Tapeta Hviezdne vojny - Tapeta pre iPhone z filmu Rise of Sky-walker

19. novembra 2019 predstavila spoločnosť Dolby Digital exkluzívny plagát spoločnosti k pripravovanému filmu Hviezdne vojny. The Rise of Skywalker. Čaká sa na vydanie v Spojených štátoch 20. decembra. Fandom je na horúčke a chystá sa vidieť posledný film v pôvodnej ságe Skywalker, epizóda IX. Pozrite si tapety Star Wars: Tapety Rise of Skywalker pre iPhone ako úpravu nového filmového plagátu Dolby Digital. A tiež ďalšie oficiálne stiahnutia plagátov k filmom.Tapeta Hviezdne vojny:

Začiatkom tohto týždňa uverejňujeme náš štandardný príspevok na Nedeľné tapety týždňa. To zahŕňa vrchol novej šou Disney +, tapetu Hviezdnych vojen tiež: Mandalorian. Na oslavu novej šou sme zverejnili päť skvelých tapiet vo fotografii.Úplne nový filmový plagát Dolby Digital bol však oznámený prostredníctvom oficiálneho vydania @Hviezdne vojny účet na Twitteri. Ďalej sme orezali nové: tapetu pre iPhone The Rise of Skywalker, ktorá sa zmestí na zariadenia také veľké ako iPhone 11 Pro Max. Ďalej je k dispozícii aj s logom alebo bez loga.Nájdete tiež ďalšie dve oficiálne tapety hviezdnych vojen: plagáty The Rise of Skywalker. To som orezal na obrázky konkrétnej veľkosti pre iPhone, ideálne pre tapety!Tu sú nové tapety hviezdnych vojen. Pozri sa na ne.tapeta hviezdnych vojen

tapeta hviezdnych vojentapeta hviezdnych vojenKurátorujem našu tapetu týždňa nedeľných hviezdnych vojen. Hľadáte v sieti vysoké aj nízke, aby ste našli kvalitné obrázky, ktoré vytvárajú vynikajúce pozadie. Prostredníctvom Twitteru zhromažďujem tipy, triky, súbory na stiahnutie, pozvánky na album a ďalšie užitočné informácie. Vďaka tomu môže byť naša galéria ešte lepšia. Môžete tiež postupovať podľa pokynov na stiahnutie v polovici týždňa a pozrieť si ukážky obrázkov tapiet iDB budúci týždeň (už ich mám vybrané!). A malé reči o ‘baby Yode.‘ Sledujte nás!

Záver:

Dúfam, že sa vám tento článok bude páčiť a teraz môžete tapetu svojho telefónu zdobiť svojimi obľúbenými plagátmi Hviezdnych vojen. Aj keď, ak máte nejaké problémy a dotazy týkajúce sa tohto článku, chlapci. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Pekný deň!

Pozri tiež: Apple ID deaktivované? Tu je niekoľko užitočných trikov