Čo znamená WBU a prečo ho používame?

WBU a HBU môžu byť a sú vzájomne zameniteľné v rozhovoroch, textových správach a tiež na fórach. Väčšinou sa riadia reakciou alebo názorom a potrebujú odpoveď od osoby, ktorej sú nasmerované. Čo však vlastne znamená WBU (a HBU)? V tomto článku si povieme, o čom je WBU a prečo ho používame? Poďme začať!Používanie stránok a aplikácií na sociálnych sieťach ľuďmi sa každým dňom zvyšuje. Každý deň sa vyvíja nová stránka alebo aplikácia pre sociálne médiá a počet používateľov na týchto stránkach sa každým dňom zvyšuje. WBU je bežný internetový slangový výraz, v súčasnosti čelíte na webových stránkach sociálnych sietí, ako sú napr. Facebook , Twitter a Snapchat . Väčšina ľudí nepozná význam WBU, takže tu budem podrobne diskutovať o tomto slangovom slove.Čo znamená WBU?

WBU v podstate znamenať Čo ty . Teraz dúfam, že tento pojem online chatovanie so svojimi priateľmi poznáte.HBU je ďalší krátkodobý pojem, ktorý v skutočnosti znamená A čo vy, ktorý sa tiež používa ako alternatíva slova WBU tiež. Tieto typy krátkodobých výrazov sú v dnešnej dobe na chatovacích sieťach veľmi populárne na stránkach sociálnych sietí. Existuje veľa dôvodov na použitie slangových slov, ale hlavné dôvody na použitie slangových slov v konverzácii sú jedným z nich, šetrenie času a okamžitá odpoveď.WBUWBU Význam

Teraz sa pozrime čo vlastne znamená text WBU ? No, už vieme, že WBU znamená Čo o tebe. WBU sa zvyčajne používa na získanie názoru niekoho. Ako keby prvá osoba povedala druhej osobe, že ideme na výlet. Čo ty? . Potom druhá osoba odpovie áno, pôjdem tiež.

ako poslať e-mail vo fronte

Tento druh pojmu používame, keď chceme poznať niekoho názor, cítenie a myšlienku. Takéto výrazy môžu mať v mnohých oblastiach rôzny význam a môžu sa použiť iba v neformálnych rozhovoroch.Ako sa používa WBU

WBU alebo HBU sa používajú rovnakým spôsobom, ako používajú ľudia frázy v hovorenej konverzácii. Toto je vlastne skratka pre otázku: A čo ty, súhlasíš? alebo Čo ty, máš návrh?Môžeme ho tiež použiť na to, aby sme sa o niekom dozvedeli viac. Ľudia často zdieľajú niečo o sebe na sociálnych sieťach a potom kladú otázku. Dúfajúc, že ​​sa dozviete niečo podobné o záľubách alebo osobnosti človeka, s ktorým tiež konverzujete.

Ľudia ju používajú na dopytovanie nápadov alebo vstupov. Väčšinou sa používa aj v malých rozhovoroch na udržanie zdvorilostného rozhovoru.

Príklady použitia WBU

PRÍKLAD 1

Priateľ 1: Mám hlad po vietnamskom jedle. WBU?

Priateľ 2: SGTM! 18:00 v dome Pho?

prečo nefunguje video

V tomto príklade prvý priateľ pomocou WBU požiada, či by sa druhý priateľ chcel stretnúť pri jedle alebo nie.

PRÍKLAD 2

Priateľ 1: Naozaj chceš ísť na Kareninu párty na 2 noci?

Priateľ 2: určite, bude to zábava. wbu? nechceš ísť?

V tomto príklade druhý priateľ používa WBU na objasnenie toho, či prvý priateľ chce alebo nemôže ísť na večierok.

Páni, klasické populácie serverov

PRÍKLAD 3

Priateľ 1: Pung, dnes sa nestretneme s Colinom. Najprv nad tým musím premýšľať.

Priateľ 2: Dobre, to je asi najlepšie, keď sa ochladíš, než to uvedieme. Môžem urobiť piatok, WBU?

Priateľ 1: Piatok po obede je dobrý. Dnes večer si napíšem svoje myšlienky, takže odvádzam dobrú prácu, keď mu vysvetľujem problémy.

V tomto príklade druhý priateľ používa WBU na zistenie, či je piatok vhodný čas na stretnutie prvého priateľa.

Príklady použitia HBU

PRÍKLAD 1

Priateľ 1: omg, som taký hladný.

Priateľ 2: Mhm ! Hneď by som mohol ísť na tanier sushi, HBU?

Priateľ 1: sushi znie dobre! Zoznámte sa so mnou pred knižnicou o 10 minút!

V tomto príklade druhý priateľ pomocou HBU požiada, či by si prvý priateľ chcel dať nejaké sushi alebo nie.

PRÍKLAD 2

Priateľ 1: Veľmi rád sa venujem turistike, plávaniu a fušovaniu do maľby akvarelom. HBU?

Priateľ 2: Láska plávať. Tiež je veľkým fanúšikom derby.

fotky z icloudu sa neaktualizujú

V tomto príklade prvý priateľ zdieľa osobné údaje a tiež používa HBU na prejavenie záujmu o záľuby druhého priateľa.

Výrazy WBU a HBU, ako sú mnohé ďalšie online výrazy a webové žargónovanie. Sú súčasťou kultúry online konverzácií a budujú kultúrnu identitu prostredníctvom jazyka a hravej konverzácie.

Môžeme WBU použiť pri formálnych textových správach?

WBU

Slalomové slová nikdy nemôžete použiť vo formálnej konverzácii. WBU sa používa v neformálnych rozhovoroch, najmä keď hovoríme so svojimi priateľmi.

Formálna konverzácia v podstate znamená, keď posielate správy alebo e-maily svojmu šéfovi alebo osobe s vyššou autoritou ako vy. Mali by ste sa vyhnúť používaniu slangových slov v rozhovore so svojím šéfom alebo s niekým, kto má oprávnenie. Pri používaní tohto internetového slangu buďte preto opatrní, pretože to závisí od úrovne otvorenosti s ďalšou osobou.

root htc jeden m8 marshmallow

Ďalšie bežné webové výrazy

Pri prehliadaní stránok sociálnych médií alebo čítaní správ od priateľov sa môžete stretnúť s inými výrazmi, ktoré na prvý pohľad nie sú jasné. Napríklad zdĺhavý príspevok na Reddite môže obsahovať samostatný menší odsek spolu s nadpisom TLDR. Aj keď táto skratka môže byť skutočne užitočná, ak nemáte dostatok času alebo pozornosti, iné sú o niečo drsnejšie. Napríklad RTFM, keď niekto položí otázku so zdanlivo zrejmou odpoveďou, alebo EPEEN, ktorý sa bude vysmievať niekomu, kto sa zdá byť v skutočnosti trochu egoistický.

WBU znamená inak

Tento slang má tiež rôzne významy v inej oblasti. Slangové slová môžu byť zmätené, ak sa používajú v rozhovore medzi dvoma ľuďmi z iného odboru, pretože v mnohých odboroch to znamená iný význam. Preto sa v takejto situácii odporúča zabrániť použitiu akéhokoľvek slangového slova.

Zoznam významov slangu WBU v ďalších poliach, ktoré môžete vidieť nižšie, nájdete:

  • Svetová únia nevidiacich
  • Odbory svetového vysielania
  • Jednotka blokujúca vlnovú dĺžku
  • Waleská bedmintonová únia
  • West Business Unit

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám tento článok páči, chlapcom a tiež vám pomôže. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky a problémy týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

Prajem vám skvelý deň!

Pozri tiež: Čo znamená IIRC a ako sa používa