežnom príspevku.Generálny riaditeľ zahŕňal: Vytvorili sme mimoriadne solídny počítačový rámec, ktorý sme doplnili o teleoperačnú kapacitu, ktorá umožňuje našim diaľkovým vodičom preskúmať nákladné vozidlá medzi disperznými zameraniami a diaľnicou. Táto zmes príbehov o integrálnom pokroku - výrazne vylepšenom, overenom a schválenom - je to, čo nám umožnilo zanechať stopu vo svete.Možno by vás zaujímalo, v čom spočíva skutočnosť, že v kancelárii je vodič, keď dotyčná osoba môže byť v skutočnom taxíku. Pretože sa však inovácie spoločnosti Starsky vytvárajú a robotizované rámce sa stávajú čoraz normálnejšími, je pravdepodobné, že budú menej vzdialení vodiči. požadovaný. Keďže obrovské aparatúry bez vodiča sú stále ešte niekoľko rôznych spôsobov, ako by mohla byť, mohol by byť rámec Starky predĺžením tohto obdobia a o to rýchlejšie pomôcť pri vyjednávaní s rozvíjajúcim sa nedostatkom vodičov ovplyvňujúcim podnikanie v oblasti nákladných vozidiel.

Pozri tiež: Oprava Destiny 2 sa môže oneskoriť kvôli prepracovaniu vývojárov

Od svojho odoslania pred tromi rokmi sa spoločnosť Starsky neúnavne posúvala k pokračujúcemu úspechu v riadení nákladného vozidla bez ľudskej posádky rýchlosťou 55 míľ za hodinu na otvorenej vozovke, pričom oficiálne absolvovala treky bez vodiča s vodičmi, ktorým sa dobre darí, rovnako ako pred rokom jazda bez vodiča, ktorá videla jeho kamión dosiahnuť 25 míľ za hodinu na podobnej diaľnici na Floride ako prebiehajúci test, napriek tomu, že bola v tom čase uzavretá pre inú dopravu.

čaká na inštaláciu aktualizácie systému Windows

Seltz-Axmacher, ktorý ide dopredu, hovorí, že cieľom je vytvoriť opakovanie bezobslužných pohonov a rozšíriť skupinu nákladných vozidiel Starsky Robotic, aby sa z vášho spätného zrkadla stal najspoľahlivejší vodič, ako hovorí.