5 najlepších USB flash diskov

14. mája 2021 194 Názory Najlepší USB flash disk

Táto S Zone je výberom 5 najlepších USB flash diskov. Najlepší je diskutovaný ako posledný – počnúc 5. na začiatku zoznamu.

Môj výber najlepšieho USB flash disku poskytuje stručné podrobnosti o každom flash disku a jeho jedinečných vlastnostiach. Niektoré položky môžu obsahovať aj technické špecifikácie.Mojím cieľom je poskytnúť vám dostatok informácií, aby ste sa mohli rozhodnúť. Aby ste sa mohli rozhodnúť, ktorú z položiek si zaobstarať, dôrazne vám odporúčam, aby ste si našli čas na prečítanie 5 diskutovaných flash diskov.Tu je 5 najlepších USB flash diskov…Prehľadávať témy príspevkovKingston Digital 64 GB Data Traveler SE9 G2 USB 3.0

Začínajúc na 5. mieste v mojom výbere najlepšieho USB flash disku je Kingston Digital 64 GB Data Traveler SE9 G2 USB 3.0.

Tento disk má veľa zaujímavých funkcií. Prvou vlastnosťou, ktorú chcem spomenúť, je rýchlosť USB 3.0 – v porovnaní s USB 2.0 ponúka vyššiu rýchlosť prenosu dát.popcorn čas chromecast android

Má tiež dizajn prstencového otvoru – ako je jasne vidieť na obrázku vyššie, disk možno pripevniť k držiakom kľúčov. Môžete ho tiež zavesiť na miesto pre ľahký prístup.A konečne, flash disk je ľahký a elegantne malý. Vďaka tomu je vhodný na manipuláciu a cestovanie.

Kingston Digital 64 GB Data Traveler je k dispozícii v iných veľkostiach úložiska – 8 GB, 16 GB, 32 GB, 128 GB a 256 GB. Ak chcete získať túto položku, je k dispozícii na amazon.com .

Micro Center SuperSpeed ​​2 Pack 64 GB USB 3.0

Najlepší USB flash disk: Micro Center SuperSpeed ​​2 Pack 64 GB USB 3.0

Obrazový kredit: Amazon

Micro Center SuperSpeed ​​2 Pack 64 GB USB 3.0 nie je 4 v mojom výbere najlepších USB flash diskov.

Tento produkt má niekoľko skvelých funkcií. Po prvé, prichádza s krytom uzáveru. Ako je vidieť na obrázku vyššie, kryt krytu chráni zástrčku USB pred prachom.

Po druhé, disk ponúka prenosovú rýchlosť čítania 70 MB/s a rýchlosť zápisu 5 MB/s. Toto je značne vysoká rýchlosť pre USB flash disky.

Nakoniec tento produkt ponúka LED indikátor. Kontrolka sa rozsvieti, keď sa USB používa a funguje.

Okrem toho je disk kompatibilný s TV, autom, notebookom, PC a ďalšími. Ak chcete získať túto položku, je k dispozícii na amazon.com .

SanDisk Ultra CZ48 32GB USB 3.0

Najlepší USB flash disk: SanDisk Ultra CZ48 32GB USB 3.0

Obrazový kredit: Amazon

Na treťom mieste v mojom výbere najlepšieho USB flash disku je SanDisk Ultra CZ48 32GB USB 3.0.

Tento flash disk ponúka prenosovú rýchlosť až 100 MB/s – to uľahčuje prenos veľkých súborov z disku do počítača a naopak.

Ponúka tiež softvér Sandisk SecureAccess – ten vám umožňuje zabezpečiť vaše súkromné ​​súbory.

Nakoniec, tento produkt je USB 3.0, ale je tiež kompatibilný s USB 2.0. To znamená, že bude perfektne fungovať s novými a starými systémovými USB portami.

SanDisk Ultra CZ48 32 GB USB 3.0 je dostupný v iných veľkostiach úložiska – 16 GB, 64 GB, 128 GB a 256 GB. Ak chcete získať túto položku, je k dispozícii na amazon.com .

Flash disk Samsung BAR Plus USB 3.1 s kapacitou 128 GB

Obrázok cez Amazon

Na druhom mieste v mojom výbere najlepšieho USB flash disku je Samsung BAR Plus USB 3.1.

Prvou najzaujímavejšou vlastnosťou tejto položky je prenosová rýchlosť. Ponúka prenosovú rýchlosť až 300 MB/s, vďaka čomu je prenos veľkých súborov rýchlejší.

Ďalšou veľmi nápadnou a dôležitou vlastnosťou tohto produktu je dizajn prsteňa. Vďaka tomuto dizajnu môžete disk pripevniť k akémukoľvek držiaku kľúčov alebo retiazke na krk, aby ste ho nestratili.

Poslednou vlastnosťou, ktorá robí túto položku jedinečnou, je jej spoľahlivosť. Výrobok je vodotesný, odolný voči röntgenovému žiareniu, teplotám, nárazom a magnetom. To sú úžasné vlastnosti, vďaka ktorým bude jazda dlho trvať.

Okrem toho je k dispozícii v iných veľkostiach úložiska – 32 GB, 64 GB a 256 GB. Ak chcete získať túto položku, je k dispozícii na amazon.com .

Flash disk PNY Turbo 64 GB USB 3.0

Obrázok cez Amazon

Nakoniec, na prvom mieste v mojom výbere najlepšieho USB flash disku je PNY Turbo 64GB USB 3.0 Flash Drive.

Tento disk má množstvo úžasných funkcií. Po prvé, prenosová rýchlosť je vysoká – flash disk ponúka 10-násobnú prenosovú rýchlosť ako USB 2.0 flash disk. To uľahčuje prenos veľkých súborov pomocou tohto USB.

Po druhé, je kompatibilný s populárnymi počítačmi – stolnými počítačmi a notebookmi PC a Mac.

Nakoniec disk môže pracovať s portami USB 2.0. Ak máte port notebooku alebo stolného počítača s USB 2.0, produkt s ním bude stále dobre fungovať.

Okrem toho je výrobok inteligentne navrhnutý a pohodlne sa drží.

spustenie výstupu zlyhalo obs

Ak sa vám tento produkt páči ako váš najlepší USB flash disk, je k dispozícii na amazon.com . Flash disk PNY Turbo 64 GB USB 3.0 ponúka ďalšie veľkosti úložiska – 32 GB, 128 GB a 256 GB.

Dúfam, že vám tento výber S zóny pomohol.

Ak chcete zanechať komentár, položiť otázku alebo poskytnúť spätnú väzbu, použite formulár na zanechanie odpovede, ktorý nájdete na konci tejto stránky.

Nakoniec, ak si chcete prečítať viac sprievodcov online nákupom, navštívte našu stránku Návody na nákup miniaplikácií. Užitočná môže byť aj naša stránka Sprievodca nákupom online.