Ako resetovať Chromebook

20. decembra 2020 41 Názory ako resetovať chromebook

Táto zóna S vás naučí, ako resetovať Chromebook. Sprievodca obsahuje 5 krokov na odstránenie všetkých používateľských účtov, aby váš Chrome OS vyzeral ako nový.

Tu sú kroky na resetovanie Chromebooku...  1. V pravej dolnej časti poličky kliknite na ikonu času. Chrome OS otvorí ďalšie možnosti nad ikonou času.
Ako resetovať Chromebook
  1. Zo zobrazených dodatočných možností kliknite na ikonu Nastavenia (vyzerá ako ozubené koliesko). Otvorí sa stránka nastavení systému Chrome OS.
Tento obrázok má prázdny atribút alt; jeho názov súboru je obrázok
  1. Potom na ľavej table stránky s nastaveniami systému Chrome OS kliknite na Pokročilé . Ďalšie možnosti nastavení sa zobrazia nižšie Pokročilé .
Ako resetovať Chromebook
  1. Zo zobrazených možností prejdite nadol a kliknite Obnoviť nastavenia .
  1. Nakoniec, ak chcete obnoviť Chromebook, kliknite na pravej table vedľa funkcie Powerwash na ikonu Resetovať tlačidlo.

Dúfam, že sa vám podarilo obnoviť Chromebook pomocou krokov uvedených vyššie. Tiež dúfam, že vám táto príručka bola užitočná a ľahko sa používa?

Ak vám návod pomohol, kliknite Áno to Bol tento príspevok užitočný? nižšie.Nakoniec, ďalšie návody na Chromebook a Chrome OS nájdete na našej stránke s návodmi na Chrome OS. Užitočné môžu byť aj naše recenzie Chromebookov.