Stiahnite si Android Nougat Gapps (7.0 a 7.1.1)

Otázka za milión dolárov. GApps je skratka, ktorú používajú fóra a vývojári Aplikácie Google, preložené do španielčiny ako Google Apps. GApps sú skutočne inštalačné balíčky, ktoré obsahujú rôzne aplikácie a ovládače Google, ktoré si musíme na svoje zariadenie nainštalovať, aby sme napríklad mať Google Play alebo synchronizačné služby Google.Všeobecne platí, že zvyčajne prichádzajú vo formáte .zip že môžeme blesk - to znamená nainštalovať do systému - prostredníctvom upraveného zotavenie nášho telefónu. Čo to znamená? To na inštaláciu balíka aplikácií Google cez zotavenie my musíte mať naše zariadenie zakorenené, hoci Predstavujem si, že ak to čítate, už ste to vedeli.Iste vidíte, že ľudia na fórach hovoria, že uprednostňujú inštaláciu iného alebo iného balíka a píšu ako veci, ako napríklad vždy nainštalujem nano alebo Najlepší je vrchol. To je preto, lebo Aplikácie Google sa dodávajú v balíkoch, a v závislosti od balíka prichádza jedna alebo ďalšie aplikácie. Ak chcete vedieť, ktorý z nich vás zaujíma najviac, tu vám ponecháme všetky existujúce balíčky a to, čo každý z nich obsahuje.Prečo potrebujete Nougat Gapps?

Pretože ROM založené na AOSP nie sú dodávané s predinštalovanými službami Google, musíte si ich nainštalovať manuálne pomocou blikania kompatibilného balíka Gapps od TWRP alebo iného vlastného obnovenia. Android Nougat Gapps sa vám bude hodiť, ak inštalujete AOSP ROM založenú na Androide 7.0, napríklad CM14. Prvú sadu Android Nougat Gapps vydáme hneď, ako budú pre podporované zariadenia Nexus k dispozícii továrenské obrázky aktualizácie Nougat. Android Nougat Gapps bude k dispozícii v rôznych veľkostiach, od malého / minimálneho balenia 80 - 90 MB až po plnohodnotné zipsy veľkosti 400 MB.Inštalácia systému Android 7.0 Nougat Gapps je podobná blikaniu ľubovoľného súboru .zip z vlastnej obnovy. Ak používate TWRP, jednoducho choďte do inštalačnej ponuky a vyberte balíček Nougat Gapps, ktorý ste si stiahli do zariadenia. V nasledujúcej príručke nájdete podrobné pokyny, ako flashovať na Android 7.0 Gapps.Čítaj viac: Ako nainštalovať TWRP a root Redmi Note 7

fotoaparát Galaxy S7 Edge nefunguje

Dynamické medzery pre nugát (283 MB):

Dynamic Nougat Gapps je najlepšie balenie ak si nie ste istí, do ktorej verzie ARM patrí vaše zariadenie, pretože skript to urobí za vás. Navyše je to najmenej preplnený a minimálny balíček s medzerami, ktorý funguje pre všetky typy ROM so systémom Android 7.0. Balík Dynamic Nougat Gapps obsahuje kombináciu Google Apps, ktorú väčšina používateľov potrebuje alebo používa na svojich zariadeniach s Androidom.Stiahnite si Mini Dynamic Nougat Gapps (podporuje všetky zariadenia ARM, ARM64)OpenGapps Android 7.1 Gapps

Stock Nougat Gapps (490 MB):

Toto je najvhodnejší balík pre väčšinu zariadení a dodáva sa so všetkými aplikáciami Google, ktoré sú predinštalované na zariadeniach Nexus 6P a 5X.

Odkazy: ARM ARM64 X86

Úplné nugátové medzery (441 MB):

Toto je mierne upravený balík Stock Gapps, ktorý nenahrádza niektoré z aplikácií AOSP, ako je prehliadač, fotoaparát, aplikácia SMS atď.

Odkazy: ARM ARM64 X86

Mini nugátové medzery (228 MB):

Toto je ideálny balíček, ak nechcete využívať všetky aplikácie, ktoré Google ponúka na novších zariadeniach s Androidom. Obsahuje populárne aplikácie Google a ďalšie aplikácie, ktoré sa v obchode Play nedajú stiahnuť.

Odkazy: ARM ARM64 X86

Micro Nougat Gapps (142 MB):

Je to ešte prísnejšie ako balíček Mini, ktorý obsahuje iba najobľúbenejšie aplikácie: Gmail, Kalendár a Vyhľadávanie Google (teraz), a ešte ďalšie aplikácie, ktoré sa v obchode Play nedajú stiahnuť.

Odkazy: ARM ARM64 X86

Nano Nougat Gapps (91 MB):

Toto je ďalšia úroveň nižšie od balíka Micro vyššie, ale stále obsahuje ďalšie aplikácie, ktoré sa v obchode Play nedajú stiahnuť.

Odkazy: ARM ARM64 X86

Pico Nougat Gapps (49 MB):

Získate tak iba aplikáciu Obchod Play a súbory rámca potrebné na to, aby Obchod Play fungoval. Nič viac.

Odkazy: ARM ARM64 X86

Nevyhnutné predpoklady pre inštaláciu Nougat Gapps

Ak chcete nainštalovať Android Nougat Gapps do zariadenia so systémom Android, musíte mať v zariadení nainštalované nasledujúce položky:

  • An AOSP ROM so systémom Android 7.0 Nougat ako CM14, Paranoid Android, SlimROM atď.
  • TO vlastné zotavenie - TWRP, CWM, PhilZtouch atď.
  • Najmenej 20% batérie v zariadení.
    └ Inštalácia Nougat Gapps však nebude trvať dlhšie ako 3 - 5 minút. Ak sa však situácia pokazí, nezabudnite na dostatok batérie.
  • Minimálne 150 MB alebo 500 MB voľné miesto (v závislosti od balíka Nougat Gapps, ktorý ste si vybrali) na vašom zariadení.

Ako nainštalovať Android 7.0 Nougat Gapps

  1. Stiahnite si a preneste balík Nougat Gapps do svojho zariadenia.
  2. Spustite vlastné obnovenie (Najlepšie TWRP) .
  3. Nainštalujte / flashujte balíček Nougat Gapps .PSČ súbor, ktorý ste preniesli v kroku 1.
  4. Reštartujte telefón.