Prečiarknuté dokumenty Google - ako vložiť riadok do textu

Google Dokumenty je pravdepodobne môj obľúbený vynález za posledné desaťročie. Viem, že to môže znieť šialene. Vzhľadom na niektoré úžasné technológie, ktoré sme videli v regáloch. Niekedy je potrebné v Dokumentoch Google použiť preškrtnuté textové funkcie. A vlastne vám pomôže vedieť, ako k tejto funkcii získať prístup.Prečiarknutie je funkcia textového procesora, ktorá umožňuje vyčiarknuť určité slová a pritom ponechať tieto slová viditeľné pre čitateľa. Toto je úžasná funkcia, ak ste blogerom, ktorý rád dáva drzé komentáre po poskytnutí informácií. Alebo ak riadite projekty marketingu obsahu a tiež radi pociťujete dopamínový nával prečiarknutej položky zoznamu úloh.Prečiarknuté dokumenty Googlestiahnutie kasperu pre Android

Mnoho funkcií a možností v každom samostatnom programe v Dokumentoch funguje rovnako ako nástroje balíka Microsoft Office. Ľahko nájdete to, čo hľadáte, a zorientujete sa v tom. Nie všetko je však spočiatku jednoduché nájsť. Verte mi, že som musel príliš často sedieť a hľadať, kde sa niečo nachádza. Dnes vám rýchlo pomôžem zistiť, ako používať prečiarknuté dokumenty Google.Prečiarknuté dokumenty Google:

Môžu nastať chvíle, keď na niečom pracujete. Najmä pri spolupráci s ostatnými a tiež musíte vykonať zmeny v dokumente. Nie ste ešte úplne pripravení na odstránenie pôvodného znenia. Toto je miesto, kde môže byť užitočné nakresliť čiaru v texte v aplikácii Dokumenty Google s názvom Prečiarknutie.Osobne v Dokumentoch Google vytváram smiešne množstvo zoznamov a preškrtávam ich. A tiež k nim môžem získať prístup na svojom telefóne. Byť schopný preškrtnúť veci na mojom zozname, keď ich kupujem / dokončujem. Ale stále je vidieť pre moju zábudlivú myseľ takmer zázračné!

Niektorí ľudia tiež používajú prečiarknutie na vyjadrenie skutočného významu svojich slov. Získať popis použitia prečiarknutia je dosť ľahké. Zahŕňa to iba zapamätanie si klávesových skratiek alebo vnorených priečinkov v ponukách panela nástrojov aplikácie Google Doc. Napríklad by som chcel, aby ste vedeli, že sa budem absolútne obliekať, učesať a nalíčiť, aby som napísala tento článok, pravdepodobne to urobím v pyžame a strapatom drdole.V tomto scenári je ľahké nakresliť čiaru cez text!Prečiarknuté dokumenty Google

Musíte jednoducho kliknúť na dané tlačidlo Formátovať, kliknúť na Text a potom zvoliť preškrtnutie z rozbaľovacej ponuky v Dokumentoch Google. ukážem vám tu obrázok:

koreň sph-l710

mňam! jednoduché, hotovo.

Ak ste však skratkou, typ človeka ako ja. Potom môžete jednoducho zvýrazniť text a podržať ho VŠETKO , Posun a číslo 5 súčasne.

Poznámka:

Ak ste používateľom systému Mac, skratkou by bolo podržanie klávesu CMD , Posun a X kľúče.

Dúfam, že vám je teraz jasné, čo to vlastne Štrajkovanie v Dokumentoch Google je. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa tohto článku, dajte nám vedieť v komentároch, pomôžeme vám. Prajem vám krásny deň!

Pozri tiež: Ako vypnúť režim inkognito v systémoch Windows a MacOS